Ajina76 Ajina76 komentáře u knih

Nutné lži Nutné lži Diane Chamberlain

Opět jedna ze skvělých knih, která se četla jedním dechem. Kniha vás nutí číst stále dál a dál.

21.08.2019 5 z 5

Šikmý kostel 3 Šikmý kostel 3 Karin Lednická

Tak tento díl byl za mě nejhorší. Přesto jsem mu dala téměř plný počet hvězdiček. Za mě už v něm bylo hodně politiky a mě se v jí trochu ztrácel příběh. Ale je to jen můj názor.

15.05.2024 4 z 5

Bouře Bouře Anne Jacobs

Ani pátý díl nezklamal. Přečetla jsem ho jedním dechem a hned začínám s dílem č. 6.

16.10.2023 5 z 5

Zatmění Zatmění Jo Nesbø

Knihu jsem přečetla. Asi ze zvyku. Nebyla úplně špatná, ale u dost překombinovaná. Na konci jsem se trochu ztratila. Ale moc jsem se na ni těšila, tak i proto tolik hvězdiček. Měly být 4 . Pokud vyjde další, číst budu určitě.

11.05.2023 3 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Asi budu jedna z mala koho kniha malinko zklamala. Podle me byl dej dost zdlouhavy. Ale je to muj nazor. Jinak mam vse od Keplera precteno s velikym nadsenim. Ale i tak davam 4 hvezdicky.

15.11.2022 3 z 5

Slib Slib Sharon J. Bolton

Popravde, nebyla toto prvni kniha, kterou jsem cetla a asi jsem cekala neco vic. Na me trochu zdlouhavy dej. Ale neni to kniha, kterou bych nedoporucila. I tak ma ode me 3hvezdicky.

26.09.2022 3 z 5

Dítě noci Dítě noci Karen McQuestion

Velmi poutavý příběh. Napínavý, smutný, ale při určitých situacích vháněl slzy do očí nebo úsměv na rtu. Přečetla jsem jedním dechem. Doporučuji.

21.09.2022 5 z 5

Lov Lov Bernard Minier

Popravdě. Čekala jsem asi něco víc. Po předchozích knihách jsem se namlsala. Tato se dala číst, ale podle mě jí chyběla jiskra.

05.06.2022 2 z 5

Hra na vraždu Hra na vraždu Rachel Abbott

Jedním sloven super. Jednoduché ale poutavé čtení. Pořád žene číst dál. Žádná extra zápletka, ale zase žásné krváky. Mohu jen doporučit. Přečetla jsem za tři dny i při běžném rodinném provozu.

10.03.2022 5 z 5

Zimní zámek Zimní zámek Alexander Stainforth (p)

Jedním slovem. Krásná. Kniha mě zaujala od samého počátku. Vývoj jsem nečekala tak dramatický. Přečetla jsem jedním dechem. Určitě doporučuji. Po samých detektivkách to pro mě byl úžasný relax.

19.01.2022 5 z 5

Nebezpečná hra Nebezpečná hra Camilla Läckberg

Kniha mě zaujala svým tématem. A tak to v životě opravdu chodí. Navenek bohatství, luxus, a uvnitř jsou skryté smutné příběhy. Závěr mě ani nepřekvapil. Stojí za přečtení.

03.10.2021 5 z 5

Hlavně ať ti udělá dítě Hlavně ať ti udělá dítě Václav Gruber

Mně osobně se kniha líbila. Po velkém množství nyní čtených detektivek to byl přijemný relax a oddech od vrahů.

29.01.2021 4 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Knihu jsem sice nedocetla do konce. Ale ne z duvodu, ze by za to nestala. Ale ty zločiny, ktere byly pachany jsem bez slz nedokazala cist. I presto davam 5 hvezdicek, protoze ta kniha za ne stoji.

27.04.2020 5 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Opět vynikající. Dobrý příběh, zápletka s topící se dcerou. Ano doporučuji jako všechny knihy této autorky.

01.04.2020 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Zpočátku jsem byla trochu v rozpacích a nemohla jsem se do knihy začíst. Asi v polovině se to zlomilo a knihu jsem dočetla během dne. Nevím, jestli by bylo ve skutečnosti možné jednotlivé situace provést, ale myšlenka byla dobrá. Určitě doporučuji. Nenechte se odradit trochu nudnějším začátkem. Pak se děj rozjede.

06.07.2019 4 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Opět zajímavá i poučná. Dám si pozor, co sdílím na síti. Přečetla jsem asi během 5 dnů. Možná mám ale radši, když je vrah známý až na konci. Ale i tak hodnotím nejvyšším počtem hvězd. A těším se na další knihu.

25.03.2018 5 z 5

Podbrdské ženy Podbrdské ženy Jana Poncarová

Moc hezky napsané. Docela mě mrazil v zádech stejný osud žen z jedné rodiny. Jak prostě všechno jde ve starých zajetých kolejích a i když matka ví, jak se trápila ona, nezmění nic u svých dětí. Kniha je napsaná hezky, dobře se čte. Těším se na další autorčiny knihy. Ale trochu mě děsí recenze. Žádná už údajně není taková jako tato. No ale ma to si pak udělám názor sama. Ale určitě tuhle doporučuji. Čte se jedním dechem.

23.01.2024 5 z 5

Zmizení Sáry Lindertové Zmizení Sáry Lindertové Kateřina Šardická

Nechala jsem se zlákat dobrými recenzemi. Ale už teď vím, že podruhé knihu číst nebudu. Dočetla jsem s přeskakováním. A malinko je mi líto toho času. Zřejmě to není můj šálek kávy.

01.08.2023 2 z 5

Vyděšená k smrti Vyděšená k smrti Rachel Amphlett

Super. Ctive, bez zbytecnych popisu. Dej mel spad. Za me vyborne. Uz se tesim na dalsi dily. Pokud budou.

05.01.2023 5 z 5

Vražda s nápovědou Vražda s nápovědou Catherine Shepherd

Vsechny 4 knihy byly velmi ctive, poutave. Bez zbytecnych zdlouhavych popisu. Dobre se cetly. Urcite doporucuji.

27.10.2022 5 z 5