Vyděšená k smrti

Vyděšená k smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/501165/bmid_vydesena-k-smrti-XZx-501165.jpg 4 129 38

Kay Hunterová série

Sériový vrah, který zabíjí pro zábavu. Vyšetřovatelka, která touží po odplatě. Když se rodiče Melanie Richardsové vrátí domů ze zahraničí, netuší, že za chvíli přijde telefonát, který jim změní život. Jejich dcera byla unesena a pachatel chce výkupné. Rodiče peníze doručí a dle instrukcí se vydávají na místo, kde mají Melanii najít. A musí spěchat. Nakonec svou dceru objeví mrtvou v budově opuštěné biologické laboratoře a případu se ujímá detektiv seržantka Kay Hunterová a její tým. Vypadá to na únos, který se zvrtnul, ale Kay o tom není přesvědčená – a ve svém podezření se jen utvrdí, když je nalezen mrtvý muž i s výkupným. Důkazy jim ale unikají a Kay má pocit, že její nadřízený je proti každému kroku, který ona v případu udělá. Pak je unesena další studentka. Jedná se o práci stejného psychopatického vraha? Z pátrání se stává závod s časem. Policie musí dívku najít dřív, než se i z ní stane jen smutná statistika.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Domino

Scared to Death , 2016

Kanimůra2
15.04.2024 4 z 5

Začala jsem s autorkou pěkně od prvního dílu, abych něco nepropásla.
Trochu jsem se lekla, když se poměrně brzy odhalil vrah. To nemám co ráda. Ale pak se to zamotalo, pak ještě jednou... takže dobrý.
Kniha se mi četla dobře, krátký kapitoly, žádný hluchý místo, zdlouhavý popisy.
Prima, tak jdu na další díl

Gracinka
05.04.2024 3 z 5

Nebylo to špatné. I když mi vadilo, jak byl padouch podstatě omlouvaný, protože to sám neměl lehké.

monte
31.03.2024 4 z 5

Moje první setkání s autorkou se vyvedlo. Otevírám další díl

SimonaP
13.01.2024 3 z 5

Mně se to celkem líbilo. Nebylo to nudné, pořád se něco dělo, trochu divné týrání padoucha matkou. Ale docela mě to bavilo.

alnahu
05.01.2024 4 z 5

Tuto dobrou detektivku jsem četla již před vánoci a zapomněla jsem ji také ohodnotit-tak to napravuji.První kniha série s vyšovatřelkou Kay Hunterovou byla zajímavá a napínavá.Příběh unesených dívek,měl trošku pomalejší rozjezd,ale pak se rozvinul v opravdu napínavý thriller.Již jsem četla i druhý díl s touto vyšetřovatelkou a ten se mi líbil trochu víc.Autorku si přidávám do oblíbených a těším se na její další knihy.

nada3314
25.09.2023 4 z 5

Parádní začátek nové série s Kay Hunterovou. Sympatická hlavní vyšetřovatelka, žádná supermanka, ale normální obyčejná žena, která řeší v soukromí stejné problémy jako každý druhý. Mě nevadí, když je detektiv alkoholik nebo jinak „postižený“, ale tohle byla pro mě sympatická změna, kterou jsem dokázala ocenit. Moc mě bavil i její přítel - sympatický zvěrolékař, který je Kay velkou oporou za každé situace. Pěkně čtivé hned o začátku. Miluji tyto krátké kapitoly, které mě nenechají vydechnout :-)

Přiznám se, že mě na tuto sérii nalákali čtenáři, kteří knihy Rachel Amphlett přirovnávali k detektivkám/ thrillerům Angely Marsons, a i já se k tomuto přirovnání přidávám. Čtou se taky tak parádně.

Určitě doporučuji jako oddechové detektivní čtení. I když já jsem místy byla napnutá a přála jsem si, aby se našemu psychopatickému vrahovi už další vražda žádné dívky nepovedla. Je to tedy něco mezi detektivkou a thrillerem.

Mám to štěstí, že se můžu hned vrhnout na další díl, takže se i tentokrát moc těším.

A jdu na to.

LusSyNDA
03.09.2023 3 z 5

Průměrně napsané krimi, za mě moc postav vyšetřovatelů, ztracela jsem se v orientaci kdo je kde

alexis818
24.07.2023 5 z 5

Moc krimi,které stále teče,nejsou tam vyhouknute vaty.Budu se těšit na další knihu této autorky..

L.Helena
29.06.2023 4 z 5

Ničím se neodlišuje od záplavy podobných detektivek. Vyšetřování se posouvá neustále kupředu, náhled do osobního života vyšetřovatelů, poměrně čtivá... Ale stejně si myslím, že než vyjde další díl, tak už na vše zapomenu. 3,5*

Zunka616
18.04.2023

Koupila jsem si knihu pak četla hodnocení někteří ji hodnotili že není dobrá ale mě se líbí četla se dobře krátké kapitoly pěkný napínavý příběh doporučuji všem děkuji autorce

Ishir
17.04.2023 5 z 5

Bylo to strhující, velmi čtivá detektivka.

BohyněKuchyně
12.04.2023 2 z 5

Jak někoho rafinovaně zavraždit? Co třeba nechat ho umřít strachy? Nová vyšetřovatelka Kate Hunter v akci. Určitě už jsem četla lepší detektivky nebo chcete-li thrillery. Ale nebylo to špatné. Melanie byla unesena a bohužel to nedopadlo dobře. Našli ji mrtvou. Jak umřela? A nemůže se stát, že zemře další dívka? Pokud máte tenhle žánr rádi, určitě zkuste. Ale myslím, že knížka nebude sedět všem...

cornetka
08.04.2023 4 z 5

Kniha je čtivá, má spád a děj rychle utíká. V těchto příbězích oceňuji také linku zaměřenou na osobní život, ze které je vidět, že i detektivové jsou jen lidi, kteří mají svoje problémy.
Kniha má podtitul První případ Kay Hunterové a já už se teď těším na další její případy.

ArwenAragorn
09.02.2023 2 z 5

40%

Dost lituji, že jsem knížku vůbec četla. Ještě v půlce bych dala s přimhouřenýma očima tři *, ale ke konci už byly některé situace tak stupidní, že jsem musela dát dvě. A navíc nuda, nuda, nuda. Kay je možná geniální detektiv, ale to neznamená, že se někdy neumí chovat jako blbka. Zločinci byli taky naprosto marní. Navíc v knížce pořád někdo zvedal ruku, špital a měl pnutí v rozkroku. Nejsympatičtější mi pak přišel had Sid.
Další díly s tímto detektivem si nechám ujít a radit nic nebudu, to už závisí na vkusu každého.

JitkaHambi
02.02.2023 4 z 5

A mně se to líbilo:-) Mělo to spád, bylo to docela i napínavé, Kay je mi sympatická...určitě si přečtu i další knihu.

mikika
23.01.2023 2 z 5

nechápu, proč se vůbec vydávají takovéhle snadno zaměnitelné detektivky, plné hrdinných hrdinek, neskutečných klišé a stupidních padouchů. za mě velké zklamání.

Šebestová3
23.01.2023 4 z 5

Příjemný start nové série, oceňuju svižný děj a spád krátkých kapitol.

ivoiro
21.01.2023 5 z 5

Bavilo mě to a jsem hodně spokojený. Snad budou i další díly.

Ajina76
05.01.2023 5 z 5

Super. Ctive, bez zbytecnych popisu. Dej mel spad. Za me vyborne. Uz se tesim na dalsi dily. Pokud budou.

Evule *
02.01.2023 4 z 5

Celkem čtivé a napínavé, Kay mi byla sympatická a další díl si ráda přečtu.

Anglie sérioví vrazi krimi kriminální thrillery

2022  77%Vyděšená k smrti
2023  81%Vůle žít
2024  87%Krvavé tajemství

Kniha Vyděšená k smrti je v