Agnesita Agnesita komentáře u knih

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Skutečně neskutečné. Byla by to příjemná detektivka, kdyby si nechtěla hrát na světový bestseller...

11.06.2018 3 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Tak my si tady žijem... Nejen na dědině. Kniha ze života "obyčejných" lidí. Oceňuji nářečí, jeho opravdovost.

20.05.2018 4 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Přečteno jednim dechem.

10.05.2018 5 z 5

Skříňka s motýlem Skříňka s motýlem Santa Montefiore

Pěkná oddechovka. Několik věcí jsem si při čtení uvědomila. Určitě sáhnu po dalších autorčiných knihách.

22.03.2018 4 z 5

Potrhaná křídla Potrhaná křídla Ruta Sepetys

Každý se nenarodí do té správné rodiny. Každý se nedokáže dostat ze Čtvrti. Jo není každý. Svižný děj, trocha té romantiky, fajn oddechovka.

21.01.2018 4 z 5

Sedm sester Sedm sester Lucinda Riley

Romanticka, čtivá kniha. Nezaujala ale mě natolik, abych sáhla po další v sérii.

07.01.2018 3 z 5

Jablko Jablko Michel Faber

Knize nelze nic uprit, ale uz tu kdosi zminil, ze mel mit Kvitek bud vic stran nebo dalsi stejne obsahly dil.

20.12.2017 5 z 5

Na zimu zavřeno Na zimu zavřeno Jørn Lier Horst

Civilni detektivka, nezrazi, neohromi. Vic se mi libila dalsi v poradi Honici psi.

05.12.2017 3 z 5

Kvítek karmínový a bílý Kvítek karmínový a bílý Michel Faber

Fantasticka kniha se vsim, co je od romanu z viktirianskeho Londyna treba: dojeti, zdeseni, vzruseni, humor, zamysleni. S koncem, ktery presne zapada do konceptu. (Ma oblibena postava - Emmelina.)

16.11.2017 5 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Cetla jsem cerstve po Zizni a libila se mi vic. Je jaksi vic uveritelna. A konec me potesil.

22.10.2017 5 z 5

Zajimave, prekvapive, objevne. Bohuzel nemuzu dat vic hvezd, prestoze me zaver knihy pohltil. Prvni polovina se mi vlekla, chtela jsem knihu odlozit. Jsem rada, ze jsem vytrvala.

10.10.2017 3 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Po delsi dobe opet HH, kvituji s povdekem. Konec pro me zbytecne rozvlekly. A uplny zaver me desne nastval. Nechci ovsem prozrazovat dej.

22.09.2017 4 z 5

Světlo mezi oceány Světlo mezi oceány M. L. Stedman

Dobry namet, pro me bohuzel ne dobre remeslne zvladnuty. Priznavam ovsem, ze zaver me dojal k slzam.

01.09.2017 3 z 5

Alchymistova dcera Alchymistova dcera Katharine McMahon

Cekala jsem vic. Zacatek slibny, rozuzleni "zahady" a vubec dej po navratu z Londyna odflaknuty, predvidatelny. Ich forma mi nevadila, naopak.

16.07.2017 3 z 5

Paměť mojí babičce Paměť mojí babičce Petra Hůlová

Syrove, strhujici, chytne a nepusti. Smekam pred Petrou Hulovou.

07.07.2017 5 z 5

Honicí psi Honicí psi Jørn Lier Horst

Fajn detektivka. Zadne zbytecne neskutecne zapletky umele navysujici pocet stran. Tesim se na dalsi ze serie.

29.05.2017 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Klise jedno za druhym...

25.02.2017 2 z 5

Zavolejte sestřičky Zavolejte sestřičky Jennifer Worth

Ctiva, zajimava kniha, plna informaci o zivote lidi nejen v povalecnem East Endu.

05.02.2017 5 z 5

Proč má Janička velrybu Proč má Janička velrybu Milena Durková

Cetla jsem dceri. Prestoze se v knize neodehrava nic zvlastniho (bezna, trochu rozmazlena, holcicka dnesnich dnu), dceri se kniha moc libila a mne taky.

29.01.2017 4 z 5