adelaska adelaska komentáře u knih

Temné šílenství Temné šílenství Wulf Dorn

Do poslední chvíle nevíš nic. Dokonalé

01.10.2016 5 z 5

Krajka Krajka Shirley Conran

Ono by to ani nebylo až tak špatné, kdyby to nebylo ták zdlouhavé. Škoda

19.05.2016 1 z 5

Tažení do Tearlingu Tažení do Tearlingu Erika Johansen

No tak mně se pokračování moc líbilo! Ale je pravda, že mám snad ještě víc otázek než předtím. Jen je opravdu blbý, že třetí díl vyjde v USA až na podzim... Ach jo, jak to čekání nesnáším..
Potřebuji už urychleně znát identitu Kostěje! Celkem škoda, že ho v prvním, ale i v tomto díle bylo tak málo.. Ale vždy to stojí za to.

17.05.2016 5 z 5

Báječný krámek s čokoládou Báječný krámek s čokoládou Jenny Colgan

Moc jsem si čtení užila, je to romantické tak akorát, nic přeslazeného - paradoxně vzhledem k tomu, že je celá kniha o čokoládě :-) Určitě půjdu ještě do Sladkého krámku snů. Oceňuji i recepty na konci knihy! Určitě něco časem vyzkouším ...

02.05.2016 5 z 5

Pečovatel Pečovatel Mo Hayder

Tak to je teda pro silné žaludky... Nicméně je to perfektní thriller! Jacka jsem si zamilovala a půjdu do dalšího dílu. Doporučuji, ale na vlastní nebezpečí
SPOILER
Odhalení co se stalo Ewanovi bylo pro mne nejvíce šokující, opravdu se mi dělalo neskutečně zle a chtělo se mi brečet. Nicméně jsem ale doufala, že se to Jack dozví!!!

20.03.2016 5 z 5

Tak padne náš svět Tak padne náš svět Megan Crewe

Nenáročný, napínavý příběh, odlišný od ostatních dystopií, co jsem doposud přečetla. Malý ostrov, na kterým vypukne neznámá nákaza a nikdo nemůže zpět na pevninu, je zajímavým námětem.Určitě si přečtu další díl.

18.01.2016 4 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Opravdu hodně silný příběh. Že čtení této knihy si mnohé odnesete. Konečné rozuzlení mě příjemně překvapilo. Styl psaní autorky mi byl sympatický a určitě půjdu do dalších jejích knih.

13.11.2015 4 z 5

Svůdné nebezpečí Svůdné nebezpečí Wendy Higgins

No, opravdu jsem na vážkách s hodnocením. Díky bohu za posledních 20 stránek, které byly celkem akční, jinak to bylo o ničem. Autorce se musí nechat to, že i když se tam svým způsobem nic se neděje, čte se to samo a čtenáře to baví. První díl se mi líbil, byl hlavně o tom, o čem být má, byl celkem napínavý, sem tam romantika. Ale tohle byla jen samá romantika, jako kdyby autorka zapomněla, že v prvním díle vymyslela svět, kde jsou nefové a zde je jen malým bonusem, že mají určitá poslání a chtějí se samozřejmě, jak je zvykem, jejich systému a společnosti postavit.
Do třetího dílu určitě půjdu, jsem zvědavá, jak to skončí.

13.09.2015 3 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Nemůžu k této knize napsat pořádný komentář aniž bych nespoilerovala. To téma, kterým je doprovázen celý příběh bylo tak silné, že ani jedno oko nezůstalo suché. A ke konci jsem opravdu doufala v zázrak. Na tuto knížku jen tak nezapomenu.

30.08.2015 5 z 5

Boj o trůn Boj o trůn Amanda Hocking

Tak musím říct, že celá trilogie se mi moc líbila, i když tomu něco přece jen chybělo. Četlo se to samo, nenudilo mě to, ale ten konec mi přišel moc uspěchaný. Moc napětí nebylo. Ale bylo to fajn počtení, někdy se k tomu určitě vrátím.

10.08.2015 4 z 5

Dědička Dědička Amanda Hocking

Ze začátku mě to moc nebralo, ne že by to nebylo čtivé, to bylo a hodně, ale zase: střední škola, divná holka, byla tak obyčejná až byla moc výjimečná a divnej kluk. Pak se to ale otočilo a začalo to být více než zajímavé. Určitě jdu pokračovat.

06.08.2015 4 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Gayle Forman

Musím říct, že mě celý příběh naprosto ohromil, neotřelý, nepřeslazený a přesto romantický. A na léto ideální. Jediné co mě trochu mrzí je konec. Přece jen jsem čekala, že když se po roce našli, že to setkání bude velkolepější. Jinak nemám co vytknout.

20.07.2015 5 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Dokonalost sama. Už se těším na poslední čtvrté pokračování a asi to nevydržím!!
Cress je skvělá postava!! a jak jsem psala už u předchozího dílu, postavy naprosto miluju, troufám si říct, že je to asi nejlepší knižní parta, se kterou jsem se setkala.
Jsem ráda, že jsem narazila na velice originální příběh. Ale o tom až přečtu poslední díl..
Škoda, že jde dát jen 5 hvězdiček...

09.05.2015 5 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Parádní pokračování! Příběh Cinder pokračuje a přidala se další hlavní hrdinka jménem Scarlet. Všechno je krásně propletené. Cinder a Scarlet jsou skvělé postavy, mají skvělý charakter, nebyly mi ani trochu nesympatické. To stejně s Kapitánem - neskutečně vtipný, moc jsem si ho oblíbila, stejně jako Vlka a Kaie. Všechny postavy jsou něčím charakteristické a to se mi líbí, každý je něčím jiný, něčím si vás prostě získá. Už se těším na Cress! A doufám, že poslední 4. díl Winter vyjde co nejdřív! Už se nemůžu dočkat až bude celá parta kompletní.

06.05.2015 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

No, než jsem začala číst, říkala jsem si, jestli to nebude nesmysl. Příběh supermoderní popelky, která je napůl kyborg... Ale bylo to úžasné!!! Cinder byla super, oblíbila jsem si ji hned. A ten konec, to jsem fakt nečekala. A že to bude propletené s dalšími díly, tudíž v Cinder je konec otevřený.
Hned se pouštím do dalšího dílu, kde je hlavní hrdinkou supermoderní Červená Karkulka a jsem neskutečně napjatá, až se tam dozvím něco o Cinder!!!

04.05.2015 5 z 5

Pandemonium Pandemonium Lauren Oliver

Wow! Jedním slovem dokonalé.
Naprosto skvělé pokračování. Děj byl pro mě nepředvídatelný, hodně akční, neuvěřitelné napínavý, ... Hned jdu na třetí díl. Pokud dopadne nad mé očekávání, věřím, že tahle trilogie překoná i mé doposud nejoblíbenější dystopie...

29.04.2015 5 z 5

Jsem zlomená Jsem zlomená Tahereh Mafi

Akční a napínavé pokračování. Četlo se to úplně samo.
Ale hlavní hrdinka Juliette mě abnormálně vytáčela. Proliskat ji by byla potřeba. Ale k tomu se vrátím až dočtu i třetí díl a pak to celé zhodnotím.

27.04.2015 4 z 5

Jsem roztříštěná Jsem roztříštěná Tahereh Mafi

Nesmírně parádní, napínavý a akční příběh. Jediné co mi trochu vadilo byl uspěchaný románek mezi hlavními hrdiny a jak autorka plýtvala slovy "miluji tě". Mám raději, když se ten vztah mezi hlavními hrdiny vyvíjí pomaleji. Ale jinak naprostá paráda.
Co nevidět se pustím na další díl...

24.04.2015 4 z 5

Silo Silo Hugh Howey

Ve skutečnosti pořád nevím jak knihu ohodnotit. Jako první mi nevyhovoval styl psaní autora, přeskakování z jedné postavy na druhou, ale dalo by se to překousnout, kdyby se to pořád tak nudně nevleklo... A když už se něco stalo, nakonec jsem byla zklamaná, jelikož jsem si myslela, že za tím je mnohem více. Asi poslední čtvrtka knihy mě fakt bavila, už jsem se těšila z určitého konce, co se stane, ale tak neskutečně mě ten konec zklamal. Absolutně nevím co si o tom mám myslet, očekávala jsem od této knihy opravdu hodně.
Kniha má být zfilmovaná, na film se ráda podívám, ale už si ji nepřečtu.

20.04.2015 3 z 5

V podsvětí V podsvětí Katy Evans

V ringu se mi vážně líbilo, ale tohle teda bylo celkem zklamání. Přeslazený, a nebudu se ani radši vyjadřovat o erotických scénách...
Na druhou stranu to bylo trochu akčnější, tajemný, takže člověk se vyloženě nenudil... Ale nebylo tam to kouzlo jako u Remyho a Brooke.

03.04.2015 3 z 5