adela2230 adela2230 komentáře u knih

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Skvělá kriminálka, Bryndza opět nezklamal. Začátek se mi sice příliš nelíbil, ale pokračování bylo skvělé. Výborná kniha.

04.12.2022 5 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Příjemný oddechový příběh. Určitě upoutá a nutí přečíst skoro najednou. Je to dost sázka na jistotu v tomhle žánru.

12.05.2022 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Poutavý příběh, kde autorka hraje na jistotu a příběh nezklame do poslední stránky.

09.05.2022 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Skvělá kniha, poutavý příběh, který pohltí a nepustí, dokud se nedostanete na konec.

07.11.2021 5 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Zajímavá kniha, tahle série je opravdu povedená. Je to trochu jiný vývoj, než v předchozích dílech, ale čte se velmi dobře a je napínavá až do konce.

01.05.2021 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Kniha je skvělá, velmi poutavá. Četla jsem ji jedním dechem, oba hlavní hrdinové jsou velmi sympatický a příběh opravdu upoutá.

16.02.2020 5 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Velmi dojemný a náročný příběh. Autorka se vyhnula klasickému klišé a náročné situace, které mohou nastat zpracovala skvělé. Kniha dojme a zároveň pobaví, určitě stojí za přečtení.

08.09.2023 5 z 5

Pro fanouška HP je to ideální kniha. Je to skvěle napsané, jsou zde vtipné pasáže. Tom skvěle popisuje svůj příběh a celkově vše co ho provázelo dosavadním životem. Řekla bych, že dokáže i pro někoho poupravit pohled na Draca. Ač autobiografie moc nemusím, tahle stojí za přečtení.

09.11.2022 5 z 5

Když se introvertka vdá Když se introvertka vdá Debbie Tung (p)

Skvělý komiks, který nezklamal. Je to vtipné a člověk se ve spoustě věcí pozná.

07.06.2023 5 z 5

Balzamovač Balzamovač Alison Belsham

Kniha se čte dobře, je dobře napsaná. Ale bylo by dobré kdyby konečně hlavní postavy jen vyšetřovaly a všechny utoky nesměřovaly jen na ně.

04.04.2023 4 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Zajímavá kniha. Člověka upoutá a jen čeká, co se bude dít. Je to velmi barvitě popsaný příběh. Epilog je mírně zavádějící a nedává úplně jasnou odpověď.

18.08.2022 5 z 5

Kazatel Kazatel Camilla Läckberg

Příběh je zajímavý. Musela jsem si zvyknout na střídání velkého množství postav, ale pokud se tohle překoná je čtení v pohodě. Řekla bych, že až tak v polovině kniha začala být zajímavější, měla rychlý spád a konečně se tam dělo něco pořádného.

24.06.2022 4 z 5

Jax Jax Kristen Callihan

Zajímavý příběh, kde hrdina není aspoň tak "dokonalý", jako v ostatních podobných knihách. Příběh se čte dobře, je to taková oddychovka.

08.06.2022 5 z 5

Jestli to řekneš... Jestli to řekneš... Gregg Olsen

Velmi dobře napsaná kniha, což vzhledem k obsahu je dost divné to takto říct. Ovšem příběh má spád a člověk při čtení nedokáže uvěřit, že se tohle opravdu mohlo dít.

27.05.2022 5 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

Kniha se dobře čte. Příběh je dost poutavý, což má autorka skoro pokaždé. Jen občas bych řekla, že v některých situacích by se hlavní hrdinka mohla chovat trochu lépe.

22.04.2022 4 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Kniha se velmi povedla. Je to jiný pohled na klasický příběh. Nedalo se odtrhnout.

23.09.2020 5 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Příběh je zajímavý, děj plyne, strašně dobře se čte. Navíc je tam dost hokeje, což je super.

10.02.2020 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Kniha je trošku horší než předchozí díl, ale stále poutavá a napínavá až do konce.

06.10.2019 4 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Skvělý návrat, Colin je opravdu top postava a příběh je zlehka jiný než předchozí díly, ale i tak je skvělý. Kniha má opravdu duši a člověk se od ní jen těžko dokáže odtrhnout.

29.07.2019 5 z 5

Kráska a hráč Kráska a hráč Ilsa Madden-Mills

Klasická romantika. Ale je to hezký příběh. Taková oddechovka z moderní doby a není to moc uhlazené, jako některé romantické knihy.

15.03.2024 5 z 5