99jana99 99jana99 komentáře u knih

Úzkosti a jejich lidé Úzkosti a jejich lidé Fredrik Backman

Nádherná kniha, má první od pana Backama. Začátek byl pro mě trochu chaos, než jsem asi pochopila,jak číst tuto knihu. Potom jsem se zorientovala v postavách a začalo vše dávat smysl, kniha je plná vtipu, končí pohádkově a proto doporučuji.

17.06.2022 5 z 5

Chci tě mít ve skříni Chci tě mít ve skříni Simona Votyová

Další skvělá kniha paní Votyové. Příběh ze života. Co všechno dokázala Viola zvládnout . Psáno z pohledu Violy i Viliama. Určitě doporučuji a těším se na další knihy.

04.06.2022 5 z 5

Myší díra Myší díra Simona Votyová

Moc pěkně napsané. Jak už někdo psal, je to podobné jako kniha Kdo se postará o Annu, a je to stejně dobré….opět to ve mě vyvolalo spousty různých pocitů a všechny postavy mi přirostly k srdci, i přesto že kniha má jen pár stránek. Určitě doporučuji a těším se na další knihu.

26.05.2022 5 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Tak tohle byla hrůza. Nevim, která scéna z knihy byla trapnější. Pokud jste si tuhle knihu vybrali na základě čtenářské výzvy, tak doporučuji vybrat jinou. Měla jsem velký problém tohle dočíst.

22.05.2022 odpad!

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Tak to je peklo a druhá kniha, kterou jsem si přečetla po 30ti letech znova. Určitě čtivé, ale negativní, smutné. Každá závislost je děsivá, ale tohle je beznaděj. Určitě doporučuji přečíst.

19.05.2022 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Kniha se čte velmi dobře, zápletka super, závěr taky, ikdyz ne úplně překvapivý. Sdílím stejný názor jako raty.

09.05.2022 4 z 5

Chaloupky Chaloupky Štěpán Javůrek

Nevím jak hodnotit. Takový průměr. Vadila mi spousta postav , které se mi na začátku pletly a byly tam za mě zbytečně, ale nelituji čas strávený čtením této knihy.

28.04.2022 3 z 5

Myšlenky za volantem Myšlenky za volantem Marek Eben

Pana Ebena a jeho humor mám moc ráda, ale při čtení jsem se až tak moc nesmála. Asi by byla lepší audiokniha, kterou by pan Eben četl.

17.04.2022 4 z 5

Nejlepší pro všechny Nejlepší pro všechny Petra Soukupová

Samotný příběh by asi nebyl špatný , ale styl psaní této spisovatelky mi vůbec nesedí. Druhá kniha a opět jen smutek, hádky, nikdo v mém okolí tak nežije, neznám to a jsem ráda.

17.04.2022 2 z 5

Před bouří Před bouří Diane Chamberlain

Kniha se četla moc dobře. Vyprávěno z pohledu všech postav bylo skvělé.

04.04.2022 5 z 5

Můj syn feťák: skutečný příběh Můj syn feťák: skutečný příběh Eva Hacalová

Tak to byla síla, neumím vůbec popsat všechny pocity, které jsem měla při čtení této knihy, ale na konci mi tekly slzy úlevy. Určitě doporučuji přečíst.

30.03.2022 5 z 5

Člověk za oponou Člověk za oponou Martin Goffa

Čtivě napsaná kniha. Martin Goffa prostě umí. Baví mě styl, kterým píše, humor i zápletka. Těším se na další knihu.

24.03.2022 5 z 5

Pět malých prasátek Pět malých prasátek Agatha Christie

Nejdřív jsem si říkala , co na tom všichni mají tak skvělého , vždyť je to hromada jmen, která se mi pletou, po prvním díle bych čekala konec, ale přišel druhý díl a můj zájem stoupal a na konci nemůžu než dát pět hvězd. Celou knihu si myslíte , že znáte pachatele a v poslední kapitole vás Poirot vyvede z omylu a nabídne nečekaný zvrat.

18.03.2022 5 z 5

Mucha Mucha Dominik Dán

Sedí mi styl jakým je kniha psaná, vtipné reakce, odpovědi , narážky , to mě baví, vyšetřování super, udrží v napětí až do konce, jen mi přijde neuvěřitelné množství alkoholu, které pijí v práci a před řízením auta. Přesto plný počet hvězd, protože mě kniha opravdu bavila.

16.03.2022 5 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Na knihu jsem se těšila, ale nebavila mě. V knize je moc postav, které se mi pletly, spousta spisů , příběh téměř žádný. Možná jsem četla ve špatném čase , ve špatném rozpoložení.

08.03.2022 2 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Kniha se četla dobře, byla jsem zvědavá, jak dopadne, ale asi mi nesedí styl psaní p. Třeštíkové. Druhá kniha této spisovatelky a další už číst nejspíš nebudu.

19.02.2022 2 z 5

Jedna z pěti Jedna z pěti Dagmar Digma Čechová

Má první kniha od této autorky a moc mě bavila. Je čtivá, vtipná,konec jsem sice tipovala, ale nutilo mě to číst dál, co kdyby to bylo jinak. Doporučuji přečíst.

11.02.2022 5 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Kniha se četla velmi dobře, ikdyž to není tak úplně detektivka, tak zápletka tam je a odhalení až na konci mě udržovalo v napětí.

05.02.2022 4 z 5

Unesená Unesená T. R. Ragan (p)

Mě se to líbilo, moc dobře se to četlo, ke konci se kniha nedala odložit. Pokud bude pokračování nebo jiná kniha této autorky, tak si ráda přečtu. Určitě doporučuji.

28.01.2022 4 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Kniha se četla dobře , konec byl opravdu překvapivý , jen některé části mi přišly směšné , nereálné a ubírá to knize na zajímavosti.

22.01.2022 4 z 5