Pět malých prasátek

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Hercula Poirota přijde požádat o pomoc velice pohledná mladá dáma z Kanady, Carla Lemarchantová. Prozradí mu své pravé jméno – Caroline Craleová, je to dcera známého malíře, kterého údajně před 16 lety zavraždila jeho žena. Ta byla odsouzena na doživotí a po roce ve vězení zemřela. Carla se o rodinné tragédii dozvěděla až ve svých 21 letech, kdy obdržela dopis, ve kterém před svou smrtí její matka prohlašuje, že je nevinná. Carla dopisu věří a žádá Poirota, aby případ znovu prošetřil. Poirot, zlákaný možností přijít na kloub zločinu, ke kterému již neexistují žádné hmatatelné stopy, pouze výpovědi a psychologie svědků, nabídku přijímá…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/69_/69586/hercule-poirot-pet-malych-prasatek-69586.jpg 4.5605
Série

Hercule Poirot 25.

Žánr
Literatura světová, Detektivky
Vydáno, Mladá fronta
Orig. název

Five Little Pigs (Murder in Retrospect), 1942

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (97)

Kniha Pět malých prasátek

Přidat komentář
Ava365
předevčírem

Jedna z jejích nejlepších. Agatha Christie je mistrem detektivek s omezeným množstvím podezřelých na jednom místě.

Jenny055
03. prosince

Keď nemám nič vhodné na počúvanie, vždy siahnem po audioknihe od Agathy Christie. Poznám dej, poznám vraha a predsa je počúvanie tohto typu detektíviek tak príjemné.

4444913
20. října

Hercules Poirot ve formě +mladá dáma v nesnázích.Namáhavé rozplétání téměř dvacet let starých událostí.Další super zážitek od Agathy Christie.

Avila
11. října

Opět skvělý příběh od Agathy... Její knihy jsou vždy velmi dobře promyšlené a mají svižné tempo. Na konci příběhu všechny události a i ty nejmenší detaily zdánlivě působící jako nepodstatné zapadnou na své místo. A ani tato kniha není výjimkou.

verense
11. října

Top detektivka od top autorky tohoto žánru... co dodat?

Termina
30. září

Při četbě A. Christie mám výbornou schopnost předpokládat kdo z popisovaných postav je vrahem... a nikdy se netrefit a to už podle mého svědčí o prozíravém autorčinu talentu. O skvělém popisu postav se snad ani nemusím zmiňovat. DÍK!

kudrdlinka
31. srpna

Krásná klasická detektivka- 16 let starý případ, 5 podezřelých, 5 motivů k vraždě a Poirot, kterému neunikne ani maličkost. Úžasná kombinace!
Poslouchala jsem jako audioknihu, sice starší, ale krásně načtenou bez rušivých zvuků, kromě šustění stránek :) moc se mi to líbilo.

Petronela16
20. srpna

Po dlhom rade prisla na rad klasicka detektivka, ktora viem, ze nikdy nesklame.Vzdy ma udivuje majstrovske dielo A.Christie a vzdy to bude pre mna c.1.

1