4xbabča 4xbabča komentáře u knih

Čokoládový průšvih Čokoládový průšvih Petra Hülsmann

Milé a příjemné čtení pro chvíle pohody. Příběh, který pobaví i svým humorem, a i když závěr se dá předpokládat, je to dobře napsaná kniha.

21.05.2018 5 z 5

Zapomenuté dítě Zapomenuté dítě Charlotte Link

Kniha se mi docela líbila a od této autorky je to první, kterou jsem četla. Příběh si držel napětí, a ani téměř do konce nebyl jistý vrah.

12.05.2018 4 z 5

Anežka Anežka Viktorie Hanišová

Příběh inteligentní a ambiciozní Julie a její adoptivní dcery Agnes je již od začátku samý problém. Nemůžou si k sobě najít cestu, natož lásku a porozumění. Kniha se velmi dobře čte a na to, že je to autorky prvotina, je dost dobrá.

05.05.2018 5 z 5

Pád titánů Pád titánů Ken Follett

Krásná kniha , která dobře popisuje dějinné události a zároveň jednotlivých osob, které tuto dobu prožívají velmi poutavým způsobem.

29.04.2018 5 z 5

Moc zajímavá kniha a členové mise Lékaři bez hranic si zasluhují velký obdiv.

29.04.2018 5 z 5

Dokonalá partie Dokonalá partie Kristan Higgins

Příběh Honor je moc milé a pohodové čtení, které má spád a nechybí ani humorný nadhled hlavní hrdinky příběhu. A její partner Tom britský profesor je velký sympaťák. Je to kniha, kterou mohu jen doporučit.

30.03.2018 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Pátrání šéfinspektorky Eriky Fosterové po sériovém vrahovi je napínavý příběh od počátku až do koce.Všechny knihy od autora Roberta Bryndzy nezklamaly očekávání a i tentokrát si kniha zaslouží plný počet hvězdiček.

14.03.2018 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Je již třetí kniha, kterou jsem od autorky přečetla. Její úžasný styl vyprávění zatáhne čtenáře do děje příběhu rodiny Mánesových a nelze se od knihy odtrhnout. Těším se na další tvorbu této spisovatelky a knihu nelze než doporučit a dát jí opět plný počet hvězdiček.

04.03.2018 5 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Krásná kniha s úžasným příběhem v zasněžených horách, kde jde doslova o život. Super čtení, nelze jinak,než doporučit.

28.02.2018 5 z 5

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Smutný příběh malého chlapce Bruna s velmi tragickým koncem.

24.02.2018 5 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Příběh dívky Sarah, která si jde s velkým úsilím za svým snem, je další příjemné čtení od Jojo Moyesové. Autorka opět nezklamala mé očekávání a doporučuji si knihu určitě přečíst.

22.02.2018 4 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Autor opět nezklamal, kniha je čtivá od začátku do konce, udržuje napětí a krásně se čte. Určitě stojí za přečtení a těším se na další případy detektiva Eriky.

19.02.2018 5 z 5

Přítelkyně Přítelkyně Táňa Keleová-Vasilková

Četla jsem už několik knih od této autorky, velmi dobře se čtou, i tuto jsem přečetla za jeden den. Příběh tří kamarádek je nenáročná a pohodová četba jako i předchozí knihy.

16.02.2018 4 z 5

Čokoláda Čokoláda Joanne Harris

Příjemné pohodové čtení, francouzský venkov a spousta čokolády, na kterou dostanete během četby velkou chuť. Příběh určitě stojí za přečtení.

11.02.2018 5 z 5

Srdceboly Srdceboly Simona Monyová (p)

Od autorky jsem četla několik knih. Tato byla její poslední a bohužel i nahlédnutím i do jejího těžkého života. Moc smutný příběh.

07.02.2018 4 z 5

Dokonalá Dokonalá Gilly Macmillan

Je to moje první kniha od této autorky a četla se velmi dobře. Po klidnějším začátku následoval napínavý příběh. Určitě mohu tuto knihu doporučit k přečtení.

05.02.2018 4 z 5

Láska na heslo Láska na heslo Táňa Kubátová

Kniha se mi docela líbila, je to příjemné čtení pro chvilky odpočinku.

01.02.2018 4 z 5

Pomsta Pomsta Sandra Brown

Knihy od Sandry Brown mám moc ráda, a ani tato kniha nezklamala. Tento detektivně-romantický příběh se mi líbil, ale Skryté zlo bylo lepší. Ale i tak doporučuji si knihu přečíst.

30.01.2018 4 z 5

Život ve dvou Život ve dvou Nicholas Sparks

Od autora už jsem četla více knih, ale tato určitě patří k těm nejlepším. Celý příběh je krásně lidský, plný emocí a moc dobře se čte, ani se nejde od knihy odtrhnout a trochu i mrzí, že končí. Za mě prostě super, a určitě si kniha zaslouží plný počet hvězdiček.

21.01.2018 5 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Cizinka se mi líbila, určitě víc než seriál a ráda si přečtu pokračování.

15.01.2018 4 z 5