4xbabča 4xbabča komentáře u knih

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Příjemné čtení, které pobaví svým vtipem a zajímavým příběhem. Dobrá odpočinková četba.

Nebýt sám Nebýt sám Magda Váňová

Knihy Magdy Váňové mě nikdy nezklamaly, a tak je to i u této. Hezký příběh, který se čte téměř jedním dechem.

Tři metry vášně Tři metry vášně Halina Pawlowská

Kniha je jedna z těch slabších, zkrátka nic moc.

01.06.2017 2 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Kniha se mi velmi líbila, i když se vždy pokračování nemusí podařit. Bylo to opět moc příjemné čtení, paní Moyesová nezklamala.

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Krásná kniha, s úžasným příběhem a i když je objemná, výborně se čte. Určitě je to jedna z nejkrásnějších knih, které jsem četla. A Pulitzerova cena jí právem náleží.

20.05.2017 5 z 5

Půlstoletí s Cimrmanem Půlstoletí s Cimrmanem Zdeněk Svěrák

Moc pěkná knížka a každý, kdo má rád Divadlo Járy Cimrmana, bude spokojen.

12.05.2017 5 z 5

Největší strašpytel bojuje s pirátem Největší strašpytel bojuje s pirátem Georgia Pritchett

Knihu jsem koupila pro vnoučka a doufám, že se mu bude líbit jako mě. Je to veselé a pohodové čtení, doporučuji.

11.05.2017 5 z 5

Heřmánkový palouk Heřmánkový palouk Mary Wesley

Hezká kniha, příjemné čtení s příběhy mladých lidí různého charakteru v době 2. světové války.
Kniha se mi moc líbila.

08.05.2017 5 z 5

Vážka Vážka Michel Bussi

Neobvyklý příběh, ale kniha mě víc bavila asi od poloviny. Potom už to mělo větší spád a nakonec i dost překvapivý závěr.

26.04.2017 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Myslím, že na první knihu autorky je to dobré dílo. Příběh je čtivý, napínavý s překvapivým závěrem. Moc pěkně se to četlo.

14.04.2017 5 z 5

Český Honza Český Honza Jiří Horák

Krásná kniha klasických pohádek, příjemné čtení pro děti i dospělé. Kvalitu knihu přidávají pěkné ilustrace Josefa Lady. Doporučuji.

09.04.2017 5 z 5

Kniha je zajímavý čtenářský zážitek, plný podivna, ale čte se moc pěkně.

08.04.2017 5 z 5

Návštěvníci Návštěvníci Ota Hofman

Kniha se mi líbila, dobře se četla, ale ráda vzpomínám i na televizní seriál, který byl v době svého vzniku výborný.

28.03.2017 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Velmi pěkná kniha, která se čte opravdu jedním dechem a nedá se od ní odpoutat. Moc pěkná detektivka. Doporučuji.

16.03.2017 5 z 5

Otcomilky Otcomilky Simona Monyová (p)

Příjemná odpočinková kniha, moc se mi líbila.

11.03.2017 4 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Krásný lidský dojemný příběh, moc pěkné čtení.

07.03.2017 5 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Moc pěkné čtení, příběh je napínaný, má spád a docela překvapivý závěr. Sandra Brownová opět nezklamala.

27.02.2017 4 z 5

Vinice Vinice Barbara Delinsky

Příjemné čtení, hezký příběh, zkrátka kniha, která nezklame.

23.02.2017 4 z 5

Zloději zelených koní Zloději zelených koní Jiří Hájíček

Je to další kniha od Jiřího Hájíčka, která se mi moc líbila. Příjemné čtení a velmi zajímavé téma - vltavíny. Příběh, který se přečte za jeden den.

18.02.2017 5 z 5

Dešťová hůl Dešťová hůl Jiří Hájíček

Je to již třetí kniha, kterou jsem od autora četla a opět se mi velmi líbila. Vřele doporučuji.

03.02.2017 5 z 5