Žožik Žožik komentáře u knih

První První Kiera Cass

Krásné zakončení této série. Knížka byla krásná - stejně jako ostatní díly.

13.10.2017 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Ze série selekce je pro mě tenhle díl asi ten nejlepší. Kniha se dobře četla, postavy byly fajn, Aspen mě štval... - prostě taková klasika. :D

13.10.2017 5 z 5

Hrej tajně Hrej tajně Emma Hart

Stejně jako první díl i tenhle mě neskutečně bavil. Děj byl zajímavý, postavy příjemné - taková příjemná oddychovka.

08.10.2017 5 z 5

Pavučina z hedvábí Pavučina z hedvábí Sandra Brown

Celkem pěkná knížka. Je zábavná, děj je zajímavý,... Akorát ze začátku mě dost hodně štval styl psaní, ale později jsem si zvykla. Postavy byly sympatické, jen občas mě naštvaly svým rozhodnutím.

07.10.2017 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Kniha se mi moc líbila. Byla čtivá, postavy byly sympatické,...
Všichni si stěžují na to, že v knize bylo až moc postav a bylo to chaotické, ale pro mě je to to, co se mi na knize tak líbí. Je to prostě jiné, člověk čte a neví, co má očekávat, že se dál stane.
Možná bych jen uvítala trochu lepší konec. Nějaké shrnutí, co se stalo se všemi postavami - některé mi prostě v závěru chyběly.
Jinak určitě doporučuji si tuto knihu přečíst, protože je naprosto super. :D

04.10.2017 5 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Ani poslední díl nezklamal. Nechyběl zábavný příběh, kde se pořád něco dělo a člověk nemohl přestat číst. Určitě doporučuji si celou tuto trilogii přečíst.

29.09.2017 5 z 5

Svůdné nebezpečí Svůdné nebezpečí Wendy Higgins

Stejně jako první díl byl i tenhle naprosto super. Kniha vás vtáhla do děje a vy jste prostě nemohli přestat číst.

29.09.2017 5 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Jakože úplně super kniha. Původně jsem si ji vůbec nechtěla přečíst, protože na fantasy moc nejsem, ale jakmile jsem ji otevřela, hned jsem se začetla do děje a nemohla jsem se od něj odtrhnout. Už mám rozečtený další díl. ;)

25.09.2017 5 z 5

Pátá cesta k pádu Pátá cesta k pádu K. A. Tucker

Jako všechny předchozí díly - kniha byla naprosto super. Postavy byly sympatické, děj byl zábavný, ... Celá tato série určitě stojí za to si přečíst. ;)

16.09.2017 5 z 5

Čtyři vteřiny rozhodnou Čtyři vteřiny rozhodnou K. A. Tucker

Další úžasný díl z této série. Kniha byla jako všechny ostatní velmi čtivá a příběh byl zábavný. Přijde mi super, že to bylo napsané ze dvou pohledů. ;)

06.09.2017 5 z 5

Jedna malá lež Jedna malá lež K. A. Tucker

Druhý díl byl stejně jako první naprosto super. Sice byl dost předvídatelný, ale i přesto byl příběh po celou dobu zajímavý a zábavný. Kniha byla velmi krásně napsaná.

31.08.2017 5 z 5

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

Kniha se mi moc líbila, přečetla jsem ji jedním dechem. Postavy mi byly sympatické. Příběh byl zábavný a velmi čtivý. Už mám rozečtený další díl. ;)

28.08.2017 5 z 5

Jak to mají holky Jak to mají holky Lauren Saft

Tato kniha mě moc nezaujala. Chování postav (vzhledem k jejich věku) mi přišlo takové nereálné a postavy samy mi přišly celkem nesympatické. Nějak jsem se do knihy nezačetla. :/

23.08.2017 2 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Druhý díl mě taky strašně bavil. Přečetla jsem ho snad ještě rychleji než ten první (a to jsem si myslela, že už to nejde). Zajímalo by mě, jak vydržím čekat do září na další díl. :)

18.08.2017 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Kniha mě neskutečně bavila. Přečetla jsem ji během jednoho dne. Bylo to zábavné čtení, taková pěkná oddechovka. Z postav jsem si nejvíc oblíbila Eastona, ale Ella mi byla také sympatická. ;)

18.08.2017 5 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Taková klasická slaďárna. Ale líbilo se mi to. Sice bylo od začátku vědět, jak kniha skončí, ale bavilo mě to číst.

15.08.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Kniha se mi velmi líbila, přečetla jsem ji jedním dechem. Děj byl napínavý a pořád se něco dělo. Erika mi byla sympatická, jen asi jednou nebo dvakrát mě štvalo její rozhodnutí. Vraha jsem si tipla správně. Určitě si brzy přečtu i pokračování.

12.08.2017 5 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Kniha se mi až na ten začátek docela líbila. Ale dost mě štvaly časté úryvky z těch "pověstí" (nevím, jak jinak to nazvat). Postavy mi byly sympatické, příběh byl zajímavý, jen občas jsem některé pasáže musela číst vícekrát, protože jsem se v tom nevyznala.

10.08.2017 4 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

České autory ani detektivky moc nečtu, ale tahle kniha se mi opravdu líbila. Zvláštní styl psaní mi vyhovoval, bavilo mě domýšlet si, co se mohlo stát a jak se to mohlo stát - bylo to takové zajímavé ozvláštnění.

07.08.2017 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Jedna z knih, ke které jsem se dokopávala strašně dlouho a pak jsem ji přečetla během jednoho dne. Úplně vás to vtáhne do děje a musíte pořád číst dál a dál. Příběh byl velice napínavý a zajímavý. Už se nemůžu dočkat na další díly.

27.07.2017 5 z 5