Zebra01 Zebra01 komentáře u knih

Za hranicí nevinnosti Za hranicí nevinnosti Abbi Glines

Knihu jsem hned po přečtení ohodnotila. Teď jsem ale musela své hodnocení změnit, protože z nějakého důvodu se k celé sérii neustále vracím. (Včetně dalších dílů: you were mine, Rush too far...) Ale díly s Rushem a Blair jsou absolutně nejlepší.

13.01.2019 5 z 5

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Neskutečně super.

08.08.2018 5 z 5

Beznádejná Beznádejná Colleen Hoover

Slátanina. Myslím, že jsem cílová skupina, avšak nikdy by mě nenapadlo, že se dá spatlat dohromady tolik vážných i jiných témat- a pořád to bude mít úspěch.

08.08.2018 1 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Perfektní jako vždy.

02.07.2018 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

S druhým dílem se v tomto případě těžko zápolí. A přijde mi škoda že v knize bylo docela "málo Cassiana a Azriela".

09.05.2018 4 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Ty dvě hvězdy dávám proto, že (k mému vlastnímu údivu) stále chci vědět jak to skončí. Ale... princezna Lia je na můj vkus nějak naivní a atmosféra mezi vrahy je nějak moc mírumilovná- jsou to přeci vrazi! A navíc se mi chvílemi zdálo, že autorka váhá, nemůže se rozhodnout zda-li nám chce oznámit kdo je kdo, nebo to má být tajemství...anebo očekává že čtenář má dar. Bohužel ale vlastně nevím, co je to dar. Je to snad magie, nebo se to dá naučit?

09.05.2018 2 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Můj dojem na knihu dosti pokazila obálka.

24.02.2018 4 z 5

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Přestože mě kniha ke konci naprosto vtáhla do děje, označila bych ji za průměrnou.

24.02.2018 3 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Kniha byla čtivá, námět se mi líbil. Jednu hvězdu odebírám proto, že jsem asi čekala něco víc.

03.02.2018 4 z 5

Za hranicí nevinnosti Za hranicí nevinnosti Abbi Glines

Kniha byla docela dobrá, až na místy opakující se děj. Kdo to ale zařadil do kategorie pro děti a mládež, to opravdu nemám ponětí.

06.12.2017 5 z 5

Láska v podsvětí Láska v podsvětí Meg Cabot

Celá série je výborná, přečetla jsem ji mrknutím oka. :)

23.11.2017 5 z 5

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

Kniha mě natolik nudila že jsem její dočtení těsně před koncem vzdala. Dost se stotožňuji s komentářem od uživatele Terva.

19.11.2017 odpad!

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Tento díl je nejlepší jak v knižním tak i ve filmovém zpracování. Avšak je škoda že autorka nevěnovala více času vedlejším postavám- některé jako Seth a Jasper jsou snad lepší než ty hlavní :).

29.10.2017 4 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Mohu knihu číst znovu a znovu.

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Nejslabší z celé série, konec nudný i když, mladému vlkodlaku bych dala medaili...

29.10.2017 3 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Tento díl mě ze série zaujal nejméně, je místy zdlouhavý, a od začátku víme že Reed nic neudělal a přesto se okolo toho točí celá kniha.

29.10.2017 3 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Tento díl je nejlepší z celé série, a přestože jsou dvojčata Royalovi postavy vedlejší, mám je asi nejradši.

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Kniha je docela krátká (což je v jejím případě možná dobře) a čte se rychle. To že jsem ji v knihovně našla mezi knihami pro malé nebo menší děti, mě pobavilo podobně jako kniha sama. Ale nakonec jsem rozhodně nebyla zklamaná.

29.10.2017 4 z 5

Aspoň trochu normální Aspoň trochu normální Trish Doller

Osobně mne kniha úplně uhranula. A přestože je docela smutná, vřele ji doporučuji.

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Královna stínů je podle mě zatím nejlepší z celé série,a opravdu se těším na další díl!

07.08.2017 5 z 5