Wolfinéria Wolfinéria komentáře u knih

Výlet za všechny peníze Výlet za všechny peníze Jeff Kinney (p)

Prostě další Poseroutka :D zabaví, ale asi na 2 hodiny vzhledem k snad nejvyššímu počtu obrázků ze všech knih :D

14.07.2015 4 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Knížku jsem četla docela dlouho a upřímně, musím říct, že mě čtení moc nenadchlo. Něco tomu chybělo. Příběh nebyl vůbec zajímavý a vadilo mi, jak se Colin furt vracel k té blbé K-19. Půlka knížka byla z toho, jak ho K-19 opustila a bla bla bla a nakonec na to úplně zapomene... A jakožto fanynce matematiky mi bohužel nepřišel moc propracovaný ani Teorém. Ale mělo to typický Greenovský humor a to to zachránilo. Po Alijašce podle mně nejslabší Johnova knížka. Pro mě na Hvězdy nic nemá

24.05.2015 3 z 5

Cena nevinnosti Cena nevinnosti Rebecca James

Celkem průměrná kniha

21.03.2015 3 z 5

Čistý Čistý Julianna Baggott

Sice knihu stále čtu a jsem asi v polovině, nemůžu úplně hodnotit. Normálně knížku přečtu třeba za 3 dny, ale tohle čtu už 2 měsíce a vůbec mě to nebaví, strácím se tam v ději a ten styl je bez prominutí hrozný. :(

27.02.2015

Drakie Drakie Sophie Jordan

Po dlouhé době jsem konečně knihu dočetla, a musím říct, že se mi líbila. Zajímavý nápad, celkem povedené zpracování. Ze začátku mi románek v knize přišel ubohý a dětský, ovšem v průběhu děje se to zpravilo. Hodně otevřeně to skončilo, už mám rozečtený 2. díl. Jediné, co mě NESKUTEČNĚ štvalo a kvůli čemu jsem strhla * z tak super knihy byla nerozhodnost hlavní hrdinky. Má v hlavě pěkný zmatek. Buď furt tvrdí, že odejde, a pak že ne, pak že jo atd. Skvělá kniha, doporučuji :)

14.02.2015 4 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Na tohle není co říct.. 5*.. Strašně se mi líbí autorův styl psaní

09.02.2015 5 z 5

Normální porucha Normální porucha Iva Macků

Nápad o ničem, zápletka o ničem, kniha o ničem...

28.01.2015 odpad!

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Myslím, že nápad byl dobrý. Knížka byla skvěle napsaná, nenudila. Hodně mi sedl styl psaní

28.01.2015 5 z 5

Řekni vlkům, že jsem doma Řekni vlkům, že jsem doma Carol Rifka Brunt

Já ani nevím, co na to říct..

17.12.2014 5 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Já nevím.. Jako že by se mi to vyloženě nelíbilo, to ne.. Nebylo to špatně napsané, ale nebyl tam zajímavý ani nápad ani děj a začalo to být zajímavé 50 stran před koncem. Ovšem byla tam alespoň dávka Greenovského humoru, která knihu jakžtkakž oživila..

02.11.2014 3 z 5

On je fakt boží On je fakt boží Louise Rennison

Super :D bylo mi až trapně jak jsem nad knihou doslova a do písmene vybuchovala smíchy :D

20.08.2014 5 z 5

Tátův malý andílek Tátův malý andílek Shani Petroff

Do dalších dílů se už asi nepustím :)

15.08.2014 3 z 5

Tátův malý andílek Tátův malý andílek Shani Petroff

Nenadchne, ani neurazí..,

15.08.2014 3 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

jaksi mně to nesedlo ....

14.08.2014 odpad!

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Super! Sice to mělo pár nedostatků, jako například docela dost zavádějící anotaci (stejně jako u Rudá jako rubín) ale jinak prostě další super knížka od Kirsten ;) Akorát doufám, že ten další díl bude tak do půl roku..

11.08.2014 5 z 5

No, můžu k tomu asi říct jenom to že běžím pro další díl :)

06.08.2014 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

tenhle díl byl asi stejně dobrý jako předchozí , to znamená bombastický!!! Slzám jsem se sice ubránila ale to jenom proto že brečet u kadeřnice mi přišlo blbé :D ovšem zácvatům smíchu jsem se neubránila , ať už jsem se snažila sebevíc ;)

22.07.2014 5 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Druhý díl se mi líbil více než první už mi ani nevadil styl psaní ovšem děj byl hodně pomatený a některé sceény mi přišly až zbytečné ovšem nemohla jsem se od knihy odtrhnout !!!

22.07.2014 4 z 5

NO já vím že je to trochu mimo moji věkovou kategorii :D (no trochu dost no ;D) ale dobře jsem tomu rozuměla a řekla bych že to bylo až moc jednoduše napsané ale pobavilo i zabavilo ;D

22.07.2014 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

První polovina knihy sice nic moc, strašně se to táhlo a navíc až příliš jednoduše a stroze napsané věty pro mě byly v celku nestravitelné, ale po polovině knížky jsem se do ní začetla a dočetla za jeden den...

19.07.2014 4 z 5