Tátův malý andílek

„Máma vždycky říkala, že můj otec je ďábel. Nikdy jsem netušila, že to myslí doslova." Angelin otec (známý také jako Ďábel) chce být součástí jejího života. Na oplátku nabízí, že jí může dát cokoli, po čem její srdce zatouží – včetně popularity nebo rande s Colem Danielsem, klukem, do kterého je už dlouho zamilovaná. Ale Angel má svoje podmínky – táta musí přestat s ďábelským byznysem a zbavit se svých speciálních schopností…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/126647/tatuv-maly-andilek-126647.jpg 4167

Počertěná / Počertená 1.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

Bedeviled - Daddy's Little Angel, 2009

Kniha Tátův malý andílek

DK197

E-KNIHA: Tak jo, předně je to naivní (tedy hrdinka je) a plné klišé... Jenže je to taky pro malé holky. A jak říká jeden komentář pode mnou - kdo v jejich věku naivní nebyl? :-) Má to nápad, zajímavou dějovou linku a postava Ďábla-taťky má podle mě aspoň po prvním díle potenciál být zajímavým. Četla jsem to v práci a příjemně mi tak uběhla směna. Natolik se mi to zalíbilo, že jsem to ten den musela dočíst celé a jako odměnu se na konci docela zasmála. Tohle bylo fajn.

Pasadenka
30.12.2019

Z knížky, která se zdála zajímavá, i když ano přiznávám, pro děti se stala jedna z mích nejoblíbenějších sérií. Angel je jednoduše naprosté zlatíčko a je maximálně roztomilá. Konečně dětská knížka, která stojí za to. I když se nesnaží být vůbec mimo svou věkovou hranici, dokáží si v ní najít to své i starší ročníky, a to rozhodně nebývá zvykem. A tedy zcela neobjektivně 5 hvězdiček!

Faroroti
17.03.2019

Nádherná knížka s pěknou obálkou.Postavy jsou dobře napsané.Rozhodně jsem přečetla další díly.

Ailee
17.01.2018

Mám ráda takovéhle dětské knihy. Člověk u nich nemusí nad ničím přemýšlet. Byla jsem hlavně zvědavá na ten nápad "můj táta je ďábel", který se povedl. A Angel byla uvěřitelná mladá hrdinka, i když trošku naivní, ale kdo v jejím roku nebyl?

michachalka
09.08.2017

Hezká knížka, čtu další díly.

LétajícíMáslo
28.09.2016

Knížku jsem si vypůjčila v knihovně, protože se mi líbila obálka, taky proto, že
nemá tvrdou vazbu, takže se mi vlezla do malé tašky. Vypadalo to zajímavě i když popis nebyl nijak světoborně napsaný-ostatně jako celá knížka. Je to oddechové čtení a mě jako třináctileté holce se to líbilo. Párkrát jsem se i zasmála. Rozjelo se to hned od začátku,přečetla jsem to cca za 6 hodin a půl (velké písmo), protože se to čte opravdu samo. Doporučuji pro odpočinek (:

JmenujiSeZuzla
20.08.2016

Klasický dívčí ''romanťák'' pro 10.leté! Zaujal mne ale příběh, který měl určitě nápad. Ale zbůsob jak to autorka napsala,mě nudil. Takže....NE

Adel13
10.08.2016

Moc povedená série, která zaujme od prvních řádků a čtenáře nenechá jen tak odejít od svého příběhu. Jsem opravdu ráda, že jsem si knížky nakonec zakoupila a přečetla. Je to oddechové čtení, při kterém se člověk zasměje nad činy hlavní hrdinky. :-) Rozhodně doporučuji pro nenáročné čtenáře, které mají rádi fantasy knížky. ;-)