vodopad152 vodopad152 komentáře u knih

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Kniha mě ze začátku hrozně nebavila. Tři hvězdičky dávám hlavně kvůli poslední 100 stránkám, které stály za to.

18.07.2017 3 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Kniha se mi moc líbila, ale hlavní hrdinka Eadlyn mi nebyla příjemná, tudíž jsem měla problém se do knihy vžít. Ale oceňuji že si Kiera troufla na to napsat Selekci z druhé strany. Konec byl naprosto úžásný.

04.07.2017 4 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Kniha byla velmi dobrá. Vlastně nevím jaký příběh byl nejhezčí, všechny byly moc krásné, ale nejlépe se mi četla povídka od Johna Greena. Příběhy byly plné lásky a sněhu. Byla to pěkná vánoční oddechovka.

30.12.2016 5 z 5

Kniha byla super i když mě ta část kde ještě nenašel sirotčinec nebavila, ale chápu že tam byla. Byla jsem mile překvapena jak to spisovatel nádherně napsal a i v nejstrašidelnějších částech jsem se dokázala zasmát. DOPORUČUJI!!!!

28.06.2016 5 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Kniha se mi hodně líbila i když jsem ji četla hodně dlouho. Moc mě zaujalo zelené písmo a že je to o Alence v Říši divů. Doporučuji!!!!

27.05.2016 5 z 5

Projekt Loty Projekt Loty Jacqueline Wilson

Kniha byla dobrá, ale někdy jsem si myslela, že by to mohlo být trochu lépe zpracováno, ale i přes to si myslím že je to dobrá kniha.

11.12.2015 3 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Na tuto knihu jsem se netěšila, protože jsem od začátku věděla jak to skončí. Ale potom co jsem dočetla Rezistenci jsem si prostě musela přečíst Alianci. Když jsem to začala číst tak jsem si říkala že to snad bude můj nejoblíbenější díl, ale od té doby co přijeli za oplocení jsem ji přestala číst. Ale nakonec jsem se rozhodla to dočíst a rozhodně jsem nelitovala. Konečně jsem našla knihu u které jsem se rozbrečela. Doporučuji

25.09.2015 5 z 5

Výlet za všechny peníze Výlet za všechny peníze Jeff Kinney (p)

Kniha se mi velice líbila ale myslím si že je to nejslabší kniha z této série. Naprosto souhlasím s Mišíí taky mi tam chyběl Rowley, ale i přes všechny nedostatky dávám čtyři hvězdičky.

11.09.2015 4 z 5

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Kniha byla super. Chtěla bych vidět Lorenza a Lucase vedle sebe nedokážu si je vůbec představit. Kniha byla vtipná a obětovala jsem kvůli jejímu dočtení pět hodin spánku, takže to je výkon.

28.05.2015 5 z 5

Příběhy nestylový TV celebrity Příběhy nestylový TV celebrity Rachel Renée Russell

Kniha byla výborná. Konečně si dala s Brandonem pusu. Na to jsem čekala 7 dílů. Chápete to?

19.05.2015 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Kniha je prostě bezvadná. Změnila mi pohled na náš svět. Někdy kladně, někdy záporně. Jsem čtenář který čte jenom opravdu dobré knížky které ho baví. Takže tato kniha je prostě úžasná.

15.05.2015 5 z 5

Kůň a jeho chlapec Kůň a jeho chlapec C. S. Lewis (p)

Kniha se mi velmi líbila!
Byla jsem strašně zklamaná z toho že už skončila.

31.01.2015 5 z 5

Oba na konci zemřou Oba na konci zemřou Adam Silvera

Tahle kniha se mi moc líbila. Obsahovala plno velmi hlubokých myšlenek, které byly propojeny krásným příběhem. Hlavní hrdinové byli velcí sympaťáci. Děj byl hezký plynulý. Stojí za přečtení

06.08.2020 5 z 5

Obsidio Obsidio Amie Kaufman

Ukončení série bylo úžasné. Propojení všech dílů bylo velmi poutavé. Zpracování knihy bylo jako vždy zajímavé. Záznamy z kamer se zlepšily a vůbec mi nevadilo, že jich tam bylo více. Rozhodně stojí za přečtení

09.07.2020 5 z 5

Královská hraničářka Královská hraničářka John Flanagan

Tohle byl dle mého názoru jeden ze slabších dílů. Chyběl mi tam Haltův humor. Kombinace Willa a Maddie mi ze začátku moc nesedla, ale potom se to nějak dalo. Začátek byl pomalejší a moc mě nebavil, ale zápletka byla moc dobrá.

02.04.2020 4 z 5

Kouzelné přání Kouzelné přání Chris Colfer

Kniha se mi moc líbila. Styl humoru autora je sice jemný, ale úžasný. Styl psaní je sice jednodušší, ale neměla jsem s tím problém. Rozhodně si přečtu další díl :)

19.09.2019

Gemina Gemina Amie Kaufman

Tenhle díl byl mnohem lepší než první. Hned od začátku děj gradoval a mělo to neuvěřitelný spád. Hanna a Nik byly užásné hlavní postavy a naprosto jsem je zbožňovala. Navíc tam bylo několik krásných nepředvídatelných zvratů. Jestli máte rádi sci-fi směle do toho.

07.08.2019 5 z 5

Císař Nihon-džinu Císař Nihon-džinu John Flanagan

Kniha byla zase úžasná, tak jako skoro všechny od Johna Flanagana. Moc se mi líbila osobnost císaře byl takový jak se patří a k tomu moc moudrý. Úžasné.

02.08.2018 5 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Kniha byla dobrá, ale převrat osobnosti Eadlyn byl moc rychlý a nebyl moc uvěřitelný. Kniha se mi jinak líbila, ale tohle mi hodně vadilo.

13.03.2018 4 z 5

Můj život u sousedů Můj život u sousedů Huntley Fitzpatrick

Kniha byla naprosto úžasná. Kupodivu jsem se sekla u konečného zvratu. Ale kniha podle mě moc dobře zachytila radosti, ale i starosti ve vztahu.

25.11.2017 4 z 5