Vlak7 Vlak7 komentáře u knih

Kyselé třešně Kyselé třešně Lenka Chalupová

Krásný, velmi čtivý a byť smutný příběh.

30.03.2022 5 z 5

Oběť 2117 Oběť 2117 Jussi Adler-Olsen

Tak tento příběh mě vůbec, ale vůbec nechytil. Četla jsem ho nejdéle ze všech dílů. Severskou krimi si představuji jinak

24.03.2022 2 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Tento příběh mě nebavil.

07.03.2022 3 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Zase dlouhé a dlouhé, nuda. Téma sekt a podobných skupin mě odrazuje. Knihu jsem přečetla na silu, 3*

25.02.2022 3 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Dlouhé dlouhé. Prvních 200 stran mě vůbec nebavilo než se kniha trochu rozjela. Hlavní hrdina mi byl velmi sympatický a fandila jsem mu.

15.02.2022 4 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Překvapivý závěr, nicméně dlouhé.

12.02.2022 4 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Dlouhé, dlouhé, zbytečně dlouhé. Téma mi nebylo sympatické, hlavní hrdinové v závěru hranicili s nesmrtelnosti,... někdy méně je více. Dávám 3*, a doufám, že sudé díly knih tohoto autora budou pokračovat 5 hvězdami, jak jsem hodnotila právě jeho druhou knihu (Zabijáci).

06.02.2022 3 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Strhující, napínavé, super. Měla jsem obavy po prvním dílu, kterému jsem dala 3*,ale předčil tento očekávání. Těším se na 3.dil oddělení Q.

03.02.2022 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Vedu si 2 evidenci prectenych knih, zde a fyzicky v sesite. Ani v jednom případě kniha nezaznamenana, nicméně mi byla tak povědoma jako bych ji už četla... Těším se na další díly...

31.01.2022 3 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Takhle nejak jsem si představovala oddechovku, odskoceni od detektivek. Napínavé, čtivé.

28.01.2022 4 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Zase za mě přetazeny závěr, jinak ok.

10.01.2022 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Krásne svižné, napínavé.
- Moc drastické, závěr přehnaný. Doufám, že v dalším díle bude T+R spolu...
Nepochopila jsem, čím ve vlaku Lucien zachránil tomu chlapci, který šel na WC, život.

06.01.2022 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Spoiler - nebyla mi jasná mužská postava vraha nebo to bylo tak dobře maskování? Oblek, sportovní oblečení při zanechani balíčku v klubu?

29.12.2021 5 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Japonsko a její kulturu moc nemusím, takže jsem se soustředila pouze na příběh Fiony a Gaba.

13.12.2021 4 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

4. kniha v pořadí, 2. nejlepší příběh. Krásná oddechovka v zimním čase.

03.12.2021 5 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Nenadchne, neurazí. Jako milovnici sladkého mě příběh cukrárny bavil, nicméně zatím 1.dil byl nejlepší.

27.11.2021 3 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Oproti prvnímu dílu premotylkovano, první díl mi přišel víc zábavnější, nicméně hezky závěr, i když jsem tušila, kdo je za objednávkou toho dortu.

15.11.2021 3 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Krásná oddechovka, která se četla sama.

10.11.2021 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Super svižné, napínavé čtení, ale

Spoiler :
Za mě rozhodně zklamání z postavy vraha, že to bylo 2v1. Měla jsem podezření na Dennise.

Dale už jsem zapomněla, co bylo se Sagou a knihu jsem četla na čtečce, tak poslední 2 stránky mi přišly divné.

01.11.2021 3 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Krásný epilog, nicméně No. 1 je Heřmánkové údolí.

25.10.2021 3 z 5