Vlak7 Vlak7 komentáře u knih

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Jak už tu zaznělo. Důchod a čas na to, přečíst všechny série znovu po sobě, člověk v tom množství přečtených knih a době než vyjde další díl, na spoustu věcí zapomene, které se v knize připomínaji...
Díl od dilu mi to přijde více a více nesmrtelné... V tomto díle, že by si počínání vraha nikdy nikdo nevšiml??? No nevím...
Hodnotím 4*, byly lepší díly těchto autorů

13.11.2022 4 z 5

InTyMně InTyMně Markéta Lukášková

Čtivé, poslední kapitoly mě moc nebavily, od autorky mě dělí 7 let, ale téměř vše, co popisuje, si pamatuji.

05.11.2022 3 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Čtivé, přesto delší, překvapivý závěr.

19.09.2022 4 z 5

Staré odrůdy Staré odrůdy Ewald Arenz

U mě bohužel ne, pořád jsem čekala na to wow a to se u mě nedostavilo. Možná jindy jinde. 2*

23.08.2022 2 z 5

Mlýn Mlýn Michal Vaněček

Už jsem myslela, že hlavní hrdinové jsou nesmrtelní, kolika se dožili let a jak byl příběh na mě moc dlouhý. Jako mladší generace (r.84) oceňuji vložené úryvky z novin z tehdejších dob .

09.08.2022 4 z 5

Pěkný, čtivý příběh.

04.08.2022 5 z 5

Majonéza k snídani Majonéza k snídani Markéta Lukášková

Že začátku mě kniha nezaujala, ale pak se příběh pěkně rozvinul, že bylo těžké knihu odložit.

29.07.2022 5 z 5

Balzamovač Balzamovač Alison Belsham

Egypt a vše kolem moc nemusím, nicméně se to četlo dobře, ale zbytečně moc dlouhé.lepsi 3+

28.07.2022 3 z 5

Inkoust Inkoust Alison Belsham

3+, průměrně čtivé a na mě moc zdlouhavé, vraha jsem ke konci trochu předvídala, uvidime, jak zaujme poslední, třetí díl.

07.07.2022 3 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Takový průměr, do 150. Strany jsem se nemohla vůbec začíst, pak mě v knihách nebaví ty myšlenkové pasáže vrahů jako to bylo zde. Vrah překvapení, čekala jsem někoho jiného. Jdu na 2.dil, snad bude lepší.

21.06.2022 3 z 5

Čekání na spoušť Čekání na spoušť Lidmila Kábrtová

A la Bábovky od Radky Třeštíkové, čtivé, závěr knihy, respektive poslední 2 věty jsem bohužel nepochopila.

08.06.2022

Spálená křídla Spálená křídla Karla Kubíková

Rychlé, čtivé, podobne Kornerove.

28.05.2022 5 z 5

Anežka Anežka Viktorie Hanišová

Svižné čtení díky krátkým kapitolam s otevřeným koncem

21.05.2022 3 z 5

Eleanor se má vážně skvěle Eleanor se má vážně skvěle Gail Honeyman

Skromny příběh Eleanor. Na 30 letou slečnu mi Eleanor na dnešní dobu přišla hodně naivní, neznala, taková Alenka v říši divů. Pohodové čtení, které neurazí...

29.04.2022 4 z 5

Šťastný konec

25.04.2022 5 z 5

Vlaštovka v bublině Vlaštovka v bublině Markéta Lukášková

Jsem ráda za závěr, jaký byl. S matkou Davida mi to přišlo utahle za vlasy... Na mě zbytečně dlouhé.

25.04.2022 4 z 5

Prameny Vltavy Prameny Vltavy Petra Klabouchová

Přiznávám, že jsem se ztrácela, na mě složité. Nevyhovovalo mi časové střídání děje.
Napsané krásnou bohatou slovní zásobou.

21.04.2022 3 z 5

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

Lepší průměr, neurazí, nenadchne. Takové nenáročné čtení na odpoledne bez dětí.

14.04.2022 3 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Smutný příběh. Pěkně se četl.

07.04.2022 5 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

To se mi hodně líbilo, ačkoliv jsem měla zpočátku problém si zvyknout na to nářečí. Jako holce z dediny a narecim psanou knihu mi tedy nešlo narozum, proč kralikum říka autorka zajíci a ještě, že se pěstují. Pěstuje se flora, ne fauna.

05.04.2022 4 z 5