Vlaďkaa4 Vlaďkaa4 komentáře u knih

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Neurazí, ale ani moc nenadchne.

07.08.2022 4 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Bohužel zatím poslední díl ze série. Tentokrát to nebylo tak drastické. Spoustu narážek na vraha a já byla úplně mimo. Vždy jsem naletěla na připravenou návnadu.

31.07.2022 5 z 5

Rok blba Rok blba Jiří Hnilička

Ale jo, občas se i zasmějete a jako oddechovka je to super.

22.07.2022 3 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Souhlasím s tím, že posledních 200 stran kdy si myslíte, že víte, je nejlepší. Ale ten konec.... jdu na další díl a uvidím co měl ten konec znamenat.

14.07.2022 5 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Souhlasím, tak jsem se párkrát chytla. Minimálně na začátku a na konci. Spousta domněnek byla špatně. Výborně.

29.06.2022 5 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Výborné, už by si celá rodina zasloužila nějaké to pořádné štěstí. Třeba třetí díl.

18.06.2022 5 z 5

Bílá Voda Bílá Voda Kateřina Tučková

Mnohem více mě bavil příběh jako takový než teologické rozbory. Chápu, že to bylo potřeba k dokreslení atmosféry a obrazů celého příběhu.
Ovšem občas to bylo náročné. Co mě z toho vyplynulo, že zlo je zlo i jakémkoliv kabátu.

08.06.2022 4 z 5

Střevíčky smrti Střevíčky smrti Peter James

Nevím proč, ale tentokrát jsem to četla hrozbě dlouho. Nebylo to špatné, ale mě to trvalo.

25.05.2022 3 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Tak to bylo tentokrát hodně zamotané. A ten konec, vždyť tam jsou další díly.

13.05.2022 5 z 5

Běžkyně Běžkyně Peter May

Detektivka zajímavá, ale pořád chybí třešeň na dortu......

04.05.2022 5 z 5

Království Království Jo Nesbø

Tak toto bylo fakt jiné, tolik neobjasněnych vražd a tolik různých kriminálních činnů v jedné knize.

30.04.2022 4 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Přišlo mi divné, že bychom znai vraha 200 stránek před koncem knihy.

22.04.2022 4 z 5

Němci Němci Jakuba Katalpa (p)

Souhlasím postav zde bylo zbytečné moc. Asi 3x jsem si myslela, že vím jak to dopadne, ale nakonec to byli trochu jinak. Určitě ti stojí za přečtení. Spíše čtu knížky z druhé strany, jak trpěli za války ostatní kromě Němců. Tohle bylo naopak.

12.04.2022 5 z 5

Obchůdek na rohu Obchůdek na rohu Nicola May

Souhlas oddechovka a pohádka pro dospělé

07.04.2022 4 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Strašné jak může jedna událost odstartovat takové šílenství. V podstatě je zázrak, že většina lidí nejsou sériový vrazi.

31.03.2022 5 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Jako obvykle vynikající. Pro mě poslední kniha ze zatím vydané série a konečně jsem se dozvěděla jak David přišel k dceři.

25.03.2022 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Občas je potřeba si přečíst pohádku.

19.03.2022 5 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Zase jsem po nějaké době dostala do ruky knihu od Nesbo. V kontextu s jinou detektivní sérii je to bomba.

16.03.2022 5 z 5

Závan smrti Závan smrti J. D. Robb (p)

Nevím, ale já se docela nudila. Manžel poručíka Dallasové, vždy někdy vytáhne z rukávu trumf, je tak dokonalý až to leze na nervy. Nevím, ale detektivka, kde se zápletka popíše 100 stran před koncem mě moc neoslovila.

13.03.2022 2 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Četlo se to skvělé, jen si myslím, že tam nebylo moc indicií, jak poznat kdo za tím vším vlastně je.

05.03.2022 4 z 5