Střevíčky smrti

V Brightonu dochází k sérii brutálních přepadení a znásilňování žen. Pachatel svým obětem vždy vezme luxusní střevíčky, takže si detektiv-superintendent brzy uvědomí, že se tyto nové případy nápadně podobají nevyřešené sérii zločinů, k nimž v Brightonu došlo v roce 1997, před dvanácti lety. Pachateli tehdy přezdívali Botař a nyní to vypadá, že se opět objevil na scéně. Grace a jeho tým se brzy ocitnou v zoufalém závodě s časem – musí nalézt další přepadenou ženu a zachránit jí život. Autor řady bestsellerů se superintendentem Royem Gracem....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/354849/strevicky-smrti-Nkm-354849.jpg 4.439

Superintendent Roy Grace zasahuje (6.)

Dead Like You (2010)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Brána

Kniha Střevíčky smrti

konicekbily
29.07.2018

Přečetl jsem většinu knih série o Royi Grace. Super špičkové čtení to není, ale dobrá oddychovka to je. Někdy děj se rozplývá v nezáživných podrobnostech, a to také ze soukroměho života hlavního hrdiny. Pokud se to rozhodnete přečíst, doporučuj číst sérii pěkně postupně - od začátku.

pavčape
12.06.2018

Knížky Petera Jamese nenesou nálepku světového bestseleru, ale možná by si ji zasloužily více než některé tituly, které se touto pyšní.
Série o Royi Graceovi je povedená, některý díl je lepší, jiný lehce pokulhává. Všechny jsou ale čtivé a stojí za to se u nich pozastavit. Autor má propracované detaily a líbí se mi vývoj postav, které sledujeme. Zde jsem se trochu ztrácela v podezřelých, jelikož se zde prolínají i odlišné časové linie. Jakmile se na děj soustředíte, jde to.

martinidd
25.04.2018

Pěkná odpočinková detektivka s hezkou zápletkou .

bree
21.02.2018

Kniha se čte výborně, dobrá zápletka, sleduje osudy několika hlavních postav včetně vyšetřovatele. Přečetla jsem již několik knih o tohoto autora.

MarieH
05.05.2017

Teď jsem dočetla a vrhnu se na pokračování. Mrtvá jako Ty je napínavý a mimořádně povedený díl ze série o Roy Graceovi. Čtivé, nemohla jsem se odtrhnout, doporučuji !!!

moudivlacek
10.09.2016

Náhodou mi přišla do ruky tato kniha, mimochodem velmi skvěle rozehraný děj. Mimořádně těžký případ, který hrdinu policistu Roye testuje, jak moc chce chytit vraha.
Moc se mi to líbilo, takže si přečtu celou sérii. Stojí to za to.

hrabenka
28.01.2013

Napínavá,čtivá,od začátku do konce.

Peter James

Peter James