Vikos Vikos komentáře u knih

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Mám ráda případy s Erikou (heart) a tenhle díl byl naprosto úžasný! Stejně jako ty dva předchozí a těším se na dalšíííííííííííííííííííííííí!

21.05.2018 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Moc se mi líbila.

20.03.2018 5 z 5

Mé jméno je Nikdo Mé jméno je Nikdo Kristen Orlando

Naprosto úžasná knížka, která vás k sobě přilepí jako mucholapka, takže nemůžete od ní.

06.02.2018 5 z 5

Varování bratří Grimmů Varování bratří Grimmů Chris Colfer

Skvělá jako vždy. Palec nahoru. Pět hvězdiček. Jen.. proč ten useknutý konec Chrisi, proč? (brečí)

30.12.2017 5 z 5

Proti všem Proti všem Julie Kagawa

Druhý díl Talonu byl super, nešlo se odtrhnout. Boží - neboli Dračí - knížka :D :D :D A jestli nebude další díl, tak spáchám sebevraždu!

07.11.2017 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Jak jsem se ke knížce dostala? No, popravdě když jsem viděla ty komentáře tady, tak se mi do ní vůbec nechtělo. Po nějaké chvíli jsem takhle seděla u stolu a přemýšlela nad nesmrtelností brouka - jako vždycky - a řekla jsem si, že žádná knížka tohohle žánru, nemůže být tak hrozná, jak ji tady (v komentářích!!!) popisovali a tak jsem se rozhodla, že si jí přece jenom přečtu.
Do knížky jsem se neskutečně zažrala, nešlo se od ní odtrhnout. V postavách jsem se dokonale orientovala. Když jsem měla jít spát (23:00) říkala jsem: ,, Ještě poslední kapitolu." Po chvilce, kdy mě brácha hnal spát, jsem řekla to samé. Jsem z té knížky neskutečně nadšená a nemůžu pochopit, jak se někomu nemohla líbit, ale tak každý jsme jiný, každému se líbí něco jiného a i když se moc nelišíme, pořád jsme něčím odlišní. Knížka prostě skvělá. Úplně bombastická!

21.10.2017 5 z 5

Návrat Kouzelnice Návrat Kouzelnice Chris Colfer

Nádherná.. jedním slovem prostě dokonalá.. nemohla jsem se od ní odtrhnout a konec jsem obrečela ;(

03.07.2017 5 z 5

Rozbrečel mě konec );
Knížka je moc fajn, Bree je mou oblíbenou postavou.

03.07.2017 5 z 5

Kouzelné přání Kouzelné přání Chris Colfer

Úžasná, knížka se mi moooooooc líbila :D

27.06.2017 5 z 5

BOŽÍÍÍ

04.06.2017 5 z 5

Magický expres Magický expres Anca Sturm

Skvělý :D

17.05.2020 5 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

Knížky od Theresy Weirové jsou vždy skvělé :D
Super, napínavé jako první díl :)

26.10.2019

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Hezká knížka!

27.03.2019 5 z 5

Drakie Drakie Sophie Jordan

Nádhera :) Sympatické postavy. Jednání postav se mi líbilo.
Někdo říká, že Talon kopíruje Drakii. Talon sérii mám 2x přečtenou a tak jsem si řekla, že se ze zajímavosti vrhnu na Drakii a okouknu tu "okopírovanost". Vůbec mi nepřijde, že Talon je okopírovaný. Sice v některých bodech jsou si ty knížky dost podobné - například v tom, že se hlavní hrdinka zamiluje do nepřítele její rasy, ale jinak se od sebe tyto dvě série docela liší. Každá z autorek měla jiný pohled na draky a jejich svět :)

26.02.2019 5 z 5

Smrt v zádech Smrt v zádech Harlan Coben

Skvělý :) nečekaný konec.

30.01.2019 5 z 5

Strach Strach C. L. Taylor

Absolutně úžasná. C.L.Taylor umí udržet atmosféru. Všechny její knížky jsou boží.

13.01.2019 5 z 5

Zkouška věrnosti Zkouška věrnosti Julie Kagawa

Přečteno potřetí :)

08.01.2019 5 z 5

Nebuď dlouho vzhůru Nebuď dlouho vzhůru Robert Lawrence Stine

Úžasná hororová atmosféra. Sympatická hlavní hrdinka. Tajemství. Prostě super, něco takového jsem potřebovala :)

27.12.2018

Letopisy Narnie (komplet) Letopisy Narnie (komplet) C. S. Lewis (p)

Přečteno podruhé

03.12.2018 5 z 5

Běž, chlapče, běž Běž, chlapče, běž Uri Orlev (p)

Neuvěřitelné!

14.10.2018 5 z 5