Mé jméno je Nikdo

Sedmnáctiletá Reagan Elizabeth Hillisová je zvyklá přes noc měnit identitu, lhát všem přátelům, které kdy měla, a odehnat každého, kdo by se jí snad dostal příliš blízko k tělu. Reagan je od dětství cvičená v boji na život a na smrt a umí bravurně zacházet s jakoukoli zbraní, protože se od ní očekává, že půjde ve stopách rodičů a rozšíří řady nejmocnější tajné služby na světě, Černých andělů. Zamilovat se do kluka od vedle rozhodně neměla v plánu. Nyní se musí rozhodnout, jestli využije své obrovské předpoklady a vrhne se do života plného nebezpečí, pro který byla vychována, nebo poslechne srdce a zvolí existenci obyčejného člověka, po níž vždycky toužila. Když jí ale nepřátelé unesou rodiče, jde rozhodování stranou. Reagan velice rychle zjistí, jak moc se ostrá akce liší od výcviku, a jestli se může spolehnout na lidi kolem sebe. Zvlášť na ty, kterým dosud musela lhát. Zoufalá a vyděšená v sobě musí najít Černého anděla…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/330956/big_me-jmeno-je-nikdo-zj8-330956.jpg 3.7141

Kronika Černých andělů 1.

Romány, Thrillery, Pro děti a mládež

Vydáno: , Mystery Press

You Don't Know My Name, 2017

Kniha Mé jméno je Nikdo

šneki

Docela zajímavá zápletka a děj ubíhal dobře, škoda že nějsou přeložené další díly.

Pavla-Adina

(+ SPOILER) Kniha se mi líbila, bylo to lehčí čtení, dalo by se říci oddychovka, i když s tragickým koncem.

lokonla
29.11.2020

První půlka knihy byla dobrá, ale ta druhá byla jedna nelogická věc vedle druhé a konec to moc nezachránil. Autorka čtenáři nedá příležitost, aby si hlavní hrdinku oblíbil. Ke konci jsem četla už jen letmo a chtěla jsem to jen nějak doklepat.
Kniha absolutně nesplnila má očekávání, která slibuje na obálce.

Acnaj
18.09.2020

Knížka mě pohltila, příběh je velmi čtivě napsaný, napínavý, velmi dobře pochopitelný a tak akorát dlouhý...

Aivinka
07.09.2020

Čekala jsem víc, mnohem víc a moje očekávání tuhle knihu nejspíš zabilo... Nebylo to úplně špatné, jen mi tam chyběla ta akce. Sakra, je to o špionech, tohle mi ale přišlo, jako 300 stran probírání nanic života hlavní postavy.

Finvarra
13.04.2020

Za sebe dávám nízké hodnocení protože jsem měla co dělat, abych vůbec knihu dočetla. Příběh je vcelku jednoduchý a čte se snadno v tom smyslu, že nad tím člověk nemusí nijak extra přemýšlet. Ale mně osobně bylo proti srsti jednak točení se v pocitech hlavní hrdinky, jednak dokola omílaná pomstychtivost (a to z toho titulu, že sama dělám bojové umění). Hlavní postava jakoby ani nebyla člověk. Takový fyzicky trénink v 16 letech je myslím přitažený za vlasy. Z konce knihy čišelo příliš negativních emocí. Pokud chtěla autorka vyzdvihnout kontrast mezi životem jaký by hlavní hrdinka mohla žít, a tím jaký pro ní "byl připraven" pak se jí to podařilo.

michaela.22
07.04.2020

Kniha se mi moc líbila, snadná dějová linka. Konec knihy mne překvapil a doufám že brzy vyjde pokračování, jinak by mne moc mrzelo kdyby tento děj zůstal takto otevřený.

Adelhyskova
29.03.2020

Patří mezi takové ty knížky které přečtěte během chvíle a nemusíte u nich moc přemýšlet, ale to mi vůbec nevadilo nějaká takováhle oddychovka se vždycky hodí. Knížka se mi celkově dost líbila.