Verpax Verpax komentáře u knih

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Ctiva kniha. Celkem mě bavila, i když na konci trochu zmatek :)

18.08.2020 4 z 5

Zajimava kniha k opakovanemu pouziti. Ještě, ale pro mě bude dalsim krokem přečteni podobných knih na toto téma, abych pořádně pochopila aktivity v jednotlivých fazich. Trochu jsem se v tom ztrácela.

11.08.2020 4 z 5

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

Měla jsem knihu delší dobu a pořád se mi do ni nechtělo pustit. Nakonec byla velmi ctiva a vůbec mě nenudila, i když jsem občas zrychlila u pasáží popisu myšlení postav. Ale jinak hezké a da se ze čtení i lehce něco odnést.

03.08.2020 4 z 5

Mazl tov Mazl tov Margot Vanderstraeten

Výborná ctiva zajimava kniha.

20.07.2020 5 z 5

Jídlo na prvním místě Jídlo na prvním místě Dallas Hartwig

Super kniha. Po jejím přečtení jsem zase o něco chytřejší :) Čtenář akorát musí počítat s tim, že je to psané Američany pro Američany.

03.07.2020 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Kniha je super. Cetla se mi pěkně po celou dobu.

16.06.2020 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

80% knihy bylo dost napínavých. Konec by mohl být trochu lepší i v podání, že vlastně nikdo nevi, jak to vše bylo.

14.06.2020 4 z 5

Dalajlamova kočka Dalajlamova kočka David Michie

Moc pěkná a ctiva kniha. Potesila na dusi a poucila.

11.06.2020 5 z 5

Dalajlamova kočka a umění příst Dalajlamova kočka a umění příst David Michie

Moc mila kniha k zamysleni :)

11.06.2020 5 z 5

Erotické příběhy pro indické vdovy Erotické příběhy pro indické vdovy Balli Kaur Jaswal

Na knize se mi libil vhled do indického rodinneho systému a kultury (nemysleno z pohledu umění atd.). Jinak jsem občas preskakovala a něco mi přišlo, jako ztráta času.

25.05.2020 3 z 5

Deník moderní jogínky Deník moderní jogínky Šárka Vojáčková Konečná

Kniha je krásná.

01.05.2020 5 z 5

Umění být zdráv Umění být zdráv Věra Keilová

Kniha je krásně ctiva. Její sdělení je jasné. Duchovní obsah knihy mi trochu zamotal hlavu, ale to tak asi mělo být.

20.04.2020 4 z 5

Průvodce od A do Z pro vaši V Průvodce od A do Z pro vaši V Robin Westen

Tak z 25% byla kniha zajímavá, ale je vidět, že vzdělání v ČR je na dost vyšší úrovni než v USA. Hodně věcí je v knize vysvetlovano, jako kdyby se počítalo, že ženy o dané záležitosti neví skoro nic.

01.04.2020 3 z 5

Spermie v kelímku Spermie v kelímku Ivana Kulhánková

Zajímavá kniha, akorát bych vynechala vulgarni slova, alespoň ta anglická :)

01.04.2020 4 z 5

Velmi osobní kniha o zdraví Velmi osobní kniha o zdraví Margit Slimáková

Kniha se mi libila. Je hezky napsána a bude mi rozhodně přínosem a budu se k ni vracet.

01.03.2020 5 z 5

Čas oligarchů, jejich sluhů a nepřátel Čas oligarchů, jejich sluhů a nepřátel Ondřej Závodský

Bylo to přesně takové, jak jsem čekala. Dobrý.

01.03.2020 5 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Příběh knihy byl zajimavy, ale zbytečně zdlouhavý, tak se mi to četlo těžko.

20.02.2020 2 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Bylo to hezké ze života. Trochu se mi pletly postavy.

06.11.2019 3 z 5

Deník kastelána Deník kastelána Evžen Boček

Opravdu ctiva kniha. Moc se mi libila! Obcas neuvěřitelna, ale výborná!

31.10.2019 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Výborně napsaná kniha. Je to taková na rovinu sepsana realita o životě, o smrti, o partnerství/rodině, o pokrytectví "nadlidi" a o vnitřním boji člověka, ktery se neustále vrací.

27.10.2019 5 z 5