Umění být zdráv

Proč neustále roste počet chronicky nemocných lidí? A proč si s těmito chorobami současná medicína neumí poradit? Jak naslouchat signálům těla a napojit se na svou skutečnou podstatu? Jeden z nejuznávanějších představitelů funkční medicíny Jan Vojáček vám ukáže, jak ve vlastním organismu probudit schopnost samoléčby a najít ztracenou harmonii. Umění být zdráv může ovládnout kdokoli – zjistěte, jak na to!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432416/umeni-byt-zdrav-Wul-432416.jpg 4.1245
Literatura česká, Literatura naučná, Zdraví
Vydáno, CPress

Kniha Umění být zdráv

i_vanička

Hodně jsem váhala, zda knihu vůbec číst. Kladla jsem si otázku, zda může mít přesah oproti obsahu, který pan Vojáček vkládá do rozhovorů s ním. No a teď to vím, číst jsem jí nemusela :). Dokonce ve mě i po přečtení zůstává pocit, že pan Vojáček trochu víc přeceňuje víru, než to dokážu já. Zádrhel může být jen můj vlastní, ale pořád si tedy myslím a i cítím ;-), že to je celé ještě více “zašmodrchané” ....nicméně, jako základní nasměrování vnímám knihu jako parádní počin.

5tužka

Skvělá kniha, určitě se budu většiny rad držet. Měl by si každý přečíst!

angloumene

Populárně naučná kniha, co se čte jedním dechem vždy potěší. Pan Vojáček psát umí a neokrádá čtenáře o čas nápodobou oblíbeného 'amerického' stylu. Se základní myšlenkou, totiž že každý je sám zodpovědný za své zdraví, se plně ztotožňuji. Snad bude jeho mise úspěšná a obdobný přístup přijmeme v rámci celé společnosti.

Martica

Mně sice kniha nic nového nepřinesla, přesto ji nepovažuji za zbytečnou. Bude skvělá pro ty, kteří teprve začínají přemýšlet o tom, že každý zdravotní problém má svoji příčinu a na tu je třeba se zaměřit především. Těm, kteří už to ví a už si stihli o tom něco málo nastudovat, kniha žádné nové informace neposkytne. Ale opakování je matka moudrosti, takže proč ne.

Reklamní zmínky o klinice Endala mi trochu vadily, víc už bych jich nezvládla. Taky mě mrzí, že je v knize tolik překlepů, zejména v druhé polovině. Kniha je to vizuálně moc pěkná, její vydání určitě stálo dost peněz, tak proč si nepřiplatit pár korun za schopného korektora.

citronekodvedle

Úžasná knížka, určitě dobrá pro každého k přečtení a zamyšlení, pro plno lidí bude jen k smíchu, ale plno lidí neví co se sebou a tady by mohli narazit na první vodítka co životem, pokud jim rodiče aspoň část těchto tajů neobjevili. Nikde jinde se naučit nemohli. Ne každý dokáže sám sebe vnímat.

DreamerX9

Výborný příspěvek tohle ni žádná lékařská příručka ale klasické principy lidského zdraví které jdou ruku v ruce. Za mě velice sympatické a obohacující

smrtonos4157
24. březnaodpad!

Ačkoliv je kniha místy čtivá , opravdu nic nového nepřináší .Chybí dobrá argumentace a kvalitní znalosti . Ačkoliv na celostní léčbu věřím , tak rozhodně ne na tu Vojáčkovu na klinice Endala , spojené s panem Šulou a velice nákladnou léčbou. Vojáček měl raději zůstat u fotbalu...nebo dělat do modelingu a moc nemluvit. Ne nadarmo se říká , na dvou židlích nelze sedět . A pro lékaře/léčitele to platí obzvláště .

Jupijow

Mnoho témat bylo otevřeno, často v průběhu knihy zopakováno, ale často se mi nedostalo konkrétní odpovědi. Neříkám, že jsme měli dostat přesný návod, jak daný problém vyřešit, ale čekala jsem trochu víc reality, míň filozofie.