Dalajlamova kočka a umění příst

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Než dalajlama odjede na přednáškové turné do Ameriky, uloží své milované kočce Jesce (JSK, Její Svatosti Kočce) určitý úkol: objevit pravou příčinu štěstí. Plnění úkolu zavede kočku do netušených dobrodružství! Napínavá honička ulicemi McLeod Gandže ji dovede k nečekanému zjištění o tom, jak je nebezpečná sebestřednost. Setkání s tajemným jogínem Tarčinem jí odhalí vlastní minulost – což má dramatické následky pro nás pro všechny. Útržky rozhovorů, které vyslechne v Himálajské literární kavárně, jí pomůžou odhalit podobnosti mezi vědou a buddhismem v klíčovém tématu štěstí – ať už při tom poslouchá vážené univerzitní profesory a psychology, vysoce postavené lamy nebo slavné spisovatele.Jiskřivá moudrost, srdečnost a kapka rošťáctví v Dalajlamově kočce a umění příst nám kouzelným způsobem ukazuje, proč se z Jesky stává jedna z nejmilovanějších koček na světě. Jaký je tedy skutečný důvod předení? Toto tajemství dalajlama šeptem prozradí, až se vrátí z cesty – jenom uším Jesky a těm, s nimiž má jeho kočka karmické spojení… což jste, milí čtenáři, právě vy! Tato knížka je volným pokračováním knížky Dalajlamova kočka....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/208128/dalajlamova-kocka-a-umeni-prist-mFz-208128.jpg 4.6420
Série

Dalajlamova kočka 2.

Žánr
Literatura světová, Romány, Duchovní literatura
Vydáno, Synergie
Orig. název

The Dalai Lama’s Cat and the Art of Purring, 2013

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (113)

Kniha Dalajlamova kočka a umění příst

Přidat komentář
Vendyorit
14. dubna

Úžasná knížka. Takové pohlazení na duši. :)

Knihomolka223
14. dubna

Milé, nenásilné čtení. Ze začátku se to trošku rozjíždělo, ale pak jsem začetla. Vtipné, pěkné a poučné. Rozhodně doporučuji.


kallisto
05. dubna

Něžné, laskavé vyprávění, které je nenásilným úvodem do základů buddhismu.

lentilka_007
13. března

Moc milé čtení - s moudrostí podávanou zlehka a stravitelně.

Randyz1986
07. března

Začátek mě tentokrát narozdíl od předchozího dílu moc nebavil, ale postupně se to zlepšovalo a ke konci to bylo opět skvělé. Uklidňující a poučné.

morava
06. února

I tentokrat jsem si vypraveni Snezne lvice uzila. Krasne, mile, poklidne cteni, takove kocici pohlazeni po dusi.A samozrejme, ze ani treti dil me nemine :-)

indyka
27.12.2020

Příběh zde vlastně slouží jen k tomu, aby se ty myšlenky na něco namotaly - je ještě sladší a naivnější než první díl, ale k cukroví a vaječňáku je to akorát :) Několik opravdu moudrých vět a jinak milé, odpočinkové čtení.

fnoudek
01.12.2020

...jedinou neměnnou veličinou je změna.

1