Dalajlamova kočka a umění příst

Než dalajlama odjede na přednáškové turné do Ameriky, uloží své milované kočce Jesce (JSK, Její Svatosti Kočce) určitý úkol: objevit pravou příčinu štěstí. Plnění úkolu zavede kočku do netušených dobrodružství! Napínavá honička ulicemi McLeod Gandže ji dovede k nečekanému zjištění o tom, jak je nebezpečná sebestřednost. Setkání s tajemným jogínem Tarčinem jí odhalí vlastní minulost – což má dramatické následky pro nás pro všechny. Útržky rozhovorů, které vyslechne v Himálajské literární kavárně, jí pomůžou odhalit podobnosti mezi vědou a buddhismem v klíčovém tématu štěstí – ať už při tom poslouchá vážené univerzitní profesory a psychology, vysoce postavené lamy nebo slavné spisovatele.Jiskřivá moudrost, srdečnost a kapka rošťáctví v Dalajlamově kočce a umění příst nám kouzelným způsobem ukazuje, proč se z Jesky stává jedna z nejmilovanějších koček na světě. Jaký je tedy skutečný důvod předení? Toto tajemství dalajlama šeptem prozradí, až se vrátí z cesty – jenom uším Jesky a těm, s nimiž má jeho kočka karmické spojení… což jste, milí čtenáři, právě vy! Tato knížka je volným pokračováním knížky Dalajlamova kočka....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/208128/dalajlamova-kocka-a-umeni-prist-mFz-208128.jpg 4.6331

Dalajlamova kočka (2.)

Vydáno:, Synergie

The Dalai Lama’s Cat and the Art of Purring (2013)

Kniha Dalajlamova kočka a umění příst

Květinka008

Jeska je prostě láska :-) Spousta mouder, hezký příběh, ale poutal mě o trochu méně než první díl.

hellllca

Četla jsem ušima, tedy audiokniha. Příběh i hlas paní Ivany Jirešové jsou uchu naprosto lahodící.

Zania

Další díl opět nezklamal. Pohodové čtení na cesty i na doma, da se nezávisle navázat i když ji na půl roku odložíte.

Miruš

Moc krásná knížka k zamyšlení - zamyšlení v množném čísle ;-)

Merlinit

Milé a pěkné, neuškodí zopakovat si základní pravidla:. :-)

Opět milé, odpočinkové čtení, kterému nemám co vytknout. Palec nahoru.

Alíša236

Druhý díl mě bavil více než ten první. Je čtivější, příběh zajímavější a moudra pro mě inspirativnější.

aktijnov

Krásné čtení...