Vendy1993 Vendy1993 komentáře u knih

Jezdec Jezdec Skye Warren

Chápu, že takové příběhy a to jak jsou napsané není pro každého, ale já to miluju...miluju jaký to má spád, že se od knihy nemohu odtrhnout. Miluju i ty chlípné pasáže a i ty nebezpečné pasáže. Těším se na poslední díl a jsem moc zvědavá jak to s Avery a Gabrielem dopadne.

19.01.2024 5 z 5

Hřebec Hřebec Alice Clayton

Další parádní díl této série. Musím říct, že jsem se často hlasitě smála jak to bylo vtipné. Byla jsem i ráda, že se v tomto díle ukázali stáří známí z dílů předchozích a krásně to celé propojili.

27.09.2023 4 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Tak tohle bylo super :) Bylo to tak vtipné, že jsem se několikrát popadala za břicho ;) celá interakce mezi hlavními postavami byla neuvěřitelně dobře napsaná, vlastně celý příběh byl dobře napsaný. Celou dobu člověk žije s dějem, s postavami, čeká že už a ono zas nic a pak ví a víc a tak se to celé neuvěřitelně vystupňuje :D těším se na další díly :D

30.08.2023 5 z 5

Křest ohněm Křest ohněm Andrzej Sapkowski

Tento díl se mi nevím proč tolik nelíbil....bylo to poměrně zdlouhavé, táhlo se to...snad budou zbylé díly lepší ;)

15.05.2023 3 z 5

Perla Perla Tiffany Reisz

Celkem dobré uzavření celého příběhu. Ovšem ten konec byl tak pitomej, že jedna hvězda šla dolů. Jinak by to byl celkem i uvěřitelný příběh.

26.03.2023 4 z 5

Růže Růže Tiffany Reisz

Další parádní díl a dokonce lepší než první díl (Rudá galerie). Líbí se mi, jak autorka propojila tento díl s dílem prvním. Musím říct, že děj i celkově psaní bylo mnohem lepší než v Rudé galerii. Opravdu jsem si čtení užila :) miluju sexy fantas magorii ;)

23.03.2023 5 z 5

Zápisník alkoholičky Zápisník alkoholičky Michaela Duffková

Kniha se mi moc líbila a ještě víc se mi líbí, že upozorňuje na tak velký problém jakým je závist na alkoholu. I já sama jsem si v určitém období svého života až moc často ,,tykala" s alkoholem ale nikdy to naštěstí nezašlo tak daleko jako v případě paní Michaely. O to víc musím smeknout, že našla odvahu a chuť se svou závislostí bojovat a povedlo se jí to a ještě k tomu začala pomáhat dalším. Kniha je podle mě v podstatě vodítkem k tomu, jak se ze závislosti (jakékoliv) dostat a o to šlo určitě především.

22.02.2023 5 z 5

Dalších 365 dní Dalších 365 dní Blanka Lipińska

(SPOILER) narovinu...slabota...četla jsem to asi tři dny a pak se mi normálně udělal blok a nemohla jsem číst dál...úplně jsem se musela donutit a dočíst to...fakt to už postrádalo smysl...mrzí mě, co autorka udělala s Massimem :(

08.04.2022 2 z 5

Gabrielův Ráj Gabrielův Ráj Sylvain Reynard

pro mě rozhodně lepší než druhý díl...zhltla jsem ho a bavil mě....nebyla tam ani jedna slabá chvilka...tím koncem mi to trochu připomíná 50 odstínů....malinko ;)

23.08.2021 4 z 5

Gabrielův Očistec Gabrielův Očistec Sylvain Reynard

tady jsem si musela dát v půlce knížky pauzu...za boha se mi nechtělo strašně dlouho číst dál....ale pak jako bych chytla druhý dech a druhou půlku jsem přečetla za dva dny....takže první půlka nic moc a až ta druhá byla dobrá ;)

20.08.2021 3 z 5

Dlouhá trnitá cesta z pekla Dlouhá trnitá cesta z pekla Neil Strauss

je těžké psát recenzi zrovna v době, kdy je Brian obviňován jeho expřítelkyněmi....ale celá knížka je prostě skvělá. Jsem velkou fanynkou a hodně věcí mě překvapilo ale zároveň čím víc a dál knihu čtete, tím víc to do sebe zapadá. Proč je jaký je a že to neměl v životě jednoduché (jako většina umělců)....celý jeho život se skládaly puzzle až do dnešní podoby...je to hudebník, umělec se vším všudy, trochu bavič, hodně provokatér a celkově pěknej mother fucker ;)

01.06.2021 5 z 5

Kulička Kulička Guy de Maupassant

další knížka kterou jsem prostě jen projela a to tak, že rychle, kvůli maturitě....tady si ovšem už nepamatuju absolutně nic....snad možná dostavník....a že ona byla lehká žena? nebo tak něco ;)

28.05.2021 3 z 5

no...jelikož už je to nějakých 12 let co jsem tuto knížku četla tak radši nepřidávám hodnocení....protože narovinu...už si to nepamatuju...pamatuju si jen ty základy, které jsem si nandala do hlavy kvůli maturitě a taky obecně známé body (Pátek atd.)

28.05.2021 3 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

a pokračování ;) tentokrát ta Anina vnitřní stránka (bohyně) není tak znát (nebo už jsem tak otupěla z prvního dílu, že už mi to nevadilo) což beru jako plus. Co se týče pana Greye...ten je pořád stejný, sice tam menší posun je ale to nejlepší si spisovatelka nechala do posledního dílu

08.02.2021 3 z 5

Děti, které přežily Mengeleho Děti, které přežily Mengeleho Eva Mozes Kor

Moje první knížka s osvětimskou tématikou. Proboha :( ještě pořád mě dostává co za zrůdy to chodilo po Zemi a co všechno si lidé museli vytrpět. V tomto případě děti :( na knížku jsem vlastně narazila, když jsem viděla video s Evou Mozes, kde vyprávěla co zažila a já věděla, že si to chci i přečíst. Je to tak smutné a zároveň i dojemné jak sestry, kterým bylo teprve 10 let nikoho jiného neměly a musely si pomoct samy. Jak přežívaly a pomáhaly si. Jak na sebe myslely...jak byly ve spárech toho monstra....hlavně Miriam, na které prováděli více pokusů. Jak Eva musela být silná za obě.......i teď mi to vhání slzy do očí....jsem hrozně ráda, že obě ty osvětimské hrůzy přežily.

04.02.2021 5 z 5

Čekání na Godota Čekání na Godota Samuel Beckett

ach můj bože.....nejtěžší knížka jakou jsem kdy četla....fakt, že jo....vybrala jsem si jí jako jednu z maturitních knížek a trpce jsem litovala. Tohle opravdu není čtivo pro každého. Všichni by si měli stokrát rozmyslet jestli si to chtějí opravdu přečíst. Je to tak zvláštní, hrozně se to táhne a jakmile jsem otočila stránku tak jsem hned zapomněla co bylo na té předchozí....chce to celou mysl čtenáře, aby se do toho opravdu začetl a pomalu to procházel...není tam prostor na oddych, protože jakmile přestanete číst tak je těžké se do toho zase dostat....podle jiných komentářů je mi jasné, že nejsem čtenář pro tuto knížku. Že určitě má své příznivce, kteří jí přečetli s chutí, všemu rozuměli a bavili se u ní....bohužel k nim nepatřím ale ještě bych to ráda viděla na divadle...třeba bych změnila názor ;)

04.02.2021 2 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

tak jako nevím co k tomu ještě dodat....komentář jsem už napsala k první knížce a vlastně se hodí na celo sérii ;) pohodové čtení když nemáte co dělat a chcete si odpočinout od těžkých myšlenek a věcí kolem Vás ;) teď už jen ctrl+c a pak ctrl+v a hodit to do zbytku série ;)

Tajemství Tajemství Anna Todd

Přiznání Přiznání Anna Todd

04.02.2021 3 z 5

první díl :D jen si vzpomenu a už se zase chlámu :D skvěle napsané ;) až jsem si vzpomněla na svoje dvě mateřské ;)

03.02.2021 5 z 5