Véča Véča komentáře u knih

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

I druhý díl se mi hrozně moc líbil, opět čtení, se kterým nebudete moci přestat! Ideální pro všechny milovníky fantasy se zamilovanými prvky.
Akorát jsem trochu zmatená z názvu - proč se to jmenuje Modrá jako safír, když o Lucy tam není skoro ani zmínka? A jmenuje se série Láska nezná čas nebo Drahokamy? :D
Všem moc doporučuji a nemůžu se dočkat, až se začtu do 3. dílu. :)

31.08.2015 5 z 5

Tak padne náš svět Tak padne náš svět Megan Crewe

Zakoupení knížky mě přimělo si ji hned přečíst, protože jsem se nemohla dívat, jak nečinně leží na poličce a čeká až si ji přečtu. A jsem moc ráda, že jsem si ji přečetla. Ani nevím, co jsem od toho čekala, ale knížka mě bavila a byla jsem ráda, že čtu zase něco, co mě nutí číst pořád dál. :)
Rozhodně si zajdu do knihovny pro druhý díl, protože mě zajímá o čem je a jak to všechno dopadne. Škoda, že se nevydá i 3. díl.

Elita Elita Kiera Cass

Hned jak jsem dočetla Selekci neváhala jsem a zaběhla do knihkupectví pro Elitu. Ta se mi sice líbila o trochu méně než právě Selekce, ale přesto jsem ji měla přečtenou za 2 dny a bylo to skvělým čtením na dovolené. Už se nemůžu dočkat vydání První, i když je asi vcelku jasné jak to dopadne. :)

Poslední z bohů Poslední z bohů Rick Riordan

Konečně jsem dočetla celou sérii a musím říct, že se mi opravdu moc líbila. Knížky se četly rychle, bylo tam nějaké napětí, vtip občas dokonce i láska. Musím hodnotit 5* a všem doporučuji!
Už se těším na další sérii - Bohové Olympu. :)

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Knížka se mi líbila, příběh byl napsán tak, že jsem se od toho nemohla odtrhnout. Většina postav mi přišla velmi sympatická a rozhodně se těším na další díly. Možná se i podívám na film. Jen mi připadlo, že jejich věk se nehodí k tomu jak se chovají. Prostě jsem si je musela představovat mladší než jsou. :D

29.06.2015 5 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

První díl se mi líbil víc, ale nakonec i tento dostane 3*. Občas jsem se u toho trochu nudila, ale kdybych první neviděla film, tak by mě to možná zaujalo víc. :)

25.06.2015 3 z 5

Držkou na rohožce Držkou na rohožce Ivona Březinová

Chvílemi mi to připadlo až moc přeplácané. Souhlasím s komentářem pode mnou, že to není vůbec reálné. Trochu mě tato knížka zklamala a myslím, že se k ní už nikdy nevrátím. Ale je to zase něco nového, co jsem ještě nečetla, líbilo se mi, jak do toho byly vmíchané vzpomínky. Všechno se má zkusit :) A tak se snad brzy pustím i do Holek na vodítku.

09.06.2015 3 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Šla jsem to číst s tím, že to bude úžasná knížka, která mě hned od začátku ohromí a nebudu ji moci odložit. Bohužel to tak nedopadlo.
Knížka je dobře napsaná, příběh je zajímavý a promyšlený, ale něco mi prostě brání v tom, dát 5*. Rozhodně se ale chystám číst další díly, tak třeba mě série ještě zaujme. :)

07.06.2015 4 z 5

Podivná knihovna Podivná knihovna Haruki Murakami

Zajímavý příběh se zajímavými ilustracemi. Bohužel mě nezaujal až tak, abych ho ohodnotila vyšším hodnocením. Možná, že když si to přečtu za pár let, budu mít na to jiný názor.

16.05.2015 3 z 5

Jsem rozohněná Jsem rozohněná Tahereh Mafi

Miluji tuhle sérii a hned bych brala ještě další 3 díly. :D Jsem moc ráda, že mám celou sérii doma a můžu se k ní kdykoliv vrátit. Příběh, láska, napětí, přátelství.. nic mi tam nechybí, prostě super!
Všem ji moc doporučuji!!
Jen ten konec, jako vážně? Ještě že jsem díky vám, co jste to tu komentovali, zjistila, že se ty dvě kapitoly dají najít, protože bez nich mi to přišlo zakončení úplně o ničem. Takže vám děkuji, že jste se tady o tom zmínili a já si to mohla dočíst. :D

15.05.2015 5 z 5

Tlukot mého srdce Tlukot mého srdce Alf Kjetil Walgermo

Podle mě krásná knížka.
Ano souhlasím, občas tam bylo až moc zbytečných podrobností, ale jinak jsem ji přečetla opravdu jedním dechem. :)

10.05.2015 4 z 5

Anna a Anna Anna a Anna Charlotte Inden

Neměla jsem od toho moc velké očekávání, ale knížka se mi nakonec moc líbila. :)
Dobrý nápad, že je to psané formou dopisů! Určitě si 4* zaslouží.

10.05.2015 4 z 5

Dance! Dance! Paola Zannoner

Pěkný příběh, čekala jsem od toho něco jiného, ale toto bylo určitě lepší. :)

02.05.2015 3 z 5

Pan Kaplan má třídu rád Pan Kaplan má třídu rád Leo Rosten

Moc dobrý překlad moc dobré knížky!
Jsem ráda, že jsem si ji konečně přečetla. :)

29.04.2015 4 z 5

Strašidlo cantervillské Strašidlo cantervillské Oscar Wilde

Příjemné pohodové čtení na večer. :)

17.04.2015 4 z 5

Jsem zlomená Jsem zlomená Tahereh Mafi

Úžasné a překvapující!!
Ok, aby tu nebyla jen samá chvála, musím jí vytknout jednu věc a to tu, že občas tam chybí trochu akce a Juliette mě někdy trošičku rozčilovala. Ale jinak je to úplně dokonalé. Už se nemůžu dočkat, až si přečtu 3. díl.
Rozhodně vysoce překročila laťku mých očekávání.

16.04.2015 5 z 5

Ďábelská zubařka Ďábelská zubařka David Walliams

Na této knížce se mi líbí to, že ji může číst kdokoliv - velcí, malí, ženy, muži, děti.. Ten příběh je hezký, vtipný, smutný a tak to má být. Jsem ráda, že jsem si ji přečetla. :)

04.04.2015 4 z 5

Sofiin svět Sofiin svět Jostein Gaarder

Myslím si, že by si to měl přečíst každý.
Jsem moc ráda, že tam byl takový příběh a taky za to, že tam dal autor svoje filozofické názory. Jednu hvězdičku jsem odebrala proto, že ten konec možná mohl být trochu lepší nebo spíš jiný a že občas jsem byla z toho všeho trošku zmatená, ale to je spíš moje chyba než autorova. Ale rozhodně doporučuji! :)

04.04.2015 4 z 5

Prokletí Titánů Prokletí Titánů Rick Riordan

Je to čím dál lepší, tuto sérii mám moc ráda! A tento díl byl rozhodně dobrý v tom, že se tam objevily nové postavy. Už se těším na další díl :)

04.04.2015 5 z 5

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

Krásná knížka! Jsem moc ráda, že jsem si ji koupila, protože si ji přečtu určitě někdy znovu. :)
Všem co hledají příjemné a odpočinkové čtení, doporučuji!

04.04.2015 5 z 5