Ďábelská zubařka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nový příběh dnes již etablovaného autora dětských knih čtenáře opět dojme i pobaví. Ale pozor: Tentokrát se budete BÁT! Na město padá noc a v temnotě se začínají dít podivné, hrůzné věci. Malé děti večer před spaním uloží nic zlého netušíce pod polštář mléčný zub pro zoubkovou vílu, a ráno – ó hrůzo! – pod ním najdou mrtvého slimáka, živého pavouka nebo stovky lezoucích odporných švábů. Kdosi zlý a podlý se tomu ďábelsky chechtá. Ale KDO?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/222105/dabelska-zubarka-G3E-222105.jpg 4.3132
Žánr
Fantasy, Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, Argo
Orig. název

Demon dentist, 2013

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (41)

Kniha Ďábelská zubařka

Přidat komentář
kuky921
23. listopadu

Krásně ztřeštěný nápad na nezbednou zubařku.
Jen pozor, aby se dítka nezačala bát jít k zubaři :-) Naši dětskou zubařku máme prověřenou, ale co ty ostatní ....

helusa2
27. října

Hororová ztřeštěnost :-) Jako vždy milý sociální podtext s dojemným závěrem, svatba nakonec nás tedy dost dostala :-D Pokud budu ale velmi kritická, tak mi přišla zatím z Walliamsových knih nejslabší - právě pro ty hororové scény, které byly pro tentokrát už trošku za hranou a dráždila mě i slabší logická místa ;-) Ale jinak je to stále velmi dobrá kvalita dětské literatury a nedám na Walliamse dopustit!

happy-smile
23. srpna

Walliams má velkou představivost a dokážu si představit, že tato kniha může být pro děti opravdu místy strašidelná. I tentokrát je zde ale dost humoru, aby čtení knihy děti přečkaly ve zdraví. Takže za mě další povedený ztřeštěný příběh pro děti, ehm tedy pohádka. Doporučuji.

jaroiva
01. července

K této zubařce jsem se dostala náhodou, a musím ji označit za šťastnou náhodu.
Povedená knížka. "Stačí jenom zavřít oči a věřit."
Těžko zařadit, jestli je to horror nebo pohádka. Ale pobavila jsem se.
Jen nevím, jestli se pak děti nebudou bát jít k zubaři... skoro se začínám bát i já.

KajkaMicinka
13. června

:-/
:-(
:-Nemůžu se rozhodnout? Tak poraďte mi jakého smajlíka???

Pavlína79
21. května

10leté dceři se líbila moc, mně se líbilo, že mi ji chtěla přečíst, takže přínos do života nás obou? Obrovský!

xxtom
10. dubna

Má druhá kniha od pana Williamse. Trošku smutná, ale více veselá a strašidelná. Hodně se mi líbily i ilustrace a úprava textu. Děti musí být nadšené.

Měňavka
16. března

Musím napsat, že dost netradiční, ale přesto výborné a hlavně vtipné čtení. Samotný název napovídá, že nejde o žádné oblíbené téma - kdo by se nebál zubaře, že? Možná proto je čtení místy až hororové a morbidní = zubní pasta, co kazí zuby, dentistka, co trhá zuby, aby z nich měla moderní rezidenci, koupel v kyselině a nechybí ani létající kostlivci. Chválím autorovu fantazii, vtipně použité situace a vymyšlená neexistující slova. Jediné k čemu mám výhrady, je zavěr knihy. Smrt tatínka zkazila veselý nádech příběhu.

1