Ďábelská zubařka

Nový příběh dnes již etablovaného autora dětských knih čtenáře opět dojme i pobaví. Ale pozor: Tentokrát se budete BÁT! Na město padá noc a v temnotě se začínají dít podivné, hrůzné věci. Malé děti večer před spaním uloží nic zlého netušíce pod polštář mléčný zub pro zoubkovou vílu, a ráno – ó hrůzo! – pod ním najdou mrtvého slimáka, živého pavouka nebo stovky lezoucích odporných švábů. Kdosi zlý a podlý se tomu ďábelsky chechtá. Ale KDO?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/222105/dabelska-zubarka-G3E-222105.jpg 4.3165
Fantasy, Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, Argo

Demon dentist, 2013

Kniha Ďábelská zubařka

LillyM.

Zubař, člověk, kterého většina lidí ráda nemá, anebo je chyba ve člověku, který Vás vyšetřuje:-D????

pablito

Nefalšovaný anglický humor pro děti, který baví i dospělé.

Smonca

Výborný nápad na příběh, perfektně napsané, četla jsem společně s dětmi jedním dechem. Doma jsme pak uzavřeli dohodu, že aktuálně se kývající zoubky pod polštář už dávat nebudeme :-) Strašidelnosti přidaly i perfektní ilustrace. Knížka měla všechno: legraci, dojetí, smutek, odvahu, strach a šťastný konec.

PanTydlitát

Mladší kamarádka četla a pak za mnou pricupitala, knihu s oddechem vrátila a sverila se, ze byla naprosto strašlive desivá.
Me osobne tak strašlive desivá nepripadala, spíš taková hodne napínavá detektivka. Ale musím uznat, ze desivá zubarka opravdu byla :-)

radus

Čtení jsem odkládala, byla jsem k dětskému hororu trochu skeptická. Dcera mě přesvědčila. No, nemyslela jsem si, že to někdy řeknu, ale bylo to dobrý. Asi by neměly číst děti, které se bojí zubaře :-)

heliiinka
29.12.2019

Na dětskou knihu překvapivě dobré, neprvoplánové a některé části jsem opravdu nečekala. Veliké plus je pro mě konec, protože takové mě vždycky dojímají. A s těmi obrázky čas a strany utíkají velmi rychle.

kuky921
23.11.2019

Krásně ztřeštěný nápad na nezbednou zubařku.
Jen pozor, aby se dítka nezačala bát jít k zubaři :-) Naši dětskou zubařku máme prověřenou, ale co ty ostatní ....

helusa2
27.10.2019

(+ SPOILER) Hororová ztřeštěnost :-) Jako vždy milý sociální podtext s dojemným závěrem, svatba nakonec nás tedy dost dostala :-D Pokud budu ale velmi kritická, tak mi přišla zatím z Walliamsových knih nejslabší - právě pro ty hororové scény, které byly pro tentokrát už trošku za hranou a dráždila mě i slabší logická místa ;-) Ale jinak je to stále velmi dobrá kvalita dětské literatury a nedám na Walliamse dopustit!

Fantastická zvířata a kde je najít
Fantastická zvířata a kde je najít