Ďábelská zubařka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nový příběh dnes již etablovaného autora dětských knih čtenáře opět dojme i pobaví. Ale pozor: Tentokrát se budete BÁT! Na město padá noc a v temnotě se začínají dít podivné, hrůzné věci. Malé děti večer před spaním uloží nic zlého netušíce pod polštář mléčný zub pro zoubkovou vílu, a ráno – ó hrůzo! – pod ním najdou mrtvého slimáka, živého pavouka nebo stovky lezoucích odporných švábů. Kdosi zlý a podlý se tomu ďábelsky chechtá. Ale KDO?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/222105/dabelska-zubarka-G3E-222105.jpg 4.3165
Žánr
Fantasy, Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, Argo
Orig. název

Demon dentist, 2013

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (47)

Kniha Ďábelská zubařka

Přidat komentář
LillyM.
28. října

Zubař, člověk, kterého většina lidí ráda nemá, anebo je chyba ve člověku, který Vás vyšetřuje:-D????

pablito
01. června

Nefalšovaný anglický humor pro děti, který baví i dospělé.


Smonca
16. května

Výborný nápad na příběh, perfektně napsané, četla jsem společně s dětmi jedním dechem. Doma jsme pak uzavřeli dohodu, že aktuálně se kývající zoubky pod polštář už dávat nebudeme :-) Strašidelnosti přidaly i perfektní ilustrace. Knížka měla všechno: legraci, dojetí, smutek, odvahu, strach a šťastný konec.

PanTydlitát
03. dubna

Mladší kamarádka četla a pak za mnou pricupitala, knihu s oddechem vrátila a sverila se, ze byla naprosto strašlive desivá.
Me osobne tak strašlive desivá nepripadala, spíš taková hodne napínavá detektivka. Ale musím uznat, ze desivá zubarka opravdu byla :-)

radus
11. ledna

Čtení jsem odkládala, byla jsem k dětskému hororu trochu skeptická. Dcera mě přesvědčila. No, nemyslela jsem si, že to někdy řeknu, ale bylo to dobrý. Asi by neměly číst děti, které se bojí zubaře :-)

heliiinka
29.12.2019

Na dětskou knihu překvapivě dobré, neprvoplánové a některé části jsem opravdu nečekala. Veliké plus je pro mě konec, protože takové mě vždycky dojímají. A s těmi obrázky čas a strany utíkají velmi rychle.

kuky921
23.11.2019

Krásně ztřeštěný nápad na nezbednou zubařku.
Jen pozor, aby se dítka nezačala bát jít k zubaři :-) Naši dětskou zubařku máme prověřenou, ale co ty ostatní ....

helusa2
27.10.2019

(+ SPOILER) Hororová ztřeštěnost :-) Jako vždy milý sociální podtext s dojemným závěrem, svatba nakonec nás tedy dost dostala :-D Pokud budu ale velmi kritická, tak mi přišla zatím z Walliamsových knih nejslabší - právě pro ty hororové scény, které byly pro tentokrát už trošku za hranou a dráždila mě i slabší logická místa ;-) Ale jinak je to stále velmi dobrá kvalita dětské literatury a nedám na Walliamse dopustit!

1

Doporučujeme

Fantastická zvířata a kde je najít
Fantastická zvířata a kde je najít
Čarodějův učeň
Čarodějův učeň
Harry Potter a Fénixův řád
Harry Potter a Fénixův řád
Stránky světa
Stránky světa