tynka65 tynka65 komentáře u knih

Risk Risk Elle Kennedy

Skvělý díl! Jakea jsem si zamilovala! A Brenna mi také sedla. Mnohem více než Summer v předchozím díle. Když erotiku, tak jedině tu od Elle Kennedy. Skvělé romantické linky, sympatičtí hlavní hrdinové, super zápletky a erotické scény bez trapných popisů. Až je mi líto, že už mám před sebou jen dvě knížky.... Jo a Brenna a Jake se řadí na druhé místo mých nejoblíbenějších párů z obou sérii, hned za Hannu a Garretta.

09.04.2021 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Měla jsem po všech těch kladných recenzích opravdu vysoká očekávání. A k mému údivu byla naplněna, možná byla ještě více než to. Tahle knížka úplně a zcela má očekávání předčila.. Myslím, že romantická duše se zálibou v pohádkách a fantasy prostě musí být příběhem prostě okouzlena. Krásně vykreslené postavy a prostředí. A Ti chlapi! O můj bože! Tak jak jsem se v 15 letech zamilovala do Edvarda s Jakobem, teď o 11 let později mi zaplálo srdce pro Tamlina a Rhyse... Tak moc se těším na další díl a přijde mi neuvěřitelné, že by mohl být ještě lepší než tenhle..

12.11.2019 5 z 5

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

Podle anotace jsem absolutně netušila do čeho jdu. Ale teda wow!! Příběh mě vtáhl a nepustil, přečetla jsem ho za dva večery. Úžasné, strhující, nečekané a tak plné lásky... Tuhle knížku budu z hlavy dostávat hodně dlouho...

03.09.2019 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Coleen miluju od prvního přečtení Bez naděje někdy v roce 2014. A mám od ní přečtené všechny knížky, které u nás zatím vyšly. Takže jsem si myslela, že vím co od její knížky očekávat, ale že mě až takhle emočně roztrhá. To jsem nečekala! Kniha je nádherná, plná skvělých myšlenek a přeplněná tolika pocity. U dopisů na konci jsem plakala spolu s Quinn. Život je těžký a udržet manželství je občas to nejtěžší. Skláním se před Coleen a jejími schopnostmi. Stále zůstává moji nejoblíbenější spisovatelkou ...

11.02.2020 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Tak tohle byl opravdu skvělý příběh! Nejdříve mi chvilku trvalo, než jsem se začetla, ale pak už to stálo za to!! A Ti chlapi!! Vůbec jsem nevěděla, kterému fandit víc. Stephanie psát prostě umí, je to originální a hodně hodně čtivé až návykové řekla bych :)

16.10.2019 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Hodně jsem se nasmála (kadí, kadí, kadí), zanadávala si (na Kultiho) a zamilovala se (do Sal i Kultiho). Krásná knížka s uvěřitelným a příjemným dějem. Neskutečně sympatickou hlavní hrdinkou a Kultim, kterého nezvládnu popsat jedním slovem :). Konečně romantický příběh, kde není na každé stránce popisován sex a kde není umělé vykonstruována nějaká šílená zápletka. A co se týče objemu knížky, povím to asi takhle... I kdyby měla jednou tolik stránek bez dechu ji čtu dál a dál. Vlastně mi bylo strašně líto, že jsem už nakonci :)

22.07.2019 5 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Miluju! Miluju! Miluju! Jediná vada je, že těch stránek není víc! ... Zapata jen potvrdila (pro mě už po třetí), že je génius. Moc se těším na další její knížku.

02.07.2021 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Překrásná knížka, která mě svou pokorou k přírodě hladila na duši. I kdyby v knize nebyly dramatické prvky, nevadilo by mi to. Kya byla hrdinka, na kterou dlouho nezapomenu... A bažina místo, na které se v mysli ještě nejednou vrátím...

13.05.2021 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Sérii Off Campus miluju! A stavím ji na první příčku erotických sérií a možná proto jsem tolik odkládala čtení Briar U. Jak moc jsem se bála zklamání. Mezi prvními díly obou sérii mám rozestup asi 2 roky a možná proto mě příběh Summer a Fitze tak pohltil. Cokoli co Elle Kennedy napíše mě neskutečně baví! Moc se těším na další díl z hokejového prostředí.

22.03.2021 5 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

Poslední díl celé série a mé rozloučení s Briarem a musím říct, že se mi bude strašně stýskat. Určitě se k oběma sériím ještě vrátím. Jsou moje srdcovka.

02.07.2021 4 z 5

Skříň plná Diora Skříň plná Diora Natasha Lester

Neuvěřitelně silný příběh. Skříň plná Diora je nejlepší knížka jakou jsem za poslední roky četla. Silně mě zasáhla a dlouho ji nedostanu z hlavy! Doporučuji všemi deseti a vším co mám!

08.05.2021 5 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Od knížky jsem nic velkého nečekala. Sáhla jsem po ní k odpolednímu válení na sluníčku, ale že mě chytne tak, že ji ten den přečtu jsem nečekala už vůbec. Knížka se prostě četla úplně sama, nebyly v ní žádné popisy navíc, situace u kterých by člověk protáčel oči, nic zbytečného. Příběh byl strašně milý, plný zamilovanosti a první lásky, čtení mi vykouzlilo úsměv na tváři na celý den... A teď k Lily, to byla ta nesprávnější a nejmilejší hlavní hrdinka, se kterou jsem se setkala. Přesně takovou kamarádku bych ve svých 16 potřebovala (Haha, před 10 lety. Ne, opravdu nejsem cílovka). Ty její hlášky mě opravdu bavily, rýpance do Cadea i brášků byly boží ... Byla to moje první knížka od Kasie West, ale určitě ne poslední.

09.04.2020 4 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Tucker by si těch hvězdiček zasloužil i 10! Platonicky jsem se do něj asi zamilovala, ale teď si tak říkám že miluju všechny 4 hokejisty!.. Sabina byla na pěst a ne na hvězdičku. :D Strašně mě rozčilovala a absolutně jsem její myšlení nepochopila. Začátek byl skvělý! Přesně tak jak jsme u téhle série zvyklí, ale jakmile přišlo na řadu těhotenství, přestalo mě to bavit a to hlavně kvůli Sabrině a jejímu nesmyslnému fňukání a paličatosti. Ale za ten konec musím přidat hvězdičku. Ten mě dostal!... Když zhodnotím celou sérii vede u mě první díl (Garret) , potom třetí(Dean) , druhý(Logan) a čtvrtý(Tuck) byl nejslabší.

28.08.2019 4 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Čteno jedním dechem do 4 do rána :D. Skvělá knížka a doufám, že pokračování jsou stejně čtivá!

21.05.2019 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Prosím o další díl s Atlasem! Chci pokračování?l!! Moje nejmilovanější Coleen opět nezklamala. U každé knížky mám vysoká očekávání a ona je vždy splní.. Doufám, že brzy vyjde další její knížka...

09.01.2019 5 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Stephenie Meyer

,, Můj život byla půlnoc, která nikdy nekončila a neměnila se. Pro mě musela být pořád nutně půlnoc. Tak jak bylo možné, že teď najednou vycházelo slunce, uprostřed mé půlnoci? "

Konečně mám dotčeno a můžu se vrátit do normálního života!!!
Edwardův pohled mě naprosto pohltil, nebyla jsem schopná se odtrhnout a každý navečer jsem se těšila až #mamudlí půjde spát a já budu pár hodin randit s Edwardem.
Je to obsáhlé (700 stran) a plné myšlenek a pocitů a já si užila každé jednotlivé slovo.
Během čtení jsem zároveň listovala i Stmíváním a doplňovala si tak Belliny myšlenky do míst, kam Edward neviděl. A konečně byly zodpovězeny i některé nejasnosti, které mi teď dávají ucelený smysl.
Ta poslední část knihy, v baletním studiu mi přišla z Edwardova pohledu mnohem více napínavá a ani jsem nedýchala, i když už přes 10 let vím jak vše dopadne.

Pokud jste fanoušky celé ságy (tak jako já) nesmí Vás kniha minout. A pokud nejste, odhoďte předsudky a pusťte se do toho! Stephanie zas dokázala, že tohle prostě umí!
Já tu knihu miluju i jen pro tu nostalgii do které mě vytáhla, a mě bylo pár dní zas poblazněných 14.

17.03.2021 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Nemám slov! Teď jsem knížku do četla a sedím tu na gauči s otevřenou pusou... Coleen miluju a nezklamala mě s žádnou knížkou, ale že mě čeká až takováhle pecka, to jsem tedy nečekala.... Bála jsem se, plakala a měla vztek! A na konci se nezmohla na nic! Najednou bylo s posledním autorčiným slovem v mé hlavě prázdno... Připravte si silný žaludek a nervy, protože z tohohle napětí jen sálá a pusťte se do toho! Nebudete litovat!

17.10.2020 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Příběh Deana a Allie byl pro mě stejně skvělý a čtivý jako Hanny a Garreta!.. Frajírek Dean mě prostě bavil vším tím svým rošťáctvím a strašně mě bavilo poznávat všechny jeho světlé stránky. O scéně ve vaně ani nemluvím, ta byla geniální. Nepamatuji si, že by mi někdy u knížky proudem telky slzy smíchu tak jako tady !!! :)

10.07.2019 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Tak tohle mě bavilo!! Opravdu jsem se pobavila a skvěle nasmála!! Blakeovi žíši je fakt nakažlivý! Návrh byl o maličko lepší, ale opravdu jen o trošku. ;) ... Ti hokejisti mě začli nějak bavit, možná je to tím, že mám jednoho doma :)

28.05.2019 4 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Tak tohle se četlo samo!! Skvělá knížka,děj plynne úplně sám a postavám to jiskření opravdu věříte. Pro mě měla jedinou chybu, a to byla ta, že nemá ještě více stránek :D vůbec jsem nechtěla, aby skončila. Moc se těším na další díl .

20.05.2019 5 z 5