twiggynka twiggynka komentáře u knih

Noc Noc Bernard Minier

Kniha je napínavá a moc jsem se těšila na závěr... ten mi, ale přišel zbytečně komplikovaný a uspěchaný a tím to ztratilo ten wow efekt... škoda! Za přečtení to stojí, ale opravdu kvůli tomu závěru musím dát o hvězdičku míň.

26.07.2018 4 z 5

Šeptající dívka Šeptající dívka Marko Hautala

Po přečtení Báby Motyky jsem byla velice zklamaná a neměla jsem chuť se hned pouštět do další knihy od Marka Mautaly.... teď po půl roce jsem po ní sáhla a byla jsem mile překvapená. Děj byl napínavý a opravdu mě bavil... :-) myslím, že tomuto autorovi dám ještě šanci :-D

12.07.2018 5 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Ze začátku jsem se nemohla s knihou moc spřátelit.... přišlo mi ze přístup policie i kolegů v práci k Christine byl přehnaný až neuvěřitelný ... ale konečný dojem je pecka a kniha mi bude v hlavě ležet ještě dlouho... teď si dám nějakou oddechovku a pak se hned vrhnu na Noc...

29.06.2018 4 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Kniha byla skvělá, příběh napínavý, dobře se četla, i když se nedá říct, že by mě v příběhu něco šokovalo, stejně jsem si čtení moc užila......jediné co bych mohla vytknout je, že zbytečně moc omáčky... Kdyby měla kniha 400 stran, myslím že by jí to na kvalitě neubralo! Ale jde vidět, že se v tom Bernard Minier vyžívá... všechny jeho knihy jsou na tom s počtem stran podobně! :-D

15.06.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Kniha mě překvapila a mile.... Příběh byl čtivý a umím si představit že i reálný.... Závěr možná úspěchaný, ale i v životě někdy hrozné chvíle rychle zmizí, stejně jako štěstí se v zoufalství obrátí během pár minut.... Knihu určitě doporučuji ;-)

31.05.2018 5 z 5

Dívka na kusy Dívka na kusy Kathleen Glasgow

Kniha Dívka na kusy mě emotivně hodně dostala! Celý příběh jsem prožívala s ní a vím že tento příběh se mi dostal pod kůži! Myslím ,že ještě dlouho mi Charlotta zůstane v hlavě!!!

22.05.2018 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

kniha stejně jako předchozí tři parádní! Příběh byl opět super, napínavý a promyšlený... Jen mám prostě problém s některými výrazy a se zbytečným vysvětlováním...

15.05.2018 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Příběh mě úplně pohltil. Vůbec jsem si nepřipadala jako čtenář, ale spíš jako jedna z tiše přihlížejících postav! Kniha je plná emocí a někdy zbytečného vysvětlování, ale každopádně stojí za přečtení !

04.05.2018 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Opět přečteno jedním dechem, Marsonsová mě baví! :-)

25.04.2018 5 z 5

Nájemný vrah Nájemný vrah Lawrence Block

Kniha nebyla špatná, ale čekala jsem něco víc. Napřed jsem se do ní nemohla začíst, ale pak se mi to podařilo a hlavního hrdinu Kellera jsem si oblíbila!

17.04.2018 3 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Na Angelu Marsonsovou se chystám už dlouho, ale pořád jsem dávala přednost jiným knihám. Právě mám za sebou první případ Kim Stoneové a musím říct, že lituji toho, že jsem se k tomu nedostala už dříve. Kniha je čtivá, má spád a musím přiznat že mi i slza ukápla, když Kim popisuje svůj životní příběh! :-( Už se moc těším, že ještě dnes začnu číst Ďábelské hry. Tedy jakmile strávím tenhle příběh! :-D Určitě doporučuji!!!

17.04.2018 5 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Kniha mě příjemně překvapila! Místy zbytečně zdlouhavé popisování, ale celkový dojem super!

06.04.2018 4 z 5

Zmizelé z Cooley Ridge Zmizelé z Cooley Ridge Megan Miranda

Příběh byl skvělý i když trošku těžké čtení, protože byl děj napsaný pozpátku. Napřed jsem si myslela, že to tak autorka pojala, aby byla něčím výjimečná. Nakonec mě napadlo, že kdyby knihu napsala chronologicky, tak se v tom sama ztratí, nebo dopředu prozradí co nechce. Byla to její první kniha pro dospělé, mě se líbila, bavila mě a proto dávám *****

09.03.2018 5 z 5

Popření Popření Keith Ablow

Keith opět nezklamal... mám jeho knihy moc ráda i když tahle byla malinečko slabší, stejně jsem si ji užívala! Škoda, že těch knih nemá víc! :-D

03.03.2018 5 z 5

Bába Motyka Bába Motyka Marko Hautala

moc jsem se těšila na děsivý příběh "ala King", ale nic takového nepřišlo... zmatené, ale nedá se říct špatné...

01.03.2018 3 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Většinu knih od Dana Browna jsem přečetla jedním dechem. Jenže tentokrát to šlo jaksi pomalu! Určitě to nebylo příběhem, který je opravdu k zamyšlení! Možná to bylo velkým očekáváním a nedočkavostí! Každopádně Dana Browna mám mezi mými TOP autory!

22.02.2018 4 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

kniha se mi moc líbila, i když oproti jiným dílům s HH mi připadla zdlouhavá... ale i tak jsem si ji užila!

14.02.2018 5 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Příběh mě ani neuchvátil, ale ani nenudil! Jsem ráda, že to byla jen povídka, jako kniha o 300 stranách by mě to asi nebavilo! :-D Jako oddechovka do vlaku nebo do čekárny k doktorovi dobrý!

31.01.2018 2 z 5

Zmizet Zmizet Petra Soukupová

co k téhle knize říct? Není to vůbec můj žánr a přečetla jsem si ji kvůli čtenářské výzvě, ale musím říct, že jsem ji hltala celou dobu! Všechny tři příběhy byly reálné, velice smutné, ale stály za to!

24.01.2018 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Knihy od Roberta Bryndzy jsou proste super! Jsou čtivé, promyšlené, příběh pokaždé fenomenální!! Velká spokojenost!!!! Doporučuji všem!

19.01.2018 5 z 5