twiggynka

Vraždy v ulici MorgueVraždy v ulici MorgueEdgar Allan Poe

Jeho povídky me vždycky bavili. Některé zvrácené, nektere že života, některé k zamyšlení.

Vítejte ve hře!Vítejte ve hře!Nick Eliopulos

syna (7let) to moc bavilo

Rozsudek ráže 9Rozsudek ráže 9Michael Connelly

Miluju všechny knihy Michaela Connellyho. Jak Mickey, Harry nebo Jack jsou mi maximálně sympatičtí. Těším se na každou další knihu tohoto autora. Rozsudek ráže 9 opět poukázal, že je autor mistrem v zápletkách a jejich rozuzlení.

Duch domu AshburnůDuch domu AshburnůDarcy Coates

moje prvotina a musím říct, že už se těším na další knihu. Příběh byl napínavý, nebyl zbytečně překombinovaný. Nutilo mě to číst dál a dál.

Mlha nad Shadow SandsMlha nad Shadow SandsRobert Bryndza

Nemohu jinak než dát opět pět hvězdiček. Robertovy knihy mám ráda. Čtou se lehce a vždy je v nich záhada co se rozuzlí na konci. A ono prostě všechno souvisí ze vším. Je pravda, že mi Erika chybí ale Kate má také svoje kouzlo.

Osudný slibOsudný slibAngela Marsons

Tak to byla jízda... Kniha byla plná emocí, napětí i chladu. Opět mi kvůli Maykimu a Dawsonovi ukápla slza. Celá série je super. Už se těším na další díl, který na mě čeká :)

29.12.2020

Černá skříňkaČerná skříňkaMichael Connelly

Harry je prostě borec! Patří mezi mé TOP hlavní knižní hrdiny a vždy tam patřit bude.

28.12.2020

Napsáno krvíNapsáno krvíChris Carter

Pořád jsem na vážkách mezi čtyřmi nebo pěti hvězdičkami ????‍♀️ Každopádně knihy Chrise Cartera miluji a na tuhle jsem se opravdu těšila, možná proto z ní nejsem nadšená tak jak bych si přála... Kniha byla opět super, ovšem ke konci mi něco chybělo ????‍♀️ nic to nemění na tom že Hunter je prostě borec ????

06.12.2020

StrašákStrašákMichael Connelly

No co na to říct? Jsem velkým fandou Harryho Bosche i Mickeyho Hallera a kniha s Jackem McEvoyem nebyla oni horší! Kniha je čtivá, příběh nápaditý. Další skvělé dílo pana Connellyho!

21.11.2020

Přiveď mě zpátkyPřiveď mě zpátkyB. A. Paris (pseudonym)

Kniha byla parádní oddechovka přečtená za jeden den. Příběh mě bavil, četl se lehce a přitom nutil číst dál a dál.

16.11.2020

NůžNůžJo Nesbø

Jo Nesbo opět nezklamal. Harry a jeho vylomeniny neznají hranic, ale jeho dedukce a fantazie je neuvěřitelná.

16.11.2020

Zrcadlový mužZrcadlový mužLars Kepler

Opět parádní kousek z pera Larse Keplera. Napínavé, drastické, parádní, smutné... Kniha střídá spousty emocí. Krátké kapitoly mě vždy nutí číst dál a dál.

31.10.2020

Spi sladceSpi sladceRachel Abbott

Kniha by od autorky moje prvotina a spokojenost. Jedna vysvětlovací část mě trochu nudila, asi stylem psaní. Ale jinak knihu doporučuji! Tohle téma nikdy neomrzí, jen škoda, že je málo žen co to dokážou!

27.10.2020

Dobře se dívejDobře se dívejJames Carol

Kniha mě bavila i když některé monology byly zbytečné. Dávám 4 hvězdy, ale každopádně nelituji, že mi celá série zabírá místo v knihovně.

20.10.2020

PrvorozenáPrvorozenáNora Roberts

Její knihy mě prostě baví :)

08.10.2020

Dívky ve voděDívky ve voděVictoria Jenkins

Příběh dobrý, čtivý. Bavili mě to :)

08.10.2020

Polámané panenkyPolámané panenkyJames Carol

Kniha mě bavila i když některé prvky mi připomněly jiné autory. Těším se na další díl! :-)

04.09.2020

Kanibal z Nine ElmsKanibal z Nine ElmsRobert Bryndza

Bylo to zase něco jiného než příběhy s Erikou, ale nemůžu říct, že bych se nudila. I když to bylo malinko vlažnější!

21.08.2020

Pýcha a přemlouváníPýcha a přemlouváníJane Austen

Já tyhle staroanglické knihy prostě miluju ❤️

29.07.2020

Na okraji propastiNa okraji propastiBernard Minier

Takové jiné,, ale bavilo mě to...

29.07.2020

Máj / KyticeMáj / KyticeKarel Jaromír Erben

Klasika, kterou mohu číst stále dokola ❤️

02.07.2020

Krvavý květKrvavý květLouise Boije af Gennäs

Kniha měla dobré téma, ale připadalo mi dlouhé natahování tajemna a pak rozuzlení na pár stránkách... Některé Sařiny myšlenky měly schválně vyvolat nedůvěru v někoho, ale pro mě to byl ihned signál, že je to naopak. Zatím nevím co si o knize myslet. Zklamaná nejsem, ale nadšená také ne :)

02.07.2020

Nerozlučný párNerozlučný párJames Patterson

James Patterson ví jak na čtenáře, bohužel tentokrát mi hlavní hrdinka přišla docela nepříjemná a i když byl příběh parádní, hned jsem čekala v těch jeho zpovědích zaludnost...

19.06.2020

Citlivé místoCitlivé místoJames Patterson

Jeho knihy mě málo kdy zklamou. Jsou čtivé, nápadité a díky krátkým kapitolám se čtou jedním dechem.

02.06.2020

Víno, vínečko... aneb Kdy je vino vínoVíno, vínečko... aneb Kdy je vino vínoVratislav Ebr

zábavné čtení o tom nejúžasnějším nápoji na světě :-D

22.05.2020

Zimní lidéZimní lidéJennifer McMahon

Původně jsem chtěla dát čtyři hvězdičky, ale nakonec myslím, že si příběh zaslouží i tu pátou :-) Kniha se četla lehce a dějem se tak proplouvalo, že najednou byl konec a pak na mě začal celý příběh dopadat. Těším se na Vermontské psycho a Pozvaní.

22.05.2020

Je-li toto člověkJe-li toto člověkPrimo Levi

Kniha mě dostala, né takovým tím klasickým stylem a smutkem, jak to u těchto témat bývá, ale tím, že byla napsána, tak věcně. Prostě tak to bylo a tak jsme tam museli žít, abychom přežili. Prostě pecka!

07.05.2020

Andělé smrtiAndělé smrtiPatricia Gibney

Příběh byl dobrý, ale některé postavy mi byli nesympatické. Původně jsem knize chtěla dát jen 3 hvězdičky, ale nakonec si myslím, že si 4 zaslouží.

23.04.2020

Údolí tichaÚdolí tichaNora Roberts

Nora ať napíše cokoliv, je to prostě pěkný!!! Ráda po jejích knihách sáhnu a vím že je to super oddechovka! :-)

08.04.2020

Dům ozvěnDům ozvěnBarbara Erskine

Čekala jsem, že to bude taková strašidelná duchařina a nakonec to bylo to spíš něco mezi strašidelnou duchařinou a románem, ale obojí nedotažené. Byly tam narážky na další milostné sympatie, ale nic z toho... Kniha nenadchla, ale ani neurazila ????

03.04.2020