twerkit twerkit komentáře u knih

Tak tohle byla opravdu hrůza. Obě postavy byly tak nereálně pitomé až se mi chtělo brečet Jako kdyby autoři vzali ty nejvíc zaškatulkované typy obou pohlaví a dali to dohromady jako pár :( 2 hvězdy proto, že jsem se párkrát zasmála. Ale jinak pro mě zklamání :(

08.03.2017 2 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Na konci knihy - při úplně poslední scéně jsem měla opravdu husí kůži ! Jak touha dokáže zcela zatemnit mysl, i když mysl ví co se může přihodit.
Za sebe musím říct, že je to jeho nejlepší kniha!!!!

03.01.2016 5 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Kniha je velice odpočinková, vtipná, ale vlastně se nic extra v příběhu nestane..

02.02.2017 4 z 5

Já nevím.. Mně se kniha celkem líbila. Když si člověk uvědomí, že knihu nepsala Rowlingová tak kniha ani nezklame :). Děj obsahoval vcelku logické pokračování. Za mě příjemný zážitek

08.02.2017 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Skvělý kniha, čtivá. Hlavní postava jakožto alkoholička s výpadky paměti dodává knize tajemnosti :) Rozhodně radím přečíst !!!

02.02.2017 5 z 5

Hladový oheň Hladový oheň Erik Axl Sund

U téhle knihy mě mrazilo mnohem víc, než u prvního dílu. Svým způsobem byla kniha snad ještě děsivější až nechutnější. Konečně se zde seznamujeme aspoň okrajově s Victorií.
Na konci knihy však opět (jako u prvního dílu) zůstalo více otázek než odpovědí. No snad 3. díl už tuto sérii rozlouskne :)

03.01.2016 4 z 5

Skvělá, oddychová četba

17.10.2017 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Skvělá kniha!! Napínavá, překvapivý konec. Prostě super :)

01.02.2017 5 z 5

Pýthiiny rady Pýthiiny rady Erik Axl Sund

Závěrečný díl mě zklamal :( Takový skvělý náběh to mělo, a takhle ho ponořit :(

Nikdy neumírej sama Nikdy neumírej sama Lisa Jackson

A já dávám 3 hvězdy protože zde mě Lisa zklamala :( . Celou sérii jsem zhltala ale tato kniha mi přišla nedotažená :( . Chyběly v ní autorčiny typické rysy. A závěr byl také utnutý. Snad ještě zváží důstojnější zakončení série.

01.02.2017 3 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Tak tato kniha by na střední škole měla být zahrnut do povinně četby.. Neskutečná kniha, která mi změnila pohled na svět !Rozhodně všem doporučuji!

04.07.2015 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Asi nejlepší kniha série :)

26.04.2015 5 z 5

Máme to rádi zdravě Máme to rádi zdravě Tomáš Kosačík

Bohužel musím tuto knihu hodnotit spíš negativně. Některé recepty již znám od jiných kuchařů, fotkami se přiblížil partičce Jíme zdravě no a některá jídla vypadají ne zrovna vábně.
Myslím, že Tom ztrácí něco z toho, co měl na začátku. ????

04.10.2018 2 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Kniha byla spíš podprůměrná. Od této spisovatelky člověk čeká více.

08.12.2017 3 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Nesbo píše skvěle, jen jsem se nějak ztrácela v textu a nedokázala se začíst. Napsal i lepší knihy

01.02.2017 3 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

parádní ukončení ač teda jsem konec musela číst vícekrát :)

02.01.2016 5 z 5

Zhubni Zhubni Richard Bachman (p)

Podle mě jedna z jeho nejzajímavějších knížek. Doslova jsem kniha zhltla a a na konci mi vyrazila dech!!

19.08.2015

Pošeptej po větru Pošeptej po větru Lenka Lanczová

Kniha se ubírala stále jiným a jiným směrem. Nahoru dolů.... nevím podle mě asi nejslabší kniha série i tak ale dobrá četba.

26.04.2015 4 z 5

Šeptej do ticha Šeptej do ticha Lenka Lanczová

I přes kýčovitý názevmě kniha dost překvapila. Je to opravdu skvělý příběh "zkrachovalé" modelky. Oddychová četba.

26.04.2015 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

I s odstupem času je kniha stále skvělá :)

12.02.2015