trynitrix

Farma zvířatFarma zvířatG. Orwell (pseudonym)

NOOOO mazec
Četla jsem kvůli výzvě a jsem ráda, knihu nebudu nijak komentovat, protOže bych se opakovala co už tu zaznělo v komentářích.

26.10.2021

Kavárna v KodaniKavárna v KodaniJulie Caplin

Kniha mě nachla tím stylem že jsem koukala i kolik stojí letenky do Kodaně a chtěla bych jí strašně vidět i ten zábavný park :-D
Jinak klasika romantika a takový relax při čtení který vás vtáhne do děje.
Každá postava má své kouzlo a tím jak se postupem času záčíná uvědomovat jaký byl a jak se začíná měnit .

Hodnej klukHodnej klukElle Kennedy

Asi mě tady většina ukamenuje ale až zas mě to nenadchlo,ale ani neurazilo, předešlé knihy byly lepší a napínavější toto takové oddechové čtivé klišé, Blakeyyyy mi lezl troch ze začátku na nervy :-D ale knížka mi utekla celkem rychle. A těším se na pokračování s Erikssonem.

14.02.2018

NávrhNávrhElle Kennedy

I když příběh je na stejné brdo jako u podobných knih, tak tenhle neměl chybu přemíra vtipnosti a to nesmí chybět :-D Garrett a Hanna k sobě prostě patří.
Klasika hodně přátelství ,poznávání , lásky a i hlavně nelibné minulosti.
Doporučuji jak začnete hned to zhltne te :-D

10.07.2016

Padesát odstínů šediPadesát odstínů šediE. L. James (pseudonym)

Kniha mě velice překvapila hodně jsem o ni uvažovala ale po přečtení recenzí to je tak 50 na 50 ale i přesto jsem si ji od kamarádky půjčila byla zní nadšená. Pan Grey je snový muž chtěla bych tedy až na nějaký věci :-D Líbil se mi vztah který mezi nimi vzniká, nezkrotná přitažlivost popisy různých dějů nevidím v tom nic sprostého hold má někdo své neříkám že bych to podstoupila ale pár věcí možná :-D Knihu doporučuji a těším se na druhý díl.

30.01.2013

PlánPlánElle Kennedy

Juchůů užasný to příběh Tuck a Sabrina a taky krásný zakončení serie Campus. Nevím nějak bych děj nerozepisovala myslím že hodnocení mluví samo za sebe a doporučuji kniha byla super a ty dva a mala Jamie ;-)

21.05.2017

SpolubydlícíSpolubydlícíBeth O’Leary

Koukám že už to tady je zmíněné jakou formou to bylo psané a taky jsem stím na začátku měla problém a možná i trochu i do konce ale příběh mě tak zaujal že jsem jí musela dočíst takže se to dalo :-D a velice příjemné čtení a v tehlé době i zajímavé. (kdo četl tak pochopí proč)
A hlavně se teď těším na další díl Výměna

25.07.2021

Hotýlek na IslanduHotýlek na IslanduJulie Caplin

Přesně oddechovka mám ráda tenhle relax u knihy. Co se týká postav klasika ale okouzlil mě Island hlavně když někde výletily tak jsem si to hned musela vyhledat jak to tam vypadá :-D

OmylOmylElle Kennedy

Suprová rychlečtivá jednohubka, to mam ráda :-)

16.11.2016

Sexy profesorSexy profesorVi Keeland

Jak osudové :-) Příběh byl fajn klasika od této spisovatelky příjemné oddechové čtení s trochou dramatu .

28.07.2021

Stopy minulostiStopy minulostiLisa Jane Smith

Nápad s Jackem Rozparovačem byl super trochu tajemna kdo co :-D Opět jsem si oblíbila další postavu Violet tak jsem na ni zvědava :-D a Stefan a Damon prostě bratři ;-)

15.07.2015

Ostrov s vůní čerstvého chlebaOstrov s vůní čerstvého chlebaJenny Colgan

Úžasná to kniha a děkuji za doporučení od Aracely.
Tak krásný a jednoduchý oddechový příběh do kterého se rádi vžijete a hlavně do městečka mno a o chlebu ani nemluvím normálně jsem slintala na obyčejným chlebem že chci taky a hlavně za recepty na konci :-D Příběh je i emotivní takže se vcítíte to dané situace a hlavních hrdinů :-) DOPORUČUJI všema deseti ;-)

25.06.2017

CestaCestaCormac McCarthy

Knihu jsem četla kvůli výzvě a asi jsem si i vybrala dobře bála jsem se toho žánru nebo spíš výběru jestli mě to bude bavit, ale svým způsobem se mi kniha líbila, i když kniha pořádně nemá začátek ani konec tak vypráví o cestě otce a syna po světě který zasáhla nějaká neznáma apokalypsa, tak to bylo velice zajímavé držela jsem jim celou dobu palečky a ten konec možná mi slzička ukápla :-D Doporučuji ;-)

28.07.2017

Hvězdný šéfHvězdný šéfJ. D. Hawkins

Neurazí ani nenadchne příjemné chvilkové čtení.

15.09.2019

151 dní Pacifickou hřebenovkou – Dobrodružství Holky s bucket listem151 dní Pacifickou hřebenovkou – Dobrodružství Holky s bucket listemLucie Kutrová

Knihu jsem četla dlouho nějak nebyl čas ale když už byl tak mě ponořil do děje a ještě s projížděním fotek z určitého dne na instagramu byl neskutečný zážitek, měla jsem ebook a neukazovali se mi ve čtečce fotky. Kniha naprosto úžasná a vřele doporučuji po dočtení jsem si pořídila Knihu v pevné vazbě přímo od autorky s věnováním a otiskem ťapky Marvela :-D

PS: Příběh vás nakopne tak že máte chuť vyrazit taky , tak jsem si vyrazila s přáteli aspoň ta menší track 25km a večer pak litovala :-D takže vím že já bych hřebenovku nedala :-D

02.01.2021

Léto s kovbojemLéto s kovbojemJaromíra Kolárová

Miluju film, tak jsem zkusila i knihu a nezklamalo :-)

03.10.2021

Metráček aneb Nemožně tlustá holkaMetráček aneb Nemožně tlustá holkaStanislav Rudolf

Mám ráda film tak jsem si přečetla i knížku .
Tak jsem zvědavá na druhý díl když už jsem u toho.

Pekárna v BrooklynuPekárna v BrooklynuJulie Caplin

Byla jsem na příběh o Sophii zvědavá a už jen zdůvodu co se dozvěděla a jak se stím popere .

Lady FuckinghamLady FuckinghamOscar Wilde

Mno velice zajímavé až dech beroucí knížka i když trochu ehm jako bylo to slovo " lascivní" :-D ,ale zhltla jsem ji hned a myslím že mě chladnou nenechala a určitě jsem nebyla jediná :-D Byla mi kniha ne jednou doporučována a chápu proč a když máte bujnou fantasii tak nějaké věci nebyli vůůůbec špatné :-D

29.10.2012

Síla vzdoruSíla vzdoruSuzanne Collins

Je fakt že jsem první a druhý díl nečetla ale viděla film, zvědavost byla větší jak to opravdu dopadne takže trojku jsem si sehnala a dala se do čtení. Chvíli jsem byla nějak mimo jak trojka navazovala a co jsem si pamatovala z filmu dvojky jelikož film nějak vdycky odbočuje od pravdy. Kniha byla užasný popisy příběhy děj uplně všechno, jsem ráda že jsem si to přečetla až na ten konec hodně překvapujcí myslím že by mě to vcelku ani nějak nenapadlo že to takhle dopadne ale dobrý. Tak ted jen o5 čekat na kino :-D ale knihu to jako vždy nepřepčí.

06.04.2014

OnOnCarey Heywood

Jojo takova oddechovka :-D Klasický příběh o velký lásce a nedorozumění atd.
Zajímavé bylo prolínámí příběhu přítomnosti a minulosti jak to na sebe navazovalo zajímavý nápad :-)

10.10.2014

OnaOnaCarey Heywood

O trošku příběh polevil jelikož už půlku příběhu znáte z předchozího dílu tady je opáčko z jeho strany ale taky zajímavé a pak pokračování děje po tom když byli spolu jak to vše dopadne. :-)

22.11.2014

Na mou dušiNa mou dušiSara Shepard

Jsem byla napnutá jak kšandy co nového Emmino vyšetřování přinese a nápad s matkou byl dobrej. Mam v merku už někoho od začátku tak jsem zvědavá nakonec kdo to teda je a teď jak na trní než vyjde poslední díl.

01.12.2014

Vášnivý svůdníkVášnivý svůdníkChristina Lauren

Myslím že tento díl byl příběhově hodně jednoduchý (slabý) i když čtivý vůči Paříži a Anselovi... :-D ale to je tak vše. Chyběla tomu jiskra co byla v předešlých dílech.

02.03.2015

Spadla klecSpadla klecSara Shepard

Tak tohle byla pecka, nejlepší díl. Hodně emotivní díl. Sutton i Emmu jsem si velice oblíbila :-)

25.05.2015

SpojeníSpojeníLisa Jane Smith

Fajne zakončení a zrovna když se to tak pěkně rozjelo spojení sil upírů a čarodějnic i když vrtkavé ale Samuel si to zasloužil jak by asi Londýn vypadal :-D třeba není konec, bych se ani nedivila kdyby udělali další dil třeba stím setkáním za 25let by bylo fajne další vzrůšo v MysticFall. Damon Stefan a hlavně Cora mi budou chybět :-)

17.08.2015

Na hraně zapomněníNa hraně zapomněníJessica Ann Redmerski

Knihu jsem si vybrala na ukor obálky že mi padla do oka a pak po přečtení anonce sem byla 100% rozhodnutá. Příběh se mi moc líbil mám ráda když takhle cestují a poznávají se Road trip něco jako ( Amy a Roger- taky moc pěkná kniha) Cam byla fajne holka Nat ta už mě vytočila na první straně sem si řikala co to je za krávu :-D a Andrewa jsem si taky hned oblibila. A konec neříkám se mi neukápla slzička ,moc pěkný :-) a ten Happy end mě teda dostal to bylo teda moc ale proč ne ,není to Shakespeare :-D možná že i škoda.
Tak šup na dvojku co nám nová dobrodružství přinese :-)

21.08.2015

HřebecHřebecAlice Clayton

Myslím že kniha se mi líbila více než ty dvě předchozí. Klasický nenáročný napívavý a já nevíc co ještě prostě super a doporučuju všema deseti :-) Vivien a Clark k tomu není co dodat až přečtete pochopíte ;-) a Hank Kovboj? iq houpacího koně :-D

24.08.2015

Černé lžiČerné lžiAlessandra Torre

Tak tohle byla pecka i když jsem si řikala jak je Lana blbá (chvílema mě jako vytáčela) proč to dělá a pak bum ahaaaa proto :-D mno pěknej zvrat a nečekanej ale hned v daným okamžiku vám to dojde ani nemusí pořádně vyzradit to tajemství.
Jinak námět na knihu byl velice zajímavý.
Brant a Lee mnoo každý měl to svoje ;-)

13.11.2015

Bylo nás pětBylo nás pětKarel Poláček

Čtenářská výzva 2016: 5. Kniha, která byla přeložena do angličtiny

Tuto knihu jsem si vybrala kvůli výzvě i když se mi seriál líbil více, když jsem byla malá ale kniha také měla své kouzlo.

02.02.2016