trynitrix trynitrix komentáře u knih

Potkáme se v Praze Potkáme se v Praze Julie Caplin

Cože ? Mohlo to mít potenciál ale toto?strašně moc uspěchané.

29.11.2023 3 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

Přečteno ale nevím co napsat mám z toho rozporuplné pocity byl to hulvát a ona pipina

16.11.2023 3 z 5

Co víc říct bylo to čtivé že jsem to nečekala a hlavně jednu tu chvíli jsem z toho byla tak naměko ale asi těhu hormony prožívala jsem to sním. Obdiv že to zvládl.

16.11.2023 5 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Za mě topovka u knihy jsem se bavila.

16.11.2023 4 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Příběh krásný, čtivý, vtipný a na mě ted s hormony moc emotivní :-D
Ale knihu jsem si užila.

26.09.2022 4 z 5

Drzý kravaťák Drzý kravaťák Vi Keeland

Až neuvěřitelné,příběh se mi líbil hezky se četl a navíc byl vtipný . Zajímavá zápletka s bejvalkou na zpestření děje ,to musí být .

21.09.2022 5 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Dám plný počet kniha si to zaslouží veselá, vtipná, emotivní a fakt jsem se bavila a ten konec opravdu nečekané.
Nejvíc mě teda pobavila hra kalhotek :-D

07.09.2022 5 z 5

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

Abych řekla pravdu na Vánoční příběh jsem opravdu náladu neměla :-D a hlavně nemám moc ráda jednodení příběhy :-D
Začatek mě moc nebavil ale pak jsem se do toho dostala a nakonec to byl v pohodě příběh který mužu na relax doporučit.

25.08.2022 3 z 5

Opravdově, šíleně, řecky Opravdově, šíleně, řecky Mandy Baggot

Budu se určitě opakovat oddechový letní román - neurazí.
Sem tam zdlouhavé ale na vyplnění nudy postačujcí :-D

11.08.2022 3 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Takové oddechové klíše který se se pěkně a rychle četlo. Na vypnutí a relax :-)

01.08.2022 3 z 5

Karibu Keňa: láska v ohrožení voodoo Karibu Keňa: láska v ohrožení voodoo Hana Hindráková

Velice zajímavé poznat takhle trochu Keňu a příběh se mi líbil .
Přečetla jsem to za necelý den abych se dozvěděla jak to vše se Sárou dopadne hodně zvratový příběh i když tušíte co se stane tak vás to překvapí.

27.07.2022 4 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Klasika od Zapaty teda tato trochu slabší než předchozí ale docela jsem se bavila i když ten jejich vztah byl viditelný ale prostě si to nepřipouštěli nechápu ale asi to bylo aby nás napínaly jak to celé to turné dopadne :-D

27.07.2022 4 z 5

Její tajemství Její tajemství Penelope Bloom

Tak tohle byla opravdu rychlá jednohubka na čtení . Neurazí ale ani nenadchne takovaá klasika od spisovatelky . Příjemný čtivý příběh.

09.07.2022 3 z 5

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

Opět krasné od reagování od okolí, taková klasika na relax .

05.07.2022 4 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Tento příběh o chlup slabší než předchozí ale i tak se mi líbil hlavně popis Švýcarské krajiny, jet tím vlakem musí být teda zážitek.

27.05.2022 4 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Opět krásný příběh. Hned bych frčela do Japonska, kniha vás tak navnadí že ani nevíte jak :-D už jen to co popisovala tak to doopravdy vidět ,ochutnat ty jídla a vyšlápnout na horu Fudži.
A miluju Sakury :-)

10.05.2022 5 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Kniha se mi líbila, už jen z důvodu že to bylo u moře které já miluju.
Příběh pěkný klasika oddechovka.

04.05.2022 5 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Přesně oddechovka mám ráda tenhle relax u knihy. Co se týká postav klasika ale okouzlil mě Island hlavně když někde výletily tak jsem si to hned musela vyhledat jak to tam vypadá :-D

15.04.2022 5 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Mě se kniha líbila i postavy jsem si oblíbila, trošku zdlouhavé sebeuvědomění vztahu NiNy a Base (věčný nasí*ač) :-D ale příběh jsem si užila, takový relax u čtení.
Ale pořád u mě vede Kodaň :-)

02.04.2022 5 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Byla jsem na příběh o Sophii zvědavá a už jen zdůvodu co se dozvěděla a jak se stím popere .

04.03.2022 5 z 5