trynitrix

Čajovna v TokiuČajovna v TokiuJulie Caplin

Opět krásný příběh. Hned bych frčela do Japonska, kniha vás tak navnadí že ani nevíte jak :-D už jen to co popisovala tak to doopravdy vidět ,ochutnat ty jídla a vyšlápnout na horu Fudži.
A miluju Sakury :-)

Pláž v ChorvatskuPláž v ChorvatskuJulie Caplin

Kniha se mi líbila, už jen z důvodu že to bylo u moře které já miluju.
Příběh pěkný klasika oddechovka.

Hotýlek na IslanduHotýlek na IslanduJulie Caplin

Přesně oddechovka mám ráda tenhle relax u knihy. Co se týká postav klasika ale okouzlil mě Island hlavně když někde výletily tak jsem si to hned musela vyhledat jak to tam vypadá :-D

Cukrárna v PařížiCukrárna v PařížiJulie Caplin

Mě se kniha líbila i postavy jsem si oblíbila, trošku zdlouhavé sebeuvědomění vztahu NiNy a Base (věčný nasí*ač) :-D ale příběh jsem si užila, takový relax u čtení.
Ale pořád u mě vede Kodaň :-)

Pekárna v BrooklynuPekárna v BrooklynuJulie Caplin

Byla jsem na příběh o Sophii zvědavá a už jen zdůvodu co se dozvěděla a jak se stím popere .

Metráček aneb Nemožně tlustá holkaMetráček aneb Nemožně tlustá holkaStanislav Rudolf

Mám ráda film tak jsem si přečetla i knížku .
Tak jsem zvědavá na druhý díl když už jsem u toho.

Kavárna v KodaniKavárna v KodaniJulie Caplin

Kniha mě nachla tím stylem že jsem koukala i kolik stojí letenky do Kodaně a chtěla bych jí strašně vidět i ten zábavný park :-D
Jinak klasika romantika a takový relax při čtení který vás vtáhne do děje.
Každá postava má své kouzlo a tím jak se postupem času záčíná uvědomovat jaký byl a jak se začíná měnit .

VýměnaVýměnaBeth O’Leary

Pro mě trochu slabší příběhově oproti Spolubidlící ta byla fajn .
Tady mi příšlo trochu přehnané co dělala babi v tom městě takhle měnit lidi snad ani není možné pro mě hodně vlezlí přístup. U Leeny to už je jiný oříšek ,nebylo to tak špané že tam trochu zápasila stím venkovským životem.

Farma zvířatFarma zvířatG. Orwell (pseudonym)

NOOOO mazec
Četla jsem kvůli výzvě a jsem ráda, knihu nebudu nijak komentovat, protOže bych se opakovala co už tu zaznělo v komentářích.

26.10.2021

BroučciBroučciJan Karafiát

Knihu jsem četla kvůli výzvě i když je to pohádka tak splněno.
Broučka mi bylo strašně líto jak se k němu všici chovali, nevím jestli toto budu někdy dětem číst a přesně častá zmíňka o smrti jako kdyby se nechumelilo jako by to nic nebylo mi příjde pro děti moc.
Jinak příběh se mi líbil.

11.10.2021

S láskou, LukovS láskou, LukovMariana Zapata

Četla jsem na úkor Kultiho
Byla jsem zvědavá jak to v KRASOBRUSLAŘSKÉM světě chodí a docela jsem koukala že to není žádný medík ale léta dřiny a odříkání.
Příběh byl fajne na pohodové čtení, trochu mi tam vadilo to jejích neustálé "MRKÁNÍ" na sebe a Jessiny deprese.
Ale jinak krásný romantický duet který se popstupně vyvíjí.

11.10.2021

Léto s kovbojemLéto s kovbojemJaromíra Kolárová

Miluju film, tak jsem zkusila i knihu a nezklamalo :-)

03.10.2021

Jeho zákusekJeho zákusekPenelope Bloom

Přesně proč jsem to četla? :-D Abych dočetla serii. Tohle bylo úplně mimo mísu.

01.10.2021

Sexy profesorSexy profesorVi Keeland

Jak osudové :-) Příběh byl fajn klasika od této spisovatelky příjemné oddechové čtení s trochou dramatu .

28.07.2021

SpolubydlícíSpolubydlícíBeth O’Leary

Koukám že už to tady je zmíněné jakou formou to bylo psané a taky jsem stím na začátku měla problém a možná i trochu i do konce ale příběh mě tak zaujal že jsem jí musela dočíst takže se to dalo :-D a velice příjemné čtení a v tehlé době i zajímavé. (kdo četl tak pochopí proč)
A hlavně se teď těším na další díl Výměna

25.07.2021

KultiKultiMariana Zapata

Knihu jsem měla už nějaký čas a chvíli trvalo než jsem se k ní dostala a jsem ráda kniha se mi líbila zase trochu něco jiného :-)

26.03.2021

Její třešničkyJejí třešničkyPenelope Bloom

Knihu jsem taky měla hned přečtenou ale nevím tady mi něco vadilo nevím přesně co jestli styl vyprávění, Banán byl lepší.

Sexy hoteliérSexy hoteliérAlice Clayton

Díly předtím o chlup lepší toto opět další na stejný vlně a hodně předvídatelný, ale taková klasika na oddech když nemáte co na práci :-)

Rebelské srdceRebelské srdceVi Keeland

Byla jsem zvědavá jak to s Giou dopadne docela předvídatelné ale lehké oddychové čtení.

Sexy mlékařSexy mlékařAlice Clayton

Na tuto knihu jsem se velmi těšila když vyšla hned jsem ji začala číst a v pulce jsem nějak ztratila zájem :-D tak jsem jí až teď po půl roce dočetla.
Je to takový lechtivý oddechový žánr nenadchne neurazí.
Jsem zvědavá na Sexy hoteliéra :-)

02.01.2021

151 dní Pacifickou hřebenovkou – Dobrodružství Holky s bucket listem151 dní Pacifickou hřebenovkou – Dobrodružství Holky s bucket listemLucie Kutrová

Knihu jsem četla dlouho nějak nebyl čas ale když už byl tak mě ponořil do děje a ještě s projížděním fotek z určitého dne na instagramu byl neskutečný zážitek, měla jsem ebook a neukazovali se mi ve čtečce fotky. Kniha naprosto úžasná a vřele doporučuji po dočtení jsem si pořídila Knihu v pevné vazbě přímo od autorky s věnováním a otiskem ťapky Marvela :-D

PS: Příběh vás nakopne tak že máte chuť vyrazit taky , tak jsem si vyrazila s přáteli aspoň ta menší track 25km a večer pak litovala :-D takže vím že já bych hřebenovku nedala :-D

02.01.2021

Jeho banánJeho banánPenelope Bloom

Neurazí ani nenadchne příjemné chvilkové čtení.

31.08.2020

Hvězdný šéfHvězdný šéfJ. D. Hawkins

Neurazí ani nenadchne příjemné chvilkové čtení.

15.09.2019

Nevím no první díly mě bavily víc

Prohnilé královstvíProhnilé královstvíErin Watt

Nevím no první díly mě bavily víc

Rebelský dědicRebelský dědicVi Keeland

Ooo tady jsem se tedy bavila, zazobaný floutek :-D kniha se vyvíjela zajímavě a ten konec i když už jsem si to myslela o koho jde než na to ona sama přišla co se jí přihodilo( ten kdo četl tak ví) a ten konec famózní až jsem si říkala to nám snad spisovatelka nemohla udělat a čekat na pokračování.

KontraktKontraktMelanie Moreland

Kniha se mi líbila ale mohly do sebe šít déle aby to mělo větší jiskru ale neva jen mi bylo divné jak se tak náhle Richard ta jeho povaha změnila až neuvěřitelné.

Jediná maličkostJediná maličkostErin Watt

Toto byla jedna z těch slabších začátek super ale pak už jen to samé omílání.