Trina1 Trina1 komentáře u knih

V lesích V lesích Tana French

Sice mě trošku, nepatrně, zklamal konec, ale jinak knížka je velmi čtivá, fakt jsem ji četla jedním dechem.

19.03.2011 5 z 5

Sešli se v Bagdádu Sešli se v Bagdádu Agatha Christie

Tak tahle knížka mě moc nechytla - pro mě jedna z těch horších...

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

K téhle knížce není co dodat, naprosto mě uchvátila od samého začátku. Hodnocení 5 hvězdiček nestačí...

Žena: Jak (ne)zvládnout život Žena: Jak (ne)zvládnout život Erma Bombeck

Skvělá Erma Bombecková, jako vždy :-)

Srpen s bejbinkou Srpen s bejbinkou František Nepil

Knížky Františka Nepila mám moc ráda - jsou milé a velmi čtivé...

12.03.2011 5 z 5

Jak být šťastný - Dvanáct nemorálních rad Jak být šťastný - Dvanáct nemorálních rad Halina Pawlowská

Nevím proč, ale knížky Haliny Pawlowské mě moc neoslovily.

12.03.2011 3 z 5

Narozdíl od prvního dílu se mi tahle knížka vůbec nelíbila.

12.03.2011 2 z 5

Skvělá knížka, narozdíl od filmu, který se mi moc nelíbil.

12.03.2011 4 z 5

Obchodník se smrtí Obchodník se smrtí Hugh Laurie

Knížka mě velmi zklamala, asi jsem od ní očekávala příliš :-). Sem tam dobrý vtípek, ale to je tak všechno...

12.03.2011 2 z 5

Účastníci zájezdu Účastníci zájezdu Michal Viewegh

Pro mě jedna z nejlepších Vieweghových knížek.

Vražda v Orient-expresu Vražda v Orient-expresu Agatha Christie

U Agathy se mi skoro ve všech detektivkách dost pletou postavy, navíc u některých se nemůžu do první půlky knížky začíst. Toto ovšem neplatí u Vraždy v Orient-expresu, tam má děj spád už od začátku.

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Ačkoliv je kniha úspěšná a známá, pro mě byla bohužel o ničem. Vůbec mě nechytla, velmi stěží jsem ji přečetla.

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Super. Skvělá knížka, chvílemi strašidelná atmosféra, prostě jedna z nejlepších Agátek.

Hra na vraždu Hra na vraždu Agatha Christie

Super knížka, která vás vtáhne do děje hned od začátku. Přečtená jedním dechem.

Vraždy podle abecedy Vraždy podle abecedy Agatha Christie

Skvělá knížka, od začátku do konce velmi čtivá.

Vlak z Paddingtonu Vlak z Paddingtonu Agatha Christie

Skvělá knížka, napínavá od začátku až do konce. Jako vždy s překvapivým závěrem.

12.03.2011 4 z 5

Spalovač mrtvol Spalovač mrtvol Ladislav Fuks

Knížku jsem začala číst s obavami a nevěděla jsem, zda ji přečtu až do konce. Ale kupodivu se mi i přes ten hrůzný příběh velmi líbila.

Odhalená tvář Odhalená tvář Sidney Sheldon

Perfektně napsaná detektivka, jen je škoda, že se dal vrah poznat už od půlky knihy.

Nejtemnější obavy Nejtemnější obavy Martina Cole

Knížka se moc dobře četla, ovšem ten závěr byl oproti celkovému ději nějaký rychlý, působilo to na mě, jako by to autorka chtěla rychle ukončit a tak to tam honem všechno naplácala.

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Bohužel mě tato knížka zklamala. Sice se čte velmi dobře, ale ten zvláštní příběh mě nijak nechytil, knížku jsem ani nedočetla, což se mi stává málokdy :-(.

12.03.2011 1 z 5