Obchodník se smrtí

Thomas Lang je úplně obyčejný chlap, který pracuje jako bodyguard, popíjí whisky a projíždí se na motorce. Jednoho dne se ale jeho život obrátí naruby... Osloví ho jakýsi muž a najme si ho na vraždu amerického průmyslníka. Lang napřed nabídku přijme, posléze se však rozhodne svou oběť varovat... Jeho dobrý skutek nezůstane nepotrestán. Proti své vůli se ocitá ve víru dramatických událostí, poněkud nedobrovolně se zaplétá do mezinárodních teroristických aktivit. Střetne se s nejrůznějšími zločinci, násilníky, obchodníky se zbraněmi, vrahy i agenty CIA... Svěží, napínavý, chytrý, ale především vtipný příběh s prvky thrilleru i detektivky vypráví autor Hugh Laurie s osobitě ironickým nadhledem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206/big_obchodnik-se-smrti-206.jpg 3.7796
Literatura světová, Detektivky, krimi, Humor

Vydáno: , XYZ (ČR)

The Gun Seller, 1996

Kniha Obchodník se smrtí

verciss
30.12.2021

Kniha nebyla špatná, docela vtipná, v ději jsem se ale místy trochu ztrácela, přišlo mi to trochu zmatené. Ale i tak nelituji :)

moma08
20.12.2021

Já mám tuhle knihu velice ráda. Vždycky se u ní dobře zasměji, není narocna, dobře se čte. Chystám se si jí přečíst už po třetí...

nai.ivka
16.10.2021

Zatím odkládám. Neztrácím se, ale něco tak nezáživného jsem už dlouho nečetla. Kniha napsaná podle vzoru Jak pejsek a kočička vařili dort.

Belanna
15.10.2021

Knížka s jednoduchým dějem a dokonalým humorem sympaťáka Toma Langa je jako dělaná pro relax. Moc se mi líbila, jen nedoporučuji číst na veřejných místech a v MHD :)

24.08.2021

Knížka mě bavila, udržela moji pozornost, přečetla jsem ji rychle, občas jsem se zasmála. Doporučuju

Kipam
02.05.2021

Když jsem to četl, tak furt dobrý, dobrý, ale pak jsem zjistil, že jsem to vlastně nepochopil. Nějak jsem se ztratil v čase a posloupnosti toho děje.
Ale pobavil jsem se, zasmál se a že jsem to nepochopil je nejspíš můj problém.
Určitě doporučuju přečíst.

Ethys
16.04.2021

Četlo se skoro samo, jen jsem se trochu ztratila v postavách a závěr mi unikl.

PavelKaas
18.02.2021

Další názorný příklad, jak se v originále skvělá knížka dá zkur.vit amatérským překladem.