Obchodník se smrtí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Thomas Lang je úplně obyčejný chlap, který pracuje jako bodyguard, popíjí whisky a projíždí se na motorce. Jednoho dne se ale jeho život obrátí naruby... Osloví ho jakýsi muž a najme si ho na vraždu amerického průmyslníka. Lang napřed nabídku přijme, posléze se však rozhodne svou oběť varovat... Jeho dobrý skutek nezůstane nepotrestán. Proti své vůli se ocitá ve víru dramatických událostí, poněkud nedobrovolně se zaplétá do mezinárodních teroristických aktivit. Střetne se s nejrůznějšími zločinci, násilníky, obchodníky se zbraněmi, vrahy i agenty CIA... Svěží, napínavý, chytrý, ale především vtipný příběh s prvky thrilleru i detektivky vypráví autor Hugh Laurie s osobitě ironickým nadhledem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206/obchodnik-se-smrti-206.jpg 3.7765
Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi, Humor
Vydáno, XYZ (ČR)
Orig. název

The Gun Seller, 1996

více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (3)

Laurie se nechal slyšet, že nedávno dopsal scénářovou adaptaci Obchodníka se smrtí pro United Artists (filmové studio). (Coonan)


Říkalo se, že Laurie napsal druhou knihu, Paper Soldier (Papírový voják). Amazon.com ohlásil, že tento román bude vydán v polovině září 2007. Nicméně, jak se termín blížil a poté byl i překročen, Laurieho agentoznámil, že to byla od Amazonu chyba a že Laurie román ještě ani nenapsal. Ale amazon si říci nedal a zkusil to znovu, tentokrát na září 2009. A opět nic. (Coonan)


Ve Francii se kniha v březnu 2009 dostala na vrchol žebříčku nejprodávanějších knih. (Coonan)

Štítky

humor agenti, agentky terorismus

Autor knihy

Hugh Laurie
britská, 1959

Podobné knihy

Kniha Obchodník se smrtí je v

Právě čtených17x
Přečtených1135x
Čtenářské výzvě134x
Doporučených57x
Knihotéce443x
Chystám se číst186x
Chci si koupit10x
dalších seznamech2x