Trina1 Trina1 komentáře u knih

Sophiina volba Sophiina volba William Styron

Velmi zdlouhavá kniha, alespoň zezačátku, ovšem příběh ve mně zanechal velmi hluboký dojem.

12.03.2011 4 z 5

Smrtící vize Smrtící vize J. D. Robb (p)

Další skvělá knížka s velmi překvapivým koncem.

Dům u kanálu Dům u kanálu Agatha Christie

Asi tak polovina knížky se mi zdála celkem zdlouhavá, některé věci se tam stále omílaly kolem dokola. Závěr byl ovšem (jako vždy) překvapivý a nečekaný.
Když to shrnu - už jsem četla lepší knížky od Agathy.

Manželky, milenky, zoufalky Manželky, milenky, zoufalky Lenka Lanczová

Velmi čtivá knížka, autorka popisuje různé životní situace tak přesně, že mám pocit, jako by to byl její příběh. Knížka se mi velmi líbila.

Veronika se rozhodla zemřít Veronika se rozhodla zemřít Paulo Coelho

Samotnou mě překvapilo, jak mě knížka chytla. Moje první kniha od Coelha byl Alchymista, který mě přes výborné komentáře zklamal a nebavil. Oproti tomu Veroniku jsem přečetla jedním dechem, je tam spousta věcí k zamyšlení.

12.03.2011 5 z 5

Matka v krizi Matka v krizi Simona Monyová (p)

Tak jsem čekala knížku sice plnou starostí s rodinou, ale psanou s humorem a místo toho jsem měla v ruce knížku plnou skepse. Sice čtivá, ale ten příběh mě nebavil. Bylo to stále dokola - jen samé nářky - tak to mě fakt odradilo od přečtení druhého dílu.

12.03.2011 3 z 5

Lovec draků Lovec draků Khaled Hosseini

Velmi krásná a velmi smutná kniha.

Zášť Zášť Lisa Jane Smith

Tenhle díl mě trochu zklamal - po skvělé jedničce a dvojce nic moc. Sice čtivé, ale děj takový zvláštní. Uvidíme, co přinesou další díly.

Temné shledání Temné shledání Lisa Jane Smith

Trojka mě oproti prvním dvěma dílům trochu zklamala, čekala jsem, co se bude dít v tomto čtvrtém dílu, ale prostě to už není ono. Obávám se, že ani pětka mě nenadchne.

Návrat Návrat Lisa Jane Smith

Čím dál tím hůř. Jako by to psal jiný autor než předchozí čtyři díly. Je to knížka plná plácání a blábolů. Asi na dvou místech jsem se trochu začetla a pak zas následovalo plkání o ničem. A přitom příběh samotný by se dal shrnout do deseti stránek.

12.03.2011 1 z 5

Soumrak Soumrak Lisa Jane Smith

Další hrůza. Ze začátku jsem měla pocit, že po příšerné pětce se šestka trochu zlepšila, ale opak je pravdou. Další knížka o ničem, zdlouhavá, tato série už by neměla mít pokračování.

12.03.2011 1 z 5