Trina1 Trina1 komentáře u knih

Zahrada kostí Zahrada kostí Tess Gerritsen

Knížka je čtivá od začátku až do konce. Překvapivý závěr, skvělé čtení. Tess Gerritsenovou zařazuji k mým oblíbeným autorům.

03.03.2012 5 z 5

Smeťák- šílenej život obyčejnýho cvoka Smeťák- šílenej život obyčejnýho cvoka Jeremy Strong

Perfektní! Knížku jsem koupila své třináctileté dceři, ta ji přečetla za dva dny. Já jsem jen tak ze zvědavosti nahlédla na první stránku a už jsem se od ní neodtrhla :D.

10.02.2012 5 z 5

Do knížky jsem se nemohla začíst, "chytla" mě snad až v polovině. Je to takové milé úsměvné čtení, ale rozhodně nemůžu říct, že bych měla záchvaty smíchu. Teď jsem na začátku jejího volného pokračování a to vypadá slibněji :).

15.01.2012 4 z 5

Absolutní strach Absolutní strach Lisa Jackson

Knížka je skvěle napsaná, velmi čtivá, četla jsem každý večer do noci :D. Ale mám pár výtek, kvůli nimž nemůžu dát plný počet bodů... za prvé:konec je divný, za druhé: chvílemi - blížíc se k závěru - jsem měla pocit, že se ocitám v mexické telenovele (najednou tolik vzdáleného příbuzenstva ?!?), za třetí: tak nějak moc mrtvol, za čtvrté: na konci žádná zmínka o Anně (to mi tam trochu chybělo) a za páté: ke konci jsem měla trošku zmatek v postavách.

03.01.2012 4 z 5

Mrtvá v bahně Mrtvá v bahně Simon Brett

Knížka se mi zdála tak nějak zdlouhavá. Přiznávám, že jsem některé pasáže přeskakovala.

29.12.2011 3 z 5

Běh o život Běh o život Richard Bachman (p)

Super!!! Přečteno jedním dechem.

26.12.2011 5 z 5

Moje báječné ženy Moje báječné ženy Edita Sipeky

Stejně jako první díl je tato knížka moc milé počtení. Možná se mi zdála trošku uspořádanější.

25.12.2011 5 z 5

Vysoká škola hubnutí Vysoká škola hubnutí Edita Sipeky

Nepotřebuju hubnout. Nóóó, tak teda jo, ale jen trošičku :-). A tak jsem si v knihovně půjčila tuto knížku. Ono to vlastně není jen o hubnutí, ale o změně myšlení, o jiném pohledu na svět i na sebe sama. Je to moc milá knížka, která pohladí na dušičce. Doporučuji k přečtení i štíhlým čtenářkám.

13.12.2011 5 z 5

Muž v hnědém obleku Muž v hnědém obleku Agatha Christie

Perfektní a čtivá detektivka, ale musím přiznat, že na konci jsem se moc neorientovala.

08.12.2011 5 z 5

Líbej mě, když spím Líbej mě, když spím Linda S. Howington

Oproti jiným knížkám se mi zdála tahle maličko zdlouhavější.

04.12.2011 4 z 5

Záhadný pan Quin Záhadný pan Quin Agatha Christie

Super!!! Moc se mi líbila, tohle je jedna z knížek, kterých se nemůžete dočkat při cestě z práce a máte takový ten blažený pocit, když ji vezmete do ruky a usednete s ní do křesla :).

01.12.2011 5 z 5

Ztracený chlapec Ztracený chlapec Dave Pelzer

Netušila jsem, že i druhý díl bude tak strhující. Je zvláštní, že knížky tohoto typu jsou tolik čtivé.

11.10.2011 5 z 5

Podoba Podoba Tana French

Tak trošku jsem doufala, že se v této knize třeba posune dál záhada z první knížky. Zezačátku mi tu chyběl Rob Ryan, ale když jsem se potom začetla, nemohla jsem přestat :). Souhlasím, že Podoba je lepší než V lesích.

12.08.2011 5 z 5

Autobus sebevrahů Autobus sebevrahů Arto Paasilinna

Bohužel jsem knížku nedočetla, což mě mrzí, ale nebavila mě, byla pro mě nudná. Asi jsem od ní čekala něco jiného - snad to, že ač se jedná o vážné věci, bude to podáno s humorem.... no občas jsem se usmála, to jo, ale to je asi tak všechno. Zřejmě to není můj styl :(.

27.07.2011 2 z 5

Dítě zvané „To“ Dítě zvané „To“ Dave Pelzer

Knížku jsem přečetla během jednoho odpoledne. To je jedna velká hrůza. Moc obdivuji Davida za to, co všechno po svém strašném dětství dokázal.

25.07.2011 5 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Opět pěkná knížka, četla se výborně, ale musím přiznat, že jednička se mi líbila o hodně víc. Přece jenom se mi zdál tento díl maličko zdlouhavější, vystupovalo tam hodně postav, ve kterých jsem se občas ztrácela a navíc - začala jsem být alergická na slovo "žabka" :).

25.07.2011 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Tohle je jedna z knížek, kterou čtete skoro bez přestání, protože se nemůžete dočkat, jak to skončí. A když ji dočtete, tak vás mrzí, že už to skončilo a ještě minimálně týden se vám hlavou honí její příběh... No prostě super knížka :)

05.07.2011 5 z 5

Carrie Carrie Stephen King

Tohle byla moje první knížka od Stephena Kinga. Nikdy mě nenapadlo číst jeho knížky, mám ráda detektivky, ale horory moc ne. Přesto jsem zkusila si Carrie přečíst. Nemohla jsem se od ní odtrhnout - je skvělá. Stephena Kinga přiřazuji k dalším mým oblíbeným autorům.

05.05.2011 5 z 5

Dokonalý muž Dokonalý muž Linda S. Howington

Po dlouhé době knížka, kterou jsem přečetla jedním dechem od začátku do konce. Perfektně napsaná, velmi čtivá, nemohla jsem se od ní odtrhnout.

29.03.2011 5 z 5

Slunění v dešti Slunění v dešti Gwyneth Lewis

Tak tahle knížka mě velmi, velmi zklamala. Čekala jsem od ní úplně něco jiného. S depresí jsem se v mém blízkém okolí setkala, takže vím, že to je vážné téma, ale čekala jsem, že v knížce o tom bude psáno s nadhledem a humorem, jak je psáno v názvu, že to bude trochu odlehčené. Veselá knížka o depresi vůbec není veselá. Navíc se mi strašně špatně četla, po padesáti stránkách jsem to vzdala.

24.03.2011 1 z 5