Žena: Jak (ne)zvládnout život

Žena: Jak (ne)zvládnout život

V knize se spojují dvě humoristické novely: Tráva nad septikem je vždy zelenější a Domácí rádce tety Ermy. Čtenáře jistě potěší i rozesmějí dokonalou směsicí vtipu, zajímavých postřehů z všedního dne a pozoruhodné životní moudrosti. Autorka vypráví autentické zážitky ze života mladé rodiny na předměstí, se všemi slastmi i strastmi, které takový život přináší. Ve druhé próze paroduje příručky-návody, které člověku slibují snadné překonání všech problémů a dosažení osobní dokonalosti. Přeložila Jana Pacnerová. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/1379/zena-jak-ne-zvladnout-zivot-1379.jpg 4.223
Literatura světová, Humor
Vydáno:, Ikar (ČR)

Alca007
26.02.2013

vtipně napsaná, ale pro mě nezáživná. Nedočetla jsem jí.jsem prostě na něco jiného.

kika 13
25.11.2012

Pěkně psaný románek k zasmání.

Trina1
12.03.2011

Skvělá Erma Bombecková, jako vždy :-)