Tesset Tesset komentáře u knih

Dávám ti své tělo - Jak píšu milostné scény Dávám ti své tělo - Jak píšu milostné scény Diana Gabaldon

Vtipně napsané připomínky autorky k tomu, jak psát. Mě osobně nejvíc zaujaly ukázky z knih, které u nás zatím ještě nevyšly a pořádně mě na další díly natěšily :) takže pozor na spoilery pro ty, kteří si to nechtějí kazit.

10.01.2018 4 z 5

Vzpomínky stínů Vzpomínky stínů Kalayna Price

Tenhle díl mě bavil asi nejvíc, hlavně teda díky Deatha :) neví někdo, jestli nejsou udělané nějaké fanpřeklady dalších dílů? Nevím, zda bych tomu v angličtině rozuměla a ráda bych se dověděla co s tím naším úžasným smrťákem bude :)

04.01.2018 4 z 5

Čarodějka stínů Čarodějka stínů Kalayna Price

Tým Death. Nebylo to špatné, akorát mi tam chybí nějaké dovysvětlení toho kouzelného světa.

28.12.2017 3 z 5

Calendar Girl 3: Červenec, srpen, září Calendar Girl 3: Červenec, srpen, září Audrey Carlan

No nevím, tohle mi přišlo jako zatím nejslabší díl, ještě uvidím, jaká bude čtyřka. Musím říct, že mi to vcelku přišlo hooodně přeslazené a až moc melodramatické. A to, jak jsou hned všichni jedna velká milující se rodina, to radši ani nekomentovat.

13.11.2017 2 z 5

Dvojí kousnutí Dvojí kousnutí Chloe Neill

Tenhle díl mi přišel lepší než dva předchozí. Akorát se mi překvapivě nelíbí "milostná" linka Merit a Ethana, nějak mi k sobě prostě nepasujou.

29.10.2017 3 z 5

Kousnutí páteční noci Kousnutí páteční noci Chloe Neill

Žádná hitparáda, ale četlo se to rychle a nemusela jsem u toho přemýšlet, což je přesně to, co od takových knih očekávám. Nejsympatičtější postavou mi přišel Morgan a to, jak se k němu Merit chovala mi nějak k její postavě nesedělo.

20.10.2017 3 z 5

Holky někdy koušou Holky někdy koušou Chloe Neill

Nebylo to špatné, ale doufám, že se to v dalších dílech více rozjede.

18.10.2017 3 z 5

Vikingova čarodějka Vikingova čarodějka Kelli A. Wilkins

Nechápu, jak tohle někdo vůbec mohl vydat.

14.10.2017 odpad!

Ódinovo dítě Ódinovo dítě Siri Pettersen

Upřímně mě kniha na rozdíl od mnoha ostatních tak neuchvátila. Fantasy literaturu miluju, ale tahle kniha mi moc nesedla. Z asi 550 stránek mě bavilo tak 200 stran (a to ještě těch ke konci) a zbytek jsem se vyloženě nutila číst. Každopádně si přečtu další díl a uvidím, třeba tomu ještě přijdu na chuť. Nemůžu ale popřít, že mě zajímá, jak to celé dopadne a jestli se dočkáme nějakých vysvětlení.

11.10.2017 3 z 5

Pachatel neznámý Pachatel neznámý Tim Dedopulos

Jako první díl kniha splnila svůj účel. Pobavila jsem se a vyluštila pár hádanek.

18.09.2017 4 z 5

Neslyšno Neslyšno Richelle Mead

Od autorky zatím nejslabší kniha, kterou jsem četla. S Vampýrskou akademií, Pokrevními pouty a Sukubou se to nedá srovnat, přitom si myslím, že by stačilo to trochu více rozpracovat a mohla z toho vzniknout fakt povedená fantasy.

03.09.2017 2 z 5

Detektiv v nás Detektiv v nás Tim Dedopulos

Za mě paráda. Kniha naprosto splnila svůj účel.

02.08.2017 4 z 5

Panicové Panicové Diana Gabaldon

Ještě jsem si přečetla tady ty komentáře a některé vážně nechápu. Jasně, hodně lidí zklamalo, že příběh byl tak krátký to jo, ale nechápu, proč nerozumí tomu, proč jsou tam první kapitoly Cizinky, když je to tam jasně vysvětleno, stačí si to přečíst. A taky nechápu ty, co tady píší, že očekávali příběh z Jamieho pohledu nebo dovysvětlení z dalších dílů - to si chce nejdřív přečíst o čem to má vůbec být a pak teprve hodnotit.

11.07.2017 5 z 5

Panicové Panicové Diana Gabaldon

Za mě paráda. Každou malinkou zmínku ze světa Cizinky naprosto miluju a i když to určitě není autorčino nejlepší dílo, bavilo mě a přišlo mi strašně krátké. Jen více takových povídek. Trošku mě překvapilo, že tam dali začátek Cizinky, ale i když už jsem ji četla a viděla i seriál (dvakrát :)), hned mám chuť pustit se do toho znovu a strávit několik set stránek s Jamiem (s tím hlavně) a s Claire.

09.07.2017 5 z 5

Tažení do Tearlingu Tažení do Tearlingu Erika Johansen

Některé pasáže super, některé pro mě nezáživné. Ale jsem zvědavá, jak to celé dopadne a doufám, že se všechno dozvíme.

09.07.2017 3 z 5

Chrany Chrany Peter V. Brett

Úroveň stejná jako Brettovy romány. První dvě povídky celkem nic moc, hlavně ta druhá, ale příběh o Trnkovi se mi moc líbil a snad o něm něco bude i v dalších dílech.

01.07.2017 4 z 5

Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Audrey Carlan

No tak kromě posledního měsíce vždycky pozná takové lidi, s kterými je hned nejlepší kamarádka na celý život - to už je trochu ohrané. Už mi i celkem šlo na nervy to neustálé vypočítávání, co s kým prožila a jak ji to změnilo život. A i ten slovník mi teď moc neseděl, řekla bych, že první díl byl lepší a bavil mě o dost více.

29.06.2017 3 z 5

Trůn lebek Trůn lebek Peter V. Brett

Celkem solidní masakr. Nemůžu se dočkat, jak autor tuhle sérii ukončí. Fakt paráda.

27.06.2017 4 z 5

Dohoda s láskou Dohoda s láskou R. L. Mathewson

Musím hodnotit stejně jako první díl, protože šlo v podstatě o jedno a to samé. Sice jsem se u toho taky bavila, ale nekonalo se žádné překvapení.

25.06.2017 3 z 5

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Naprosto báječná oddechovka. Skvěle jsem se při čtení bavila.

22.06.2017 3 z 5