Detektiv v nás

Detektiv v nás https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/306462/bmid_detektiv-v-nas-yB2-306462.jpg 4 13 5

Případy k rozlousknutí série

Máte postřeh, smysl pro detail a dedukci jako Sherlock? Myslíte si, že autorům detektivek vidíte pod prsty a vraha odhalíte už v druhé kapitole? Přesvědčte se o tom! Tahle padesátka minipříběhů s otevřeným koncem (a nádavkem ještě pár zapeklitějších případů pro pokročilé) nabízí ideální testovací materiál. Příběhy jsou psané lehkou vtipnou formou a potěší jak drsné Phily Marlowy, tak křehké slečny Marplové. Každý příběh je doprovázen vtipnými ilustracemi, užitečnými radami a indiciemi a na konci knihy naleznete řešení – která zajisté nebudete potřebovat!... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Humor
Vydáno: , Universum (ČR)

Whodunits , 2015

Bookworm11
09.08.2019 3 z 5

Detektivní příběhy s otevřeným koncem se hodí především v letních měsících prázdnin, kdy nemáte co na práci a chcete trochu namáhat svůj mozek. Jsou zábavné, ale po čase si zvyknete na autorův styl a odhalit pravdu je příliš snadné.

Tesset
02.08.2017 4 z 5

Za mě paráda. Kniha naprosto splnila svůj účel.

syslomil
27.07.2017 5 z 5

Kniha mě moc bavila. Každý večer před spaním jsem si vyřešila pár případů :-) Pachatele jsem až na jeden případ určila správně, ale přiznávám, že ne vždy na základě těch správných indicií :-)

jadunka
02.04.2017 2 z 5

Některé z hádanek byly jednoduché, jiné mi připadaly nerozluštitelné, ale všechny ty překlepy, chyby a nesmyslně (ne)přeložené fráze mě nutí dát knize nízké hodnocení. Věřím, že v originále je jistojistě lepší.

karlusss
31.12.2016 5 z 5

Titul jsem si opatřil v Anglii v originálním jazyce a dle mě, je to výtečně napsáno, alespoň co se týče anglické verze.