Čarodějka stínů

Skutečnost, že stínová čarodějka Alex Craftová dokáže mluvit s mrtvými, neznamená, že se jí vždy zamlouvá, co se jí mrtví snaží říct… Coby soukromá vyšetřovatelka a policejní konzultantka viděla Alex Craftová už hodně důsledků černé magie. Ačkoli má dobré vztahy s Deathem, Smrtí samotnou, nic ji zatím nepřipravilo na její poslední případ. Alex vyšetřuje případ sériového vraha, když na ni zaútočí duch oběti, kterého povolala – a to by mělo být nemožné. Pokus o atentát na její osobu je neúspěšný jen proto, že na poslední chvíli zasáhne Death. A když vám i Smrt zachrání život, víte, že váš čeká špatný den… Alex se musí spojit s drsným detektivem z oddělení vražd Falinem Andrewsem, aby spolu případ vyřešili. Andrews ovšem něco ukrývá a jeho nechuť k Alex je víc než zřejmá. Andrewsovu pomoc bude ale Alex potřebovat, aby rozpletla zapletenou síť politiky reálného i nadpřirozeného světa a dostala vraha, jenž v rukou třímá moc tak zlověstnou, že to může nakonec stát Alex nejen její život, ale i duši…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/137411/carodejka-stinu-137411.jpg 4.2251

Alex Craftová 1.

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Baronet

Grave Witch, 2010

Kniha Čarodějka stínů

katkaq

Máme tu novou fantasy a nový koncept. Trošku připomíná určité díly Mercedes Thompson. Zatím se v tomto novém světě teprve zorientovávám. Jsem nadšená z postavy Deatha (jediný mrť, který je lepší než on, je ten ze Zeměplochy) Co bych vytkla je, že vyšetřovací linka nebyla úplně plynulá a přehledná. Uvidíme, co se bude dít dál.

cucik14

Kniha je vlastně spojením fantasy, thrilleru a romantiky. Já nejsem příliš fanoušek fantasy, proto pro mě bylo celkem těžké vžít se do děje a příběh mi přišel místy nepřehledný, ale celkový dojem z knihy není špatný. 70%

hambra1

Bavilo mě to.

kokrokr
02.12.2020

Vyšetřování vražd působí trochu chaoticky a závěr překombinovaně. Jiné podobné ságy byly zábavnější a čtivější. Přes některé dobré nápady, hodnotím tento příběh jen jako průměrný.

Latimer
01.12.2020

oddechové počtení, zajímavě zpracované. velmi čtivé.

marie2577
21.09.2020

Začátek byl celkem divoký a nenatchnul ale jsem ráda že jsem to vydržela stalo to za to . Velice působivé a dobře promyšlené.

PeM
11.08.2020

Fantasy nečtu, neumím tak nějak správně zapojit svoji představivost, tohle byla zkouška. Dám šanci dalšímu dílu a uvidím, jestli to zapíchnout nebo pokračovat....

25veronika3
30.04.2020

Musím říct, že super. Stáhla jsem si pdfko (jsou zavřené knihovny :( :D ) a do večera jsem měla přečteno, už louskám druhý díl :) příjemně mě to překvapilo