Dávám ti své tělo - Jak píšu milostné scény přehled

Dávám ti své tělo - Jak píšu milostné scény https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326343/bmid_davam-ti-sve-telo-jak-pisu-milostne-kMa-326343.jpg 3 60 60

V tomto výtahu uznávaná spisovatelka Diana Gabaldon nabízí své neocenitelné zkušenosti se psaním milostných scén s použitím síly emocí. Poznáte rozdíl mezi sexem bez příčiny a milostnými scénami, které jsou důležité pro děj a posunují příběh kupředu a jak zacházet s pikantními akty, které však nejsou bezúčelné, ale slouží příběhu. Gabaldon také poznamenává, že sex může být popsán originálně. Ale musí se zapojit smysly, používat originální věty a ne se uchylovat k otřepaným frázím. Vše demonstruje na příkladech ze své série Cizinka.... celý text

Pro ženy Literatura naučná Erotika
Vydáno: , Omega

I Give You My Body.. - How I Write Sex Scenes , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dávám ti své tělo - Jak píšu milostné scény. Přihlašte se a napište ho.

Martina1725
15.03.2023 5 z 5

Tohle není kniha na odpočinek, ty hledejte jinde. Je pro (začínající) spisovatele a poskytuje několik cenných tipů, jak psát milostné scény a jiné. Rozhodně stojí za prostudování.

ZůzaSomolka
06.01.2023 5 z 5

Diana Gabaldon je čtená a vyhledávaná autorka červené literatury, proto určitě stojí za to si přečíst, co píše ohledně tvorby milostných scén a psaní obecně. Milostné scény jsou v jejích knihách hojně zastoupeny, ale nejsou nijak nechutné či úsměvné, ba naopak tam docela sedí. Kniha zmiňuje několik technik, které často podvědomě tušíme, a je doplněna o úryvky z Dianiných děl pro představu a názornost. Máme návody o psaní od Kinga, Browna a dalších, ale je fajn, že je něco od ženy a zas trochu z jiného žánru. Kniha se čte dobře a rychle už jen proto, že díky ukázkám je to vlastně z půlky beletrie těch "nejzajímavějších" scén.

MinaHawke
30.07.2022 3 z 5

Ze série Cizinka jsem četla jenom Cizinku, takže mi ani nevadilo, že v knize jsou úryvky z ostatních knih. A jako příručka pro začínající autory to není špatné.

Zatím zde není žádná související novinka.

Špatně napsané knihy jsou jako pandemie.

Co se týká emocí, tak čím méně o nich budeme hovořit, tím silněji se budou na stránkách knihy projevovat.

Dobře napsané postavy v posteli totiž mluví.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Dávám ti své tělo - Jak píšu milostné scény v seznamech

v Právě čtených2x