Dohoda s láskou ekniha

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Zoe už se dávno smířila s tím, že se jí smůla lepí na paty. Takže když přijde o práci a s jejím životem to začne jít z kopce, nečeká ani, že by se to mělo zlomit. Nemá co ztratit, a tak přistoupí na návrh svého nemožného souseda a uzavře s ním dohodu. Nezávaznou a takovou, která prospěje jim oběma a nikomu neublíží. Jako většina Bradfordů má i Trevor slabost pro jídlo, a nejen pro ně... Jenže chce dokonalou ženu a ze svých požadavků nehodlá slevit. Když si ke své hrůze uvědomí, že se mu myšlenky podezřele často stáčí k jeho baculaté sousedce, poněkud zneklidní. Pekelní sousedé! Úspěšná romantická série o sousedech na zabití!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/306474/dohoda-s-laskou-CgN-306474.jpg 4.1281
Série

Neighbor from Hell 2.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno (ekniha) · Mladá fronta
Orig. název

Perfection · 2011

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (63)

Kniha Dohoda s láskou

Přidat komentář
oresvo
13. září

Vtipné , romantické , přečteno jedním dechem. Trevor byl jedno velké dítě ????.

9665
04. září

Fajnová erotická oddechovka. Ráda se k ní vracím. Kniha je vtipná, fakt jsem se bavila a líbí se mi přeskakování mezi pohledy Zoe a Trevora, protože tak známe pocity z obou stran. Některé věci byly dost přitažené za vlasy - třeba ta chorobná žravost, ale nevadilo mi to. Doporučuji pro zlepšení nálady.

margitka13
03. srpna

Jednoduchá, vtipná a nejedenkrát prečítaná. Rada sa k nej vraciam.

havrmoni
01. srpna

Musím souhlasit s AniDi. To podceňovàní bylo přehnané a přehnané byly i reakce na lidí. To mi dost vadilo. Láska k jídlu a jejich chorobnà žravost byla někdy vtipnà, ale taky občas přehnaná. Prostě mi přišlo, že autorka některé vlastnosti a situace zbytečně zveličuje. Číst se dají oba díly, je to lehké oddychové čtení s trochou erotiky. Vracet se k nim, ale nebudu.

AniDi
12. června

Líbil se mi první díl, tak jsem sáhla po druhém a za mě lehce zklamání. To podceňování sebe sama bylo hrozné, chápu, že autorka chtěla vykreslit jiný typ hrdinky ale proč měla potřebu to zdůrazňovat opakovaně v celé knize? Až mě to spíš otravovalo, než by mi bylo líto hlavní hrdinky. Přesto bylo v knize dost vtipných situací a ty jsem si užila.

alekis
03. června

Pokud by nebylo opravdu nic jiného ke čtení, v nouzi i tohle se hodí.

wotana
28. května

Příjemná odpočinková četba, ale jednou stačilo.

warca
15. května

Byl by to docela originální příběh, vtipný, s milými postavami...
Ale ne, všechno to kazil podivný styl psaní.