Dvojí kousnutí

Dvojí kousnutí https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/222099/bmid_upiri-z-chicaga-dvoji-kousnuti-pxv-222099.jpg 4 344 37

Upíři z Chicaga série

Kožoměnci z celé země se sjíždějí do Větrného města. Mistr upír Ethan Sullivan jako smířlivé gesto nabídl jejich vůdci velmi speciálního bodyguarda: Merit, nejnovější chicagskou upírku. Merit má chránit alfu Gabriela Keena, a když už je u toho, tak i dělat upírům zvěda. Naštěstí jí Ethan k tomu všemu nabídne i žhavé tréninky ve dvou, aby jí pomohl lépe se připravit na tuto misi… Bohužel však po Gabrielovi někdo začne střílet a Merit se brzy ocitne v palebné linii. Bude potřebovat jakoukoli dostupnou pomoc, aby mohla vystopovat záhadného násilníka, jenže kamkoli se obrátí, narazí na vzrůstající napětí mezi nadpřirozenými bytostmi – a v neposlední řadě mezi sebou a jistým zelenookým, několik let starým upírem…... celý text

Literatura světová , Horory , Fantasy

Vydáno: , Fantom Print

Twice Bitten , 2010

Arlienen
08.07.2023 4 z 5

(SPOILER) Knihu Dvojí kousnutí jsem měla přečtenou za jedno odpoledne. Nemohla jsem se vůbec od knihy odtrhnout. Tento díl se mi zdál zatím nejlepší.
---------
Konečně se Ethan trochu otevřel Merit a došlo k jistému průlomu v jejich vztahu ( KONEČNĚ)! No a co se nestane? Ethan to zase zkazil... což na jednu stranu chápu. Jeho důvody byly pochopitelné vzhledem k situaci upírů a blížící se válce.
---------
V této knize se více dozvídáme o kožoměncích a o jejich apexovi Gabrielovi. Ten mi byl hned od začátku sympatický a bavil mě. Díky nemu je v knize více akce a také humoru, ne že by Merit nebyla vtipná i v těch předešlých dílech....

Luigi1
12.06.2023 5 z 5

Ethan a Merit jsou mí koně který držím palce a prožívám děj s nimi nemohu jinak než naplno Doporučuji

MAU256
14.08.2022 5 z 5

Další pěkné upíří čtení. Mezi Merit a její kamarádkou Mallory vzniklo určité napětí a odloučení, ale naštěstí vše dopadlo ke spokojenosti obou a zůstávají i nadále nej... kamarádkami. To se ovšem nedá říci o Ochránkyni a jejím mistrovi. No, těším se na další pokračování.

michaela5515
16.07.2022 5 z 5

Tohle už se četlo jedním dechem. Rozhodně lepší než první rozjížděcí a druhý, hodně politicky laděný díl. Jsem zvědavá na čtyřku :)

Laf
29.09.2021 5 z 5

Byla to jízda. Ještě lepší díl než předešlé. Mnohem víc akce a všelijak se to stále zamotává. Jsem zvědavá na pokračování a další vývoj Merit :)

renefer
10.07.2021 4 z 5

Tenhle díl se mi líbil víc než předešlý. Bylo tam míň politikaření a víc nadpřirozeňáků. Jen mě štve, že každý druhý chlap má zelené oči ( buď se jedná o autorčinu úchylku nebo má tohle nějaký význam pro další běh příběhu, ale spíš to první).

DenkaFantasy
14.06.2021 5 z 5

Posedlost prostě…

Okoslav
26.03.2021 2 z 5

Můj osobní favorit v (bohužel) dosud nevyhlášené soutěži o nejhorší young adult fantasy sérii ever. Hlavní hrdinka je ukázková Mary Sue, superdrsní členové Dómu noci nemají nic lepšího na práci než řešit její milostné trable, vlkodlaka poznáte podle toho, že jezdí na motorce a neironicky říká holkám „kotě“, činnost supertajného policejního oddělení spočívá ve vzájemném pošťuchování a společných nákupech z káefcéčka (za co tihle lidé berou peníze, těžko říct), a jídelníček všech zúčastněných sestává prakticky jen z krekrů, lékořice obalené v čokoládě a minisýrečků nabodnutých na párátkách. Další díl už si fakt odpustím.

kolacky
04.01.2021 4 z 5

Ehmm... mně tedy "mohutná čelist" nepřipadá moc sexy. A jak jsou všichni chlapi krásní? Ráda bych je viděla, pak by se ukázalo.

anndrra
03.12.2020 5 z 5

Sice nesnáším slovo kožoměnec, ale tahle série se mi líbí čím dál víc

Lenka_S
07.09.2020 4 z 5

Tahle série mě baví. Vztah mezi Merit a Ethanem je jak na houpačce a jejich vzájemné pošťuchování je velmi svěží. Samozřejmě i v tomto díle je hlavní dějovou linkou snaha odvrátit hrozící válku, tentokrát za pomoci kožoměnců.

Ailee
29.07.2020 4 z 5

Zábavné a příjemné počteníčko. Není to něco, co by vás vysloveně nepustilo, spíš taková pohodovka, ale pokud máte rádi knihy, kde se v jednom kuse hlavní postavy pošťuchují, tahle je ta pravá.

luculi
23.06.2020 4 z 5

Konečně je na příběhu poznat nějaké posunutí. Objevují se nové postavy a nové bytosti. V popředí už nefigurují pouze upíři. Jediné, co knihu sráží, tak neustálé zbytečné vztahové peripetie, nedůležité zabývání se popisy oblečení a řešení, jak je kdo 'krásný'...

havrmoni
19.12.2019 4 z 5

Je to lepší než předchozí. Se sympatií k hl.hrdinům jsem na tom zatím stejně- nic moc.

janelka2
01.06.2019 5 z 5

Ano ano ano.

Gabriellam
17.03.2018 3 z 5

Mnohem lepší! Po zklamání, které jsem u této série doposud cítila, jsem nevěřila, že by se to mohlo stát, ale tento díl mě mile překvapil. Skvěle zpracovaná hustá koncentrace emocí, napětí a nekonečné akce. Poslední kapitoly jsem doslova hltala a nejraději bych se už teď vrhla na pokračování.

Siu83
15.03.2018 5 z 5

Další skvělý díl, přečtený jedním dechem. Už se těším na další.

Tesset
29.10.2017 3 z 5

Tenhle díl mi přišel lepší než dva předchozí. Akorát se mi překvapivě nelíbí "milostná" linka Merit a Ethana, nějak mi k sobě prostě nepasujou.

Lenny33
22.10.2017 4 z 5

Musím říct, že série se každým dílem zlepšuje, je čtivější, akčnější, dějově rozmanitější a vztah Merit a Ethana se slibně vyvíjí. 4,5*

witchersbitch
28.02.2017 4 z 5

řekla bych, že se to postupně zlepšuje :-)