Kousnutí páteční noci

Deset měsíců poté, co upíři odhalili smrtelníkům v Chicagu svou existenci, si coby celebrity užívají pozornost hodnou hollywoodských hvězd. Jakmile se však lidé dozvědí o jejich Mejdanech – hromadných večírcích, kde upíři hodují a kam si za tímto účelem vodí smrtelníky jako dobytek – začnou obyvatelé města brousit kůly. Nyní záleží na novopečené upírce Merit, aby se znovu spojila se svou snobskou rodinou a fungovala jako prostředník mezi lidmi a krvesaji, a aby další nechutné detaily upířího života nepronikly do médií. Někdo si však mír mezi nimi nepřeje – někdo, kdo v sobě chová dávnou zášť…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/188487/kousnuti-patecni-noci-N7z-188487.jpg 4.2240

Upíři z Chicaga 2.

Horory, Romány, Dívčí romány
Vydáno, Fantom Print

Friday Night Bites, 2009

Kniha Kousnutí páteční noci

Siu83
13.03.2018

Knížka přečtená jedním dechem. Vše šlo stranou. :-)

Gabriellam
09.03.2018

Ethan, Ethan, Ethan. Člověk celou knihu neposlouchá nic jiného. Ačkoli se mi styl prvního dílu velmi líbil, druhý mě zklamal. Ta drsná holka je pryč, teď je tu jen tahle posedlá Ethanova fanynka (ne že by nebylo příjemné o něm poslouchat, ale čeho je moc…).
Upřímně se mi celkově více zamlouvala postava Morgana, ale toho autorka shodila do takových hlubin, že mě úplně přešla chuť ve čtení dalších dílů pokračovat. Především proto, že mi je touto dobou nad slunce jasné jak to dopadne a s kým Merit skončí.

Tesset
20.10.2017

Žádná hitparáda, ale četlo se to rychle a nemusela jsem u toho přemýšlet, což je přesně to, co od takových knih očekávám. Nejsympatičtější postavou mi přišel Morgan a to, jak se k němu Merit chovala mi nějak k její postavě nesedělo.

klarence
25.05.2017

První díl jsem četla na doporučení a docela se mi líbil. Tento díl ale byl o něco lepší .
Takže určitě půjdu do dalšího. Jsem zvědavá jak se to dál vyvine.... myslím, že Upíři z Chicaga upoutali mou pozornost :-)

witchersbitch
25.02.2017

tak tohle už bylo lepší.. Jsem zvědavá jak se to vyvine, takže pokračuji dalším dílem..

petra4080
16.01.2017

Pro mě je to zábava, vypnu a odreaguju se - čte se opravdu samo.

Pasadenka
30.11.2016

Není mnoho, co se dá o této knížce říct. Jak tu bylo napsáno, hlavní hrdinka se přerodí ze zaskočené školačky do zamilované školačky. Co je však pozitivní, tak to je přístup, jakým autorka odkrývá celý svět. No i tato knížka se jak mnoho jiných vyznačuje zkratkovitostí, která mě v tomto případě už unavuje.

Není to vysloveně špatné. Drží se to svého standardu, někdy je to i vtipné, ale co na plat. Je to nuda. Osobně mi to přijde takové uplácané, aby byli peníze. Uvidíme, s čím se autorka vytasí příště.

A aby to vše neznělo příliš negativně, musím říct, že některé pasáže byli dobré, některé scény stáli za to a i to málo chemie a kouzel, se kterými se autorka snaží pracovat smysluplně, mě u čtení těšili. :)

LordBusiness
12.10.2016

Lepší než první díl, oddechové, jednoduché, nenáročné čtení