Kousnutí páteční noci

Deset měsíců poté, co upíři odhalili smrtelníkům v Chicagu svou existenci, si coby celebrity užívají pozornost hodnou hollywoodských hvězd. Jakmile se však lidé dozvědí o jejich Mejdanech – hromadných večírcích, kde upíři hodují a kam si za tímto účelem vodí smrtelníky jako dobytek – začnou obyvatelé města brousit kůly. Nyní záleží na novopečené upírce Merit, aby se znovu spojila se svou snobskou rodinou a fungovala jako prostředník mezi lidmi a krvesaji, a aby další nechutné detaily upířího života nepronikly do médií. Někdo si však mír mezi nimi nepřeje – někdo, kdo v sobě chová dávnou zášť…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/188487/big_kousnuti-patecni-noci-N7z-188487.jpg 4.2318

Upíři z Chicaga 2.

Literatura světová, Horory, Fantasy

Vydáno: , Fantom Print

Friday Night Bites, 2009

Kniha Kousnutí páteční noci

renefer

Tento díl mi přišel slabší. Je tam moc politikaření, Merit se má smířit s tím, že už je jen Merit, tedy že se vzdá spojení se svým bývalým životem, ale na druhou stranu je donucena obnovit styky se svým otcem a jeho přáteli. Taky jsem úplně nepochopila tu její částečnou přeměnu a proč o tom mlčela. Asi jen proto, aby bylo o čem psát, protože Mejdany, které měly být hlavní osou tohoto dílu, jsou jaksi upozaděny a nemyslím, že by to mělo až takový vliv na smýšlení lidí o upírech. Jo a abych nezapomněla, Morgan je mi rozhodně sympatičtější než Ethan.

DenkaFantasy

Tuto upírskou sérii doporučuji.

anelise

(+ SPOILER) O trošku lepší než jednička. Hodně se těším na společné tréninky Merit s Ethanem. Taky se mi líbí vztah Mallory s Catcherem, ty jejich hádky, prostě všechno. Doufám, že Merit bude pořád tak tvrdohlavá. Jsem zvědavá na další díly. Zatím 10/10.

Okoslav
20.12.2020

Takže nakonec (bohužel) jako vždycky: nalákají vás na upíry, aby vám nejpozději ve druhém díle naservírovali červenou knihovnu zkombinovanou se špatným pornem. Za mě z téhle série asi stačilo.

anndrra
30.11.2020

Bylo to lepší než jednička.

radka2501
18.09.2020

Celou sérii mám moc ráda

Lenka_S
05.09.2020

I druhý díl jsem už asi kdysi četla, jen si to nepamatuji. Přesto musím říct, že mě příběh Merit baví. Jsem zvědavá kdy se vyřeší vztah s Ehanem a také jak daleko jsem se tenkrát v této sérii dostala, jdu ti zjistit u dalšího dílu:-)

luculi
22.03.2020

O maličko lepší než první díl, ale opět bych ocenila více zaměření na děj než vztahové peripetie a chování hlavní hrdinky, jako by jí bylo o deset let méně...