Kousnutí páteční noci

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Deset měsíců poté, co upíři odhalili smrtelníkům v Chicagu svou existenci, si coby celebrity užívají pozornost hodnou hollywoodských hvězd. Jakmile se však lidé dozvědí o jejich Mejdanech – hromadných večírcích, kde upíři hodují a kam si za tímto účelem vodí smrtelníky jako dobytek – začnou obyvatelé města brousit kůly. Nyní záleží na novopečené upírce Merit, aby se znovu spojila se svou snobskou rodinou a fungovala jako prostředník mezi lidmi a krvesaji, a aby další nechutné detaily upířího života nepronikly do médií. Někdo si však mír mezi nimi nepřeje – někdo, kdo v sobě chová dávnou zášť…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/188487/big_kousnuti-patecni-noci-N7z-188487.jpg 4.2353
Série:

Upíři z Chicaga 2.


Žánr:
Literatura světová, Horory, Fantasy

Vydáno: , Fantom Print
Originální název:

Friday Night Bites, 2009


více info...
Nahrávám...

Komentáře (38)

Kniha Kousnutí páteční noci

Luigi1
30. května

Tento sloh se mi moc líbí,přečetl jsem na jeden zátah jako minulý díl.Zápletka se parádně zamotala.

Pain
08. února

(+ SPOILER) Stále oddychové čtení. O lepší než první díl.
SPOILER!!!!
Raději bych viděla Merit s Morganem. :( Závěrečné rozuzlení mi přišlo šup šup - tenhle je práskač. Hlavní záporačka se jen mihla v závěru. Jsem zvědavá na Mallory - vydrží jejich kamarádství?
Škoda, že to není více propracované. Ale pobaví a splní jednohubkový účel.


MAU256
11.08.2022

Další krásně čtivé pokračování Merit v roli upírky, tentokrát již s dokončenou proměnou. Je mi líto, že to s Morganem nevyšlo, líbí se mi asi víc než Ethan. Zamrzel mě vztah s Mallory, byla její nej kamarádka, tak kam to teď povede? V tomto díle bylo více politikaření, ale taky více odhalení ohledně kožoměnců. Tak honem k dalšímu dílu :-)

michaela5515
16.07.2022

Lepší než jednička, ale trochu moc politiky. Uvidíme, co přinese další díl.

renefer
07.07.2021

Tento díl mi přišel slabší. Je tam moc politikaření, Merit se má smířit s tím, že už je jen Merit, tedy že se vzdá spojení se svým bývalým životem, ale na druhou stranu je donucena obnovit styky se svým otcem a jeho přáteli. Taky jsem úplně nepochopila tu její částečnou přeměnu a proč o tom mlčela. Asi jen proto, aby bylo o čem psát, protože Mejdany, které měly být hlavní osou tohoto dílu, jsou jaksi upozaděny a nemyslím, že by to mělo až takový vliv na smýšlení lidí o upírech. Jo a abych nezapomněla, Morgan je mi rozhodně sympatičtější než Ethan.

DenkaFantasy
14.06.2021

Tuto upírskou sérii doporučuji.

anelise
22.02.2021

(+ SPOILER) O trošku lepší než jednička. Hodně se těším na společné tréninky Merit s Ethanem. Taky se mi líbí vztah Mallory s Catcherem, ty jejich hádky, prostě všechno. Doufám, že Merit bude pořád tak tvrdohlavá. Jsem zvědavá na další díly. Zatím 10/10.

Okoslav
20.12.2020

Takže nakonec (bohužel) jako vždycky: nalákají vás na upíry, aby vám nejpozději ve druhém díle naservírovali červenou knihovnu zkombinovanou se špatným pornem. Za mě z téhle série asi stačilo.

1