Na ostří špičáku

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Novopečená upírka Merit prožívá krušné časy. Od chvíle, kdy kožoměnci odtajnili světu svou existenci, začali lidé brojit proti nadpřirozeným bytostem – a protestují před Cadoganským Domem s transparenty, které mohou každou chvíli vyměnit za vidle. Za dveřmi Domu vládne napětí mezi Merit a jejím Mistrem, zelenookým lamačem srdcí Ethanem Sullivanem. Potom však starosta Chicaga pozve Merit a Ethana na tajnou schůzku a informuje je o násilném útoku upírů, po němž zůstaly tři nezvěstné ženy. Vyjádří se stručně a jasně: udělejte si v Domě pořádek, nebo bude zle. Merit potřebuje proniknout do jádra zločinu, jenže si bohužel není jistá, kdo je vlastně na její straně. A tak tajně požádá o pomoc někoho vysokého, tmavovlasého, kdo je členem skrytého upířího hnutí a má možnost získat hluboko ukryté informace. Záhy se ocitá v temném, opojném srdci chicagské nadpřirozené společnosti – ve světě plném upírů, kteří jsou zjevně ochotni naplnit nejhorší obavy protestujících lidí. Právě tady zjistí, že nelze být upírem a nemít na rukou trochu krve....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/247670/big_upiri-z-chicaga-na-ostri-spicaku-FkL-247670.jpg 4.2275
Série:

Upíři z Chicaga 4.


Žánr:
Literatura světová, Horory, Fantasy

Vydáno: , Fantom Print
Originální název:

Hard Bitten, 2011


více info...
Nahrávám...

Komentáře (38)

Kniha Na ostří špičáku

Pain
15. března

(+ SPOILER) Dala jsem si od této série menší pauzu. Myslím, že to nebylo na škodu.
Záporná postava stále stejná. Snad je od ní klid. Přidala se další záporná osoba. Snad nebude opruzovat dalších x dílů. Konec uspěchaný, ale to je problém více knih. Nejsem fanoušek Merit a Ethana jako páru.

anna7852
19. ledna

Tvl co to bylo za konec :(
To se mi vůbec nelíbilo,asi chvilku dam pauzu a pak zkusím další dil.
Ted bych asi byla skepticka,když mi to autorka tak pokazila


michaela5515
19.12.2022

Mně ta série baví. Sice mám občas pocit, většinu knihy nikdo neví co se děje a jak to zastavit a pak najednou prásk a všichni najednou ví a velký zvrat je dokonán. Nic to nemění na tom, že příběh je psaný poutavě a určitě dočtu celou sérii.

MAU256
17.08.2022

Další pěkný díl upírské série. Akorát jsem nečekala takový konec. Myslela jsem, že jí stále bude nadbíhat, až jí nakonec přeci jen přemluví, neboť už byla nalomená, ale tohle. Trošku mě to zamrzelo. No uvidíme, zkusím ještě další díl.

Laf
17.10.2021

Další povedený díl této série. Merit musí pokaždé řešit nějaké zapeklité situace. Jenom ten konec... S tím tedy autorka překvapila. Jsem zvědavá, kam se bude příběh odvíjet dál :)

renefer
13.07.2021

No jak píšou v komentářích přede mnou, takový konec jsem opravdu nečekala. Pořád jsem si myslela, že třeba byla pod vlivem upířího véčka a všechno se jí jen zdálo. Ale na druhou stranu chápu, že autorka z té nerozhodné situace musela nějak vybruslit a udělala to opravdu nečekaně.

DenkaFantasy
16.06.2021

Achjo, ten konec...

Lenka_S
12.09.2020

Tahle serie je taková oddechvka. V každém díle se najde nějaký problém, který ohrožuje upíří komunitu a Merit většinou nezbývá nic jiného než ho vyřešit. Jinak tomu nebylo ani v tomto díle. Záhy bylo jasné kdo je tady hlavnim padouchem, ale ten konec jsem nečekala a hodně mě překvapil.

1