Tesset Tesset komentáře u knih

Hořící kříž 1 Hořící kříž 1 Diana Gabaldon

Tak já jsem byla mile překvapena. Po čtvrtém dílu jsem byla přesvědčená, že kvalita půjde dolů, ale první část pátého dílu mě vážně bavila a měla jsem ji přečtenou jako nic. Jsem zvědavá na druhou část. Rozdělení knihy ani špatnou korekturu tady neřeším, čistě obsahově se mi tento díl líbil a pro mě nejslabší je pořád díl čtvrtý.

26.08.2015 5 z 5

Bubny podzimu Bubny podzimu Diana Gabaldon

Tenhle mi díl mi zatím přišel jako nejslabší, jsem zvědavá na ty další. Moc mě nepotěšil osud Iana, kterého bych raději viděla po boku Jamieho. Ani dějová linka s Bree se mi moc nelíbila, dokud byla ve své době, ještě mě bavilo o ní číst, ale jakmile se dostala do minulosti, nějak mi celý příběh narušila. Už to nebyla jen Claire a Jamie. Každopádně už se těším, až si přečtu další díly a doufám, že budou o malinko lepší, než ten čtvrtý.

17.08.2015 4 z 5

Mořeplavec Mořeplavec Diana Gabaldon

Super! Třetí díl se mi líbil možná o malinko více než druhý. Setkání Claire a Jamieho bylo úžasné. Taky mě velice bavily některé hlášky postav, především Jamieho :) Zatím jsem spokojená s celou sérií. Pokud bude seriál pokračovat a bude mít stejnou kvalitu jako první řada, budu nesmírně nadšená!

19.07.2015 5 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Nejprve jsem shlédla seriál Outlander, který mě naprosto uchvátil a hned jsem si musela koupit knihy, podle kterých byl natočen. Po přečtení prvního dílu jsem byla vážně překvapená, že se seriál drží knihy. Cizinka ve mně probudila zájem o Skotko, jeho historii a legendy. Tuto sérii můžu jenom doporučit, i přes špatnou korekturu, určitě stojí za to si knihy přečíst :) Teď se nemůžu dočkat až přečtu další knížky a uvidím další řadu seriálu.

05.07.2015 5 z 5