Termina Termina komentáře u knih

Matčina panenka Matčina panenka Abby Davies

Musím tedy s mírným zklamáním říci že jsem čekala mnohem více .. Kniha se slibně rozjela, pak jsem se ocitla v levném akčním bijáku a na konci pak sprcha rychle utnutého konce.. no tak teda DÍK!

28.12.2021 2 z 5

Ještě než zabije Ještě než zabije Blake Pierce

Zatím všechny autorčiny knihy, které se mi dostaly do rukou, mě nějakým svým nenuceným způsobem zaujaly DÍK!

27.08.2021 3 z 5

Hrůzy lásky a nenávisti Hrůzy lásky a nenávisti Zdena Frýbová

No páni, takový ten pocit kdy od té knihy vlastně nic nečekáš a pak jenom valíš oči. Paráda, DÍK!

27.08.2021 5 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Poslední dobou jsem zažívala období bez čtení … asi jsem se chvíli potřebovala soustředit na příběh vlastního života než na ty fiktivní .. ale vášeň ke čtení Vás jen tak neopustí a tak jsem v tomto týdnu přečetla po dlouhé době několik knih a musím uznat že tato se mi líbila ze všech nejvíc .. žádná postava v knize nebyla zbytečná a celkový děj Vás od začátku až do konce nutí otáčet stránku za stránkou k celkem zajímavému vyústění .. DÍK!

17.08.2021 3 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka Blake Pierce

Když pominu naprostou absurditu celého děje a budu se na knihu dívat jako na tvorbu jenž se relativně dobře a svižně četla mohlo by moje hodnocení být v celku kladné .. kladné v tom smyslu že i když nad polovinou knihy kroutíte hlavou nad přehnaným dějem stejně vás něco nutí to proste dočíst .. no nic tak DÍK!

09.08.2021 3 z 5

Stíny minulosti Stíny minulosti Blake Pierce

Ženy v postavách vyšetřovatelů mám prostě ráda :) Kniha se čte velmi dobře a má rychlý spád. Životní příběh hlavní hrdinky je zajímavý a už teď se těším na další díl. DÍK!

04.08.2021 3 z 5

Princezná a psychopat Princezná a psychopat Maddie

Po dlouhé době jsem četla knihu ve slovenštině a byla to příjemná změna :)
Konec knihy nejspíš brzy vytušíte, to však knize mínusové body nepřičítá. DÍK!

03.08.2021 3 z 5

Navždy pryč Navždy pryč Blake Pierce

Neříkám že by byla kniha vyloženě zlá.. jen mě trochu zklamalo neustálé honění se za tajuplným vrahem plného velkého tajemství a následné popsání pointy na posledních dvou stranách knihy … no což uvidíme jak je na tom druhý díl … DÍK!

30.07.2021 3 z 5

Skrýš na konci útesu Skrýš na konci útesu Laura Walden

Chtěla jsem něco nenáročného ... něco nad čím nebudu muset přemýšlet a nechám se unášet na vlně naprosto predvídatelného příběhu a to jsem taky dostala... čistě ze svého svědomí a prožitků z lepších zážitků u četby jiných autorů ale nemohu dát vyšší hodnocení. DÍK!

25.06.2020 2 z 5

Poslední vůle Poslední vůle John Grisham

Nefandím dobrodružným cestopisům ale v této knize mi určité stránky takto naladěné nevadily.
Konec v celku smutný avšak v životě by to předpokládám dopadlo hůře .. DÍK!

Případ Amelia Případ Amelia Kimberly McCreight

Vzhledem k vysokému očekávání jsem zklamaná :) kdyby kniha neměla takovou reklamu a narazila bych na ní v levných knihách za 50 Kč možná by moje hodnocení bylo kladnější.
Je škoda mít silné téma a udělat z něho počtení pro náctileté ze střední ... DÍK!

Až tady nebudu Až tady nebudu Linda Green

Rozhodně jedna z nejhorších knih za poslední rok která se mi dostala pod ruce :) celkově mi vadí styl psaní z budoucnosti a naivita hlavní hrdinky :) DÍK! a čus...

15.06.2020 2 z 5

Osobní asistentka Osobní asistentka Renée Knight

Myslím že takových asistentů a asistentek je kolem nás všude spousta jen se jim v životě nestane tolik nešťastných či šťastných náhod aby to dopadlo třeba zrovna tak jako v této celkem povedené knize :) DÍK!

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Vrah mě za celou dobu čtení nenapadl a to je přeci kladné hodnocení :) DÍK!

15.06.2020 4 z 5

Smrt paní Westawayové Smrt paní Westawayové Ruth Ware (p)

Zbožňuji ponuré prostředí detektivek Agathy Christie a díky Ruth Ware jsem se do takového domu jako vystřiženému z Agathyna famoznímu popisu mohla dostat :) Dovolím si tvrdit že žádný autor nechce být spojován, porovnáván a srovnávám s jiným autorem ale jakožto běžný něčím nezajímavý čtenář bych si přála aby bylo více autorů kteří se tak trochu vydají po cestě za Agathou a já se tak budu moci potěšit podobným dílem :) DÍK!

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Rozhodně potřebuji pokračování :) DÍK!

15.06.2020 4 z 5

Nevěřte tomu Nevěřte tomu Charlie Donlea

Průměrný čtenářský zážitek :) DÍK!

Farma Farma Tom Rob Smith

Více mě tedy nabudil obal a popis o co by v této knize vlastně mělo jít ... určitá napínavost a zvědavost ze začátku knihy mě nutila otáčet stránku za stránkou a dozvědět se víc... někdy kolem poloviny knihy jsem se přistihla že začínám místo čtení stránek přemýšlet co budu jíst k večeři a v kolik hodin jsem byla naposledy se psem ... no a to podle mě není zrovna špičkový hodnocení :) DÍK !

Už teď jsi mrtvá Už teď jsi mrtvá Sharon J. Bolton

Již od začátku jsem si připadala jak v akčním filmu což zrovna není mým tajným přáním avšak v celkovém hodnocení knihy musím zůstat pozitivní a povědět Vám že to vlastně nebylo špatné čtení. DÍK!

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Autorčino psaní mám ráda a každá její kniha je pro mě tím pádem sázka na jistotu avšak v tomto případě jsem byla upřímně celkem zklamaná.
Kniha mi oproti autorčiným jiným dílům přišla slabá :) DÍK!