Termina Termina komentáře u knih

Princezna z nádraží Princezna z nádraží N. P.

Chvíli mi trvalo, než jsem si zvykla na styl psaní a jména knižních postav, ale jako oddechovka to nakonec šlo doklepat.. Písmena velká jak ve slabikáři .. DÍK!

13.02.2024 3 z 5

Veronika se rozhodla zemřít Veronika se rozhodla zemřít Paulo Coelho

To je tedy nález smyslu života .. DíK!

06.02.2024 5 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Velmi rychle se začtete do děje a příběh Vás pohltí, ať už třeba jen ze zvědavosti, jak si autor s touto těžkou tematikou poradí. DÍK!

30.12.2023 4 z 5

Jestli to řekneš... Jestli to řekneš... Gregg Olsen

No, tak to teda byla síla .. největší zlo, které nás na světě může potkat, je nemocný člověk a loajalita lidí zdravých DÍK!

05.11.2023 5 z 5

Milé dítě Milé dítě Romy Hausmann

Jedním dechem DÍK!

13.08.2023 5 z 5

Děti nade vše Děti nade vše Delphine de Vigan

Kniha mnoha podob a individuálního pohledu .. DÍK!

09.08.2023 4 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

No, tomu říkám poutavá četba .. pokračování bych se nebránila. DÍK!

03.08.2023 4 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Od první strany jsem už jen otáčela a otáčela .. tempo, styl psaní a hlavně to téma? Boží.. Kdo ví kolik z nás jsou ti druzí .. DÍK!

16.05.2023 4 z 5

Případ pro exorcistu Případ pro exorcistu Michal Sýkora

Co se to nebo kdo se to na těch posledních stranách asi pálí DÍK!!!

03.05.2023 3 z 5

...a muž ti vládnout bude ...a muž ti vládnout bude Milena Tomešová

Knihu jsem si stáhla úplnou náhodou .. teda oprava .. teď po přečtení vím, že to náhoda rozhodně nebyla .. po dlouhé době kniha, která mě přinutila k zamyšlení o problematice domácího násilí .. po dlouhé době kniha , jejíž má smysl číst .. po dlouhé době kniha na kterou jen tak nezapomenu .. DÍK!

14.04.2023 5 z 5

Na dně Na dně Rachel Caine (p)

Po dlouhé době se mi do ruky dostala kniha do které jsem se začetla a až do posledního písmene neodložila. DÍK!

31.03.2023 4 z 5

Nemesis Nemesis Agatha Christie

Boží Boží Boží ... Agátho já Vás miluji ! DÍK!

30.03.2023 5 z 5

Pod maskou stín Pod maskou stín Veronika Vieweghová

Na mě jedna velká deprese .. DÍK!

16.03.2023 2 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Ale jo, ze začátku jsem se trochu musela nutit do čtení, uprostřed to začala být pekelná jízda a konec dost očekávatelný ale jak už jsem zmínila .. ale jo, dobrý .. DÍK!

09.03.2023 3 z 5

Outsider Outsider Stephen King

Rozhodně nepopírám, že by King neuměl psát .. jen to prostě a jednoduše není četba pro mě .. od něho první a zaručeně poslední kniha co jsem přečetla .. DÍK!

24.02.2023 2 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Paní Moyesová, chápu, každý den není posvícení … DÍK!

05.02.2023 2 z 5

Hrob mé sestry Hrob mé sestry Robert Dugoni

Mám ráda když určité skutky minulosti hrají důležitou roli v budoucnosti .. to mi knížka splnila .. DÍK!

02.02.2023 3 z 5

Hospodyně Hospodyně Natalie Barelli

Od začátku do konce jedna velká čtenářská jízda plná zvratů.. konec sice sladší jak v pohádce, ale já se bavila. DÍK!

25.01.2023 4 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

taková milá pohádka na dobrou noc, DÍK!

23.01.2023 3 z 5

Deník Anne Frankové Deník Anne Frankové Anne Frank

Neměla jsem teď vůbec rozpoložení na čtení knih s válečnou tematikou, ale tato kniha mě už dlouho volala a prosila o přečtení.. No dobře tedy, na 13 leté děvče měla Anne opravdu pozoruhodný pisatelský talent.. Cením si jejího optimismu a houževnatosti.. při pasážích kdy popisovala co udělá, co si dá k jídlu, s kým se uvidí a kam půjde, až bude volná, mě mrazilo v zátylku.. jelikož si člověk ihned uvědomí ze nic z toho už ji nikdy nebude dopřáno .. DÍK!

16.01.2023 5 z 5