Princezná a psychopat

Princezná a psychopat https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/410276/princezna-a-psychopateXkMNC-Fkl-.png 3 13 5

Nesmierne krutý, desivý, ale strhujúci príbeh o domácom násilí vyrozprávaný z pohľadu dieťaťa. Malá Janka je denne svedkom fyzického a psychického násilia. Nezdravé vzťahy vo vlastnej rodine a nezáujem okolia sa devastačne podpisujú na krehkej detskej duši. Aká vysoká bude cena za vykúpenie z pekla?

Jurajovamaka
17.02.2023 3 z 5

Zaujímavý, hoci smutný príbeh domáceho násilia...škoda, že autorka nešla viac do hĺbky a príbeh nerozvinula...výborný námet, slabé spracovanie...
Ale ODPORÚČAM

Termina
03.08.2021 3 z 5

Po dlouhé době jsem četla knihu ve slovenštině a byla to příjemná změna :)
Konec knihy nejspíš brzy vytušíte, to však knize mínusové body nepřičítá. DÍK!

lucie.dc
09.06.2021 3 z 5

Tohle tema me irituje a zaroven necim fascinuje. Povidky jsou kratke, tento pribeh take, konec mi jaksi chybi, spisovatelka psat umi, kdyby z toho udelala "normalni" pribeh/knihu, dotahla to, bylo by to veru velmi dobre dilo. Za precteni to urcite stoji.

VeruMalfoy
04.01.2021 3 z 5

Líbilo se mi zpracování problematiky domácího násilí. Kniha by si však zasloužila větší dějový prostor. Všechno bylo takové zrychlené a působilo nedotaženě. Vše by si zasloužilo lepší propracování, aby třeba čtenář mohl nahlédnout i do mysli a dětství tyrana.

zuzanaslov
04.01.2020 2 z 5

Výborný námet, dalo by sa z toho spisovateľsky "vytĺcť" viac, aby to bola kniha aj pre náročnejšieho čitateľa. Ale niektoré miesta sú slabšie spracované.

thrillery akční dramata

Autorovy knížky